Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

veverusa
8. bře 2010

No nás se ptal taky. 😀

veverusa
8. bře 2010

Já byla tak nervózní, že ze mě padaly trapný vtipy nebo narážky na to co říkal, prostě strapas. 😒

nadis.h
8. bře 2010

Já ani nedutala. A že jsem drška a jindy vždy melu. Ale byla jsem tak vyplesklá že jsem jen poslouchala.

veverusa
8. bře 2010

No u nás to právě bylo naopak. Normálně moc toho nanamluvím a manžel pusu nezavře.

veverusa
8. bře 2010

Moc nového jsem se tam nedozvěděla. Většinu info o IVF vím, moji diagnozu znám. Spíš to bylo info pro manžela.

nadis.h
8. bře 2010

Vever tak já právě tam šla s tím, že jsem nevěděla absolutně nic. Věděla jsem že šanci otěhotnět mám bez vejcovodů,ale co, jak apod jsem nevěděla absolutně vůbec.

nadis.h
8. bře 2010

Holky jdu dodělat večeřičku. Včera mě drahouš překvapil o hodinku dřív. Tak at jsem dneska připravená. 😝 😅

hezký večer a páček zítra.

veverusa
8. bře 2010

No já dnes budu pokračovat ve zdravé výživě 😉 K večeři si dáme hot dog se zeleninou 🙂

haaribo
8. bře 2010

Veve, á měla štěstí, že jsem 1DC, takže všechny odběry jsou jinak hotové!!!!
😀

slunickosedmitecn
8. bře 2010

Ahoj holky, tak vás jdu také při pondělku pozdravit. Reny, mám pocit, že jsem tě tam dole na recepci dnes viděla 😉 . Byla jsi tam s manželem ne? Já tam čekala na léky. Jinak holky, ve čtvrtek mě čeká OPU,takže jsem už docela nervozní, dnes jsem byla u Dr. Johanové na uz a mám 15 folikulů, jen teda pár jich je ještě menších, takže jsem vyfásla ještě jednu injekci cetrotide a poslední dávku gonalu dne a zítra už ovitrele. Tak na mě ve čtvrtek prosím myslete. Je tady někdo, kdo třeba jde taky ve čtvrtek na OPU, že bychom tam mohly spolu pokecat 😉 .Tak se všechny opatrujte a mějte se zatím fajn. Pa

reny01
8. bře 2010

sluníčko jo jo s mladým a s malou 😉

reny01
8. bře 2010

no my jsme seděli dole hned u dveří před utz,a když jsme vyšli,tak mladej vybíral u sestry nějakou fotku 😕

jinak na čtvrtek držím palečky 🙂

reny01
8. bře 2010

holčinky pujdu zahučet k telce 😉

nadi tak zítra si to užij 😵

přeju hezký večer 🙂

reny01
8. bře 2010

janičko tobě samozřejmě přeju ať je vše v pořádku 🙂

slunickosedmitecn
8. bře 2010

jo jo, tak to jsi byla ty reny, s malou jste seděli tam u toho dětského stolku viď? máš krásnou holčičku. 🙂 , jinak děkuji moc za palečky. Tobě přeji ať krásně roste pupíček a mimi v bříšku je zdravé.

veverusa
8. bře 2010

Haaribo - tak to jste měli kliku. Já byla 4DC 😒 Tak musíme měsíc čekat - už jen 14 dní.

gab.
9. bře 2010

Dobré ránko, holky 😎

Tak jsem si včera dělala ovu test a byl už skoro pozitivní! Počítám, že dneska, nejpozději zítra bude pozitivní úplně! Naprosto vzorově, jsem dneska 13DC.

Všem dneska držím palce na dobré zprávy a pohlazení posílám těm, co je dnes neuslyší.
Pa

veverusa
9. bře 2010

Dobré ráno všem.

haaribo
9. bře 2010

Ahojky!!! Vever, fakt jsem měla kliku, že mi mrcha takhle pěkně vyšla....aspoň nemusíme na nic čekat. Ikdyž třeba v Praze nabírali krev od prvního do pátého DC...

murasek
9. bře 2010

ahoj devcatka,
koukam dalsi adept na OPU 😝 tak hodne vajuch a zdaru!!

Co jste tady psaly u dovolene, Petr ma pristi tyden?
Me ceka IUI, tak jsem zvedava, kdo ho bude delat. Kdo byva v po na sale?

gab.
9. bře 2010

Veveru, to mi nedošlo, že vlastně budu v Gennetu 20DC, to mi asi krev brát nebudou ☹ To neponeseme ani teda tu moč...

veverusa
9. bře 2010

Gab moč jsem dávala asi 10 DC - nesl to tam manža, když šel na spermio. Sestřička říkala, že je to lepší, že tam nebude příměs krve. Na krev si pak dojdeš 2-3 DC. Dlouho na to čekat nebudeš. 😎

nadis.h
9. bře 2010

Ahojky,

tak jsem doma.

Holky já v noci málem chcípla. Nemohla jsem vůbec dýchat z té rýmy. Dneska budu tak dlouho v lekarně dokud mi nenajdou kapky co můžu.Další takovou noc už nechci.

Jinak UTZ naprosto v pořádku. Ale bylo to rychlé tak ani nevím kolik prcek měří a váží. Myslela jsem si že to bude ve zprávě a ono není. No to je jedno,hlavně že má vše jak má být. A dělal mi UTZ můj oblíbený dr Koudela. Chtěla bych ho u porodu.

Sluni tfuj tfuj na OPU.Budeš mít pěknou úrodu dle utz!! 🙂

Murasku v pondělí by měla být na sále primářka. 😉

murasek
9. bře 2010

Ahoj Nadi - naprosto vycerpavajici info 😀 diky

gab.
9. bře 2010

Veveru, aha, tak to ji teda vezmeme. Maximálně to vyhodíme, že....

Majdi, v těhu to asi bude problém, ne? Kapky do nosu... Snad jen nějaké ty "mořské" a ty mě teda nepomáhaly vůbec... ☹ A super, že je mimčo v pořádku! 😅

nadis.h
9. bře 2010

Murasku měla by být na sále pondělí a čtvrtek. 🙂 Beru to dle mě kdy jsem měla v pondělí OPU a čtvrtek ET a oba dny tam byla ona.

Gabi pořádně se s panem Kobrou doma snažte. 😀 No mě včera takhle vyfaknul lékárník,že mi nic neprodá za kapky. 😠 Ale dnes půjdu jinam a prostě je chci. Takhle se spát nedá. Najdu si něco na netu co se smí.Třeba aspon dětský kapky,aby to trochu povolilo a já mohla dýchat.

gab.
9. bře 2010

Nadi, děláme s Kobrou co můžeme 😀
A na ty kapky budu držet palce, jsem zvědavá...

nadis.h
9. bře 2010

Musí být kapky nebo zhebnu a Karel se mnou. Byl úplně na hadry ráno. 😖

petra49
9. bře 2010

Ahoj holky, Nadi super, že je vše v pořádku. Nadi mohla bys mí t Pinosol nosní kapky, čtu v letáku, že je můžou těhotný. Já dnes v noci koukala od 2 d 4 do stropu.

veverusa
9. bře 2010

Tak to já jsem se dnes konečně po dvou nocích vyspala 🙂