Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
5. lis 2009

Já vařím omajdu na véču tak odskakuju. 😵

Stejně je to jenom zásluha Gennetu, že jsem na téhle zatím dobré cestě. Měli se mnou trpělivost takovou dobu.

janina83
5. lis 2009

to je fakt nebejt jich v gennetu tak co bysme delaly vit????tobe to dopadne uvidis uz se tesim na tvoji prvni fotku z utz 😀

nadis.h
5. lis 2009

Já se těším na krvičku jestli dopadne dobře. Pak si hoooodně ulevím a už bude vše jak má. 😵

meduna
5. lis 2009

to jo,jsou to nervy Nadi viď

janina83
5. lis 2009

to verim ale opravdu nejak na to nemysli radsi se zabivej necim jinym a to se divim ze to dokazes tutlat pred manzou ze mas // ahaha ja bych to asi nevydrzela fakt ne ja bych to kricela do celyho sveta znam se!!!!

meduna
5. lis 2009

jo záhul to je jako prase na peněženku,normálně na to stejně člověk nenašetří,tak se jede do mínusu,moje mamka taky hodně pomáhá

janina83
5. lis 2009

to je dobre ze vasi pomahaji hlavne aby se zadarilo kdy jdes do gennetu?ja zitra mam ale hruzu z dr 😖

janina83
5. lis 2009

nadenka zase micha omajdu vit???? 😀

meduna
5. lis 2009

Jani,já nechodím do Gennetu,lezu sem občas za Naďou 😀 no a i tak ráda pokecám.Já jezdím do Plzně,ale Liberec je mi blízký,protože pocházím z České Lípy 😉 😉 😉

ma.ja
5. lis 2009

jani neboj vlka nic!!! POřád lepší, když píchneš víc, než abys píchla míň. Zvlášť pokud ti folíky moc nerostou 🙂

Jsem se hezky vyspinkala, to zas nebudu moct v noci spát. Holky já bych po tom transferu pořád spala, jsem jak šípková růža 😵

nadis.h
5. lis 2009

Já si to vybila tu prvotní radost u Vás. 😀 Já nechci,aby byl zklamaný kdyby se to nějak pohnojilo. Tak mu to řeknu raději až po krvi.

meduna
5. lis 2009

Naděnka míchá,pak je na diskuzi u nás a já zase u vás 😀 😀
ahoj ma.ja,jen spi,tělo si řeklo no 😉 😉

janina83
5. lis 2009

ahoj maju medu ja myslela ze taky chodis do gennetu a nemyslela si na zmenu kdyz se to tam u tebe kam dochazis nevedlo dvakrat dobre???

ma.ja
5. lis 2009

nadi a coto mícháš? Já bych to nevydržela, ale asi si taky potají koupí¨m testy a budu testit dřív 🙂

medu jenže to moje tělo by spalo přes den a v noci budu čumět 😖

janina83
5. lis 2009

to mas pravdu nadi potom to hnusne sklamani ale tobe se to nestane !!! nesmi !!!!!nikomu z nas se zto nesmi stat jeeee fakt na to nemysli stohodle mam depky ja ach jo kdyby clovek vedel vit dopredu co bude!!!

meduna
5. lis 2009

zatím ne,ono je to všude stejný,nikde zázrak nedělaj a vše záleží tak jak tak na těle.

janina83
5. lis 2009

tak maju zdarne // preju a hned se pochlup a kdy ze to budes testit???

janina83
5. lis 2009

medu to mas pravdu ja sem si tak tohle vsecko spusobila sama ale s pomoci lekaru jinak uz sem mohla mit mimisku treba 3!!!! 😢

ma.ja
5. lis 2009

děkuju moc 😵 testit až příští týden, dnes jsem teprve 2 dny po ET.

nadis.h
5. lis 2009

Máji to je po utrouši to spaní. 😝 Já jsem někdy ok, ale někdy si sednu k telce a během pár minut chrápu jako medvěd. 😀 Testíky kup. Je to takový akční čůrání ráno vždy. 😀 A dělám omajdu smetanovou s knedlem.

meduna
5. lis 2009

Ty jsi se nechala sterilizovat?jsem viděla pořad,že někdy se to dá vrátit,ale ta řacha za to 😝

ma.ja
5. lis 2009

holky já se tak přežrala, a přijel mi drahouš, tak za chvíli pa

janina83
5. lis 2009

ano nechala na dop.lekare miho gin.pry ze bych dalsi teh.nedonosila ale v gennetu na to mely jiny nazor tak jsem sla do toho ale tet mam tak malinko vycitky svedomi no!

nadis.h
5. lis 2009

Já už se taky těším na véču. A Karel krafe u kámoše. Já už tady nadrženě naskládané knedle v kastrolu a on nikde. 😝 😀

janina83
5. lis 2009

ale uvidime za chvilly jdu pichat gonal co myslite jak to jeste budu dlouho brat?

meduna
5. lis 2009

proč bys měla mít výčitky,děti máš,pak ti to řekl gyndař,tak sji udělala co bylo v té době pro tvoje tělo a tebe dobré.jen je to debil a mohl ti nabídnout,šetrnější variantu,třeba antikoncepci

nadis.h
5. lis 2009

Jani já píchala 15 dní. A spotřebovala jsem skoro 4000 jednotek. 😖 Taky mi nerostli folíci jak měli.

meduna
5. lis 2009

to nevím,podle utz,jak ti porostou folíci 😉
Nadi,tak mu brnkni,že knedle už skotačej v kastolu,ať pospíchá 🙂

janina83
5. lis 2009

to joo ale ja mela telisko a stejne sem otehotnila injekce mi nedelaly dobre a na prasky jsem obcas zapomela!jinak sem se nesmela dotknout chlapa hned sem vtom litala at uz sem antikoncepci mela nebo nemela!

meduna
5. lis 2009

tak to měla moje spolužačka a dnes má 6 dětí 😀 😀 😀 ta otěhotněla přes antikáču jako nic 😀