Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

dvojcata2
5. lis 2009

já vím už to taky nehrotím a hlavně o tom už tak nemluvím.nechávám to osudu

nadis.h
5. lis 2009

Jani tak jsem to udělala já. Uvnitř sebe jsem to nechala plynnout a řekla jsem si že to nějak dopadne.Počítala jsem s horším a dopadlo to takhle.

jindriska
6. lis 2009

Ahoj Nadi, tak potichoučku strašně moc gratuluju, držím palečky, aby bylo vše v pořádku. Kdy to budeš vědět na tuty? Zasloužíš si to to kočko 😉

nadis.h
6. lis 2009

Jindři ahojky. Děkuju moc. No až půjdu na krev tak se uvidí. Ale ještě nevím kdy půjdu. Mám teprve ve čtvrtek testit dle Gennetu.

petra49
6. lis 2009

Ahoj Janíku, tak jak jsi dopadla v gennetu?

Už mám taky po kontrole, vlevo 10-15 folíků a 13-16mm, vpravo 10 folíků 13-16mm. Na OPU, že to vypadá tak kolem 30 - ještě aby bylo hodně vajíček. Musela jsem si koupit ještě 1 dávku gonalu a jsou to 3 injekce po 75jednotkách, takže v neděli si budu píchat 4 injekce - chudák břuch. OPU mám v úterý.Teď ještě musim dát znovu moč a možná před transferem budu brát ATB.

Nadis, jak se máš?

Jindři, jak to s Tebou vypadá?

nadis.h
6. lis 2009

Péti ahojda. 🙂 Tak to jsi slípka teda nosná! 😀 To dáš nejelpší skore tady zatím. 😀
Já se cítím pořád stejně. 😝 Zítra mám dostat mrchu tak se děsně bojim. 😔

petra49
6. lis 2009

Klid Nadi, žádnou nedostaneš, máš // čárky. Mě trápí ten močák, tak jsem zvědavá na pondělní výsledky. Doufám, že vše bude v pohodě. Dnes jsem naposled v práci - v pondělí si beru dovču a pak neschopenku. Dneska jsem se dozvěděla, že je další kolegyně těhu, chce ale zůstat pracovat docela na infekčním oddělení. Jo, jo když to přijde přirozeně holt si toho nevážej.

Nadi, co děláš?

janina83
6. lis 2009

ahoj devcata tak jsem dorazila od dr petra dopadlo to ok v utery uz mame punkci akorat jsem dostala strasne moc leku a mam v tom hokej 😖

nadis.h
6. lis 2009

Péti koukáme na DVD s broukem.Celkem fajn film.

Jani ahoj.Tak super!A jaké léky jsi dostala ještě navíc?

nadis.h
6. lis 2009

Jani hlavně nezapomeň kdy píchnout PREGNYL či OVITRELLE! To je ta nejdůležitější injekce a musí se píchnout přesně na čas jak Ti řekl mudr.

nadis.h
6. lis 2009

Péti a kdy budeš mít výsledek té moči?Bude to ok určo! 🙂

reny01
6. lis 2009

ahoj holky,chtěla bych vás pozdravit a popřát hodně štěstí,aby vám všecičko dobře dopadlo.vím jaký to jsou nervy.sama jsem teď 11.den po zavedení embrií a bojím se že to nevíjde

nadis.h
6. lis 2009

Reny ahojky. A Ty jsi taky naše parťačka Genneťačka?? 😉 Tak to už budeš za pár dní vědět výsledek. 😅 Jsou to šikulové v Gennetu. Když si přečteš v mojim albu jak dlouhou cestu jsem měla k 1 ET...A výsledek už vím.Nebo aspoň spíše začátek výsledku.Ještě je dlouhá cesta před náma.
A jak se cítíš? Bolí Tě bříško nebo respektive děloha?

janina83
6. lis 2009

ahojky nadi poradis mi co a jak???opravdu tomu nerozumim dostala jsem ovitrele ten gonal cetrotide estrofem a rikal ze se mu to libi ze krasne reaguju na gonal dneska jsem byla jeste na uz a uz 15,5mm za noc velkej skok 😀

janina83
6. lis 2009

co mi rekl dr.petr ze to muzu pichat v tech sedm jak picham gonal ze je muzu pichnout na jednou ale u te treti injekce mam pockat cca 15-20 min.tak ja nevim a osmeho si mam vzit prasek kolem devate hod vecer tak tet fakt nevim co mam delat

janina83
6. lis 2009

nadenko jsi tu mamino jedna! 😉

nadis.h
6. lis 2009

Jani certroide chápu..Ten máš navíc teď ke Gonalu ještě.Estrofem jsou tabletky na sliznici ne?A Ovitrelle bych řekla,že máš nařízeno píchnout v neděli ve 21.00 hod? Mám pravdu?? Nebo máš píchnout dneska ten Ovitrelle?To je brzy jestli máš mít odběr až v úterý! Já píchala Ovitrelle v sobotu a na OPU jsem šla v pondělí.

nadis.h
6. lis 2009

No a ne že si máš vzít prášek kolem deváte.To by měl být ten Ovitrelle!!!! Nenapsal Ti to na protokol co a jak??? Na to Jani fakt bacha!Ten Ovitrelle je důležitý moc!!

janina83
6. lis 2009

nadi tet jeste koukam do papiru dneska bych mela pichnout gonal,luveris cetrotide podle toho papiru a jak ho chapu ja teda aspon tak to mam napsane nadi ja se moc bojim abych to neskazila

nadis.h
6. lis 2009

Jani jeť podle papíru! Hlavně hlídej OVITRELLE!!! Fandím Ti to zmákneš. 😀 Ty jo Ty teda ale těch injekcí máš. 😨 Na co je luveris ani nevím.

janina83
6. lis 2009

ten ovitrele budu pichat az v nedely podle papiru a ten druhy asi v pondeli ne kdyz jdu na zakrok az v utery!ze joo

janina83
6. lis 2009

nadi mas to v interni poste tohle jen pro tebe!!!!nikde nezverejnuj

janina83
6. lis 2009

jinak je to na uvolneni vajuch ale stejne mam hroznej strach prosim te co mi budou vsechno delat!!!

janina83
6. lis 2009

nadi uz jsem to nasla mam to pichnout osmeho ve 21.00hod. to je asi to hcg jak je hodne vyznaceno vit???

nadis.h
6. lis 2009

HCG je Ovitrelle. 😀 Ten píchneš toho 8ého ve 21.00 hodin. Jani nesmíme to zamotat. 😀

janina83
6. lis 2009

takze ten ovitral bych mela pichnout teda az v nedeli?a pondeli?ten den pred odberem?

janina83
6. lis 2009

nadi myslis ze muzu to pichnout dyl nebo musim kdyz picham gonal na to sem se nezeptala!!!jak sis to pichala ty??

nadis.h
6. lis 2009

Jani a odběru se neboj. Ráno příjdeš,odvedou Tě na pokoj,přítel půjde do komůrky dát jeho poklad,Ty se převlečeš do pýža a čekáš. Příjde sestřička pro Tebe,odvede Tě o patro níž na sál, tam skočíš na kozu,napíchnou Ti kanylu za chvilku usneš a víš prd. 😉 A já se vzbudila až na pokoji v postely. Nic si nepamatuju jak mě budili na sále. Dali mi toho asi víc než měli a já si trochu chrupla víc. Nemohli mě probudit a pak jsem prý pořád mlela a smála se. No trapas. 😀

nadis.h
6. lis 2009

Jani jen jednou!Tak jak to máš napsané!Jestli máš OPU v úterý tak bys to měla mít napsané na neděli na 21.00 hod.

A píchat musíš stejně pořád. Jen ten OVITRELLE přesně ve 21.00!!!!To je schválně načasované víš! Je jen určitá doba na fungování té injekce.Když to píchneš jinak než máš tak Ti uď prasknou dřív folíky než budeš na odběru.

janysek70
6. lis 2009

Kočky, to máte v Liberci rozpis na celou stimulku a až do OPU nejdete na kontrolní UTZ?