Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

marcule
26. kvě 2014

@jilu04 to me moc mrzi co se ti stalo,v kolikatem jsi uz byla mesici,a proc se to stalo nevis?urcite to vyjde z mrazacku ktere tam jeste mate.Budu drzet pesticky.verim ze je to hodne tezke ale neboj ono to vyjde a dockas se vytouzeneho miminka,i my vsichni ostatni..

martiina_k
26. kvě 2014

@jilu04 jejda no to je strašný... ach jo, tak ani ty jsi tentokrát ke svému štěstí nedošla.... vůbec nevím, co na to říct. Strašně mě to mrzí... Moc jsem ti to přála...

jilu04
26. kvě 2014

@marcule už ve 4tém, oficiálně 14+2tt, asi týden předtím jsem měla takyvý nějaký výtok, ale prý se to stává, tak jsem se uklidnila, pak jsem začala kvácet, ale pořád mě všichni doktoři na pohotovostích ujišťovali, že to bude dobrý a posílali mě domů, v pátek se přidali teploty, zesílilo krvácení, ale na hospitalizaci to prý nebylo, tak jsme jeli domů, pak se přidali bolesti, v pondělí jsem dostala antibiotika, ale už nestihli zabrat, jelikož prcek měl rozsáhlý zánět placenty a pupečníku a já z toho zánět dělohy no a ve 2 ráno jsem začala neskutečně krvácet a prcek byl najednou venku.
To doufáme, že to vyjde, to je asi to jediné, co mě drží nad vodou, abych se z toho všeho nezbláznila.

martiina_k
26. kvě 2014

@jilu04 no prosím tě.... a kdyby ti ty antibiotika dali dřív, tak by prcka mohli zachránit?

jilu04
26. kvě 2014

@martiina_k tentokrát ne, ale věřím pevně v to, že další pokus už vyjde, my jsme s miláčkem nikdy nepřišli k něčemu jednoduše, vždycky bylo vše komplikované a až na několikátý pokus

jilu04
26. kvě 2014

@martiina_k zřejmě jo

martiina_k
26. kvě 2014

@jilu04 fakt mě to mrzí, tys byla takové světýlko na konci tunelu... jako že to jde a že se nám to všem podaří a teď tohle ☹

jilu04
26. kvě 2014

@martiina_k to víš že se to podaří, když jsem v to nepřestala po tom pekle věřit já, tak nesmí žádná tady, však my do toho taky půjdeme hned jakmile to půjde, přeci tam ty tři naše zlatíčka jen tak nenecháme, když je teď potřebujeme

limlim
26. kvě 2014

@jilu04 Jejda to me taky moc mrzi, ale mas zmrzlinky a urco se zadari ted sama vis ze se to do tebe umi zakousnout a tentokrat se neupusti..

megara
26. kvě 2014

@jilu04 moc mě mrzí co se ti stalo, je to taková škoda ☹ ale neboj sněhulky vám to vynahradí

jilu04
26. kvě 2014

@limlim
@megara
děkuji moc za podporu, no jo musíme jim nějak věřit, prý by se nám to mohlo zase podařit i normálně, tak uvidíme, co nás ještě čeká a přišla jsem na to, že mám toho nejbáječnějšího chlapa na celým světě

marcule
26. kvě 2014

@jilu04 to mě opravdu moc mrzí ale takove věci se stavaji a my se s nimi musime vyrovnat ikdyž je to moc a moc těžke ale pevně věřim že když si tělo odpočine a připravi se na to tak že se to opět podaří a dobře to dopadne

jilu04
26. kvě 2014

@marcule to teda jen by se stávat neměli a to nikomu, ale naštěstí mám doma báječnýho chlapa, který je mi neskutečnou oporou, dokonce když se mi nalily prsa a já trpěla, tak mi je stahoval obinadlem a dával mi na ně studené obklady, vůbec si neumím představit, že by tu byl se mnou někdo jiný

marcule
26. kvě 2014

@jilu04 to je pravda stávat by se neměli ale bohužel se stávají a my to nezměníme,partneři nám musí být oporou to je jasné...

jilu04
26. kvě 2014

@marcule to jo ještě že je máme, když jsem tam tak v tý nemocnici ležela a čekala, až ze mě vyjde opravdu všechno a on mě držel za ruku a hladil po vlasech a říkal mi, že je hlavní, abych byla já v pořádku, tak jsem si uvědomila, co všechno pro mě vlastně znamená

marcule
26. kvě 2014

@jilu04 ano to má pravdu ,musíš být v pořádku ty a to ostatní už se take splní jen o chce klid,čas a trpělivost

marcule
26. kvě 2014

zato co se stalo dnes mě...v 10.45 po noční spím a vzbudí mě telefon a volá mi vrchni sestra Stranska z gennetu ohledně žádosti..řekla mi že ji pojištovna poslala zpět a neschvalila ji proto že ten doktor packal ke kteremu jsme chodili v sanusu tak nestornoval jim podanou žadost z prosince 2013,když ji poslal a my s nima potom skončili a přešli jinam..tak ted se dozvím tohle.. 😒 zítra tam musim zavolat přímo jemu a poprosit ho aby to co nejdřiv vystornoval aby v Gennetu nejdyl do 14 dnu mohli poslat na schvaleni žádost novou..neměl by to prý být problém a vše je časově zatím v pořádku tak doufám že to co nejdřív uděla a vše bude tak jak má být když už mě na to připravují..Vubec nic mě na SANUSU opět nepřekvapilo jen jsem byla šileně naštvana..ted už je to v pohodě a doufám že až s ním ráno budu mluvit že dobře pochodím a že tu žádost vystornuje pokud možno co nejdřív....

mourovata
26. kvě 2014

@jilu04 to je mi moc líto, život je pěkně krutej a občas si s námi pěkně hraje. Taky jsem v nemocnici zjistila že mám toho nejlepšího chlapa a o to víc ho miluju.

mourovata
26. kvě 2014

Holky, zítra jdu na krev, tak jsem zvědavá, co jsem si dělala test včera tak nic a ani mi nic není, takže jsem pěkně nervozní a nevím co mám čekat, ale nějak věřím, že tam ten prcek prostě musí být 😀

marcule
26. kvě 2014

@mourovata věřím s Tebou a držím pěstičky a zítra dej vědět jak to dopadlo... 🙂

megara
26. kvě 2014

@jilu04 ještě že ty naše chlapy máme, že se máme o koho opřít, já si pokaždé když je mi blbě a on tam je se mnou nebo mi jen přinese čaj jak by můj život bez něj by chudej a šedivej

@mourovata určitě tam je, jen se ti schovává aby to bylo pro tebe víc napínavý 🙂

jilu04
27. kvě 2014

@marcule
@mourovata Já bych taky řekla, že se jen schovává, bude to určitě malej lumpík 😉
@megara
Holky já už se tolik těším, až nás tam v pátek objednám a budeme mít zase další dobrou vyhlídku na prcka, už teď tomu jednomu zmrzlíkovi věřím, že se chytí a udrží až do konce.

marcule
27. kvě 2014

@jilu04 určitě se to už podaří do třetice všechno dobrý věřím s tebou... 🙂 za Tebe za sebe a za nas ostatni 🙂 😉

jilu04
27. kvě 2014

@marcule já tomu taky věřím, tenhle rok nám prostě jen chtěl na začátek ukázat, že to jde a na konci nás bude čekat mimčo ne pod stromečkem, ale pod srdíčkem 🙂

marcule
27. kvě 2014

@jilu04 to věřím a je to moc hezký jak to píšeš...mě se to ted maličko zkomplikovalo díky lekaři z minuleho centra ale snad to dobře dopadne a vše pujde podle planu..dozvim se odpolko nebo zitra co dál s tou pojištovnou ale snad to bude v poho... 🙂

jilu04
27. kvě 2014

@marcule to jo s těma doktorama je to někdy těžký, ale snad to bude v pohodě a budete do toho moct jít co nejdřív

marcule
27. kvě 2014

@jilu04 máme daný už termín transferu tak snad se to s tou pojištovnou co nejdřív vyřeší..,s doktorem jsem nepochodila..řekl mi že on neni povinen něco stornovat a že se stim ještě nikdy nesetkal..tak se to pokusi vyřešit vrchni sestra z Gennetu jinak budu muset na pojištovnu sama..je potřeba aby nam to schvalili nic vic ale už mě připravuji na transfer tak to dopadne jen jsou to starosti.. 😀

jilu04
27. kvě 2014

@marcule Tak jestli to dobře chápu, tak máte ještě něco zamraženo nebo to musíš podstoupit celé i se stimulací?

marcule
27. kvě 2014

@jilu04 nene je to z darovanych vajicek takze jen pripravaa pak transfer... 🙂 😉

jilu04
27. kvě 2014

@marcule tak to jo a i to musí schválit pojišťovna jo?