Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
10. lis 2009

Reny ja musim. Ja doma zadarmo byt nemuzu. Ale budu .hledat neco co nebude nijak namahavy tak to bude snad v pohode.

reny01
10. lis 2009

nadi já nevim.dneska je těžký najít práci normálně,natož aby to nebylo namáhavý.

reny01
10. lis 2009

samozřejmě ti přeju,aby jsi něco našla.

nadis.h
10. lis 2009

Reny no v Lbc je problem najit jakoukoli praci. :(

reny01
10. lis 2009

já kdyby mi to nevyšlo,tak práci mám.a přitom Liberec je docela velký město

ma.ja
10. lis 2009

Nadi držím palce, s prací je to na prd. Ještěže mám....

Reny děkuju, aspoň mám pocit, že se mi tam něco děje.....teĎ nevím, ty jsi taky po ET? Nechce se mi dočítat zpátky 🙂

reny01
10. lis 2009

Ano majo,taky jsem po ET dnes 14den.a ty?

ma.ja
10. lis 2009

já přesně půlku 🙂 🙂 7.den 🙂 🙂 a už se nemůžu dočkat příštího úterý. Původně jsem chtěla testit už dřív, ale počkám, stejně nic neuspěchám. Co ty aa příznaky?

reny01
10. lis 2009

já jsem testila taky až dnes.ale věřit tomu budu až mi to potvrdí z krve.jinak mě pěkně bolí vaječníky,cítim že to mám každou chvíli dostat a prsa mě taky pěkně bolí.ale ty mě bolí před každou menstruací,takže fakt nevím.je ještě brzy cítit nějaké těhu příznaky.taky ti to výjde uvidíš

ma.ja
10. lis 2009

dík, mám za sebou dvě inseminace a těm jsem moc nevěřila, ale teď tomu věřím!!!

reny01
10. lis 2009

to je dobře.budu na tebe myslet a držet palečky.já jsem včera říkala příteli,že jestli to nevýjde,tak už do toho nejdu.že se budeme snažit přirozenou cestou.jsem z těch hormonů celá rozhozená.za chvíli se budeme všichni kulit a budeme řešit co na sebe

petra49
10. lis 2009

čau holky, tak už jsem doma. přežila jsem. s janikem jsem se vůbec neviděla.

odebrali mi 25 folíků, z toho mám 16 vajíček. nechali jsme to na přírodě, tak jsem zvědavá kolik jich bude ve finále, držim jim palečky.

nadi ve čtvrtek musim taky na krev kvůli ohss, tak bysme se mohly vidět a případně jít posedět v 11 mám pak kontrolu u petra a na sále byl on.

reny01
10. lis 2009

petruš tak to je super,to vypadá dobře

ma.ja
10. lis 2009

ahoj péti tak držím palečky 🙂

petra49
10. lis 2009

holky bolelo vás po opu břivho, jak asi dlouho?

petra49
10. lis 2009

holky kde jste kdo?

Janíku, jak jsi dopadla a jak Ti je?

Reny Tobě gratuluju.

nadis.h
10. lis 2009

Ahojky,ja jsem holky doma u sebe. Musela jsem na pracak aby me zas zaregistrovali aspon abych mela placenou zdravku.

Peti super uroda! Drzim palce at se jich podari oplodnit co nejvice! 🙂
.
Jani a co Ty?? Nahlas se.

Peti a me bricho bolelo po Opu silene! Jak jsem si sla vytahovat tu tamponadu tak jsem myslela,ze si urvu s tim vajecniky..a bolelo me to asi 2-3 dny...

Maji ja Ti dam vedet zitra zda pojedu domu ci ne zitra...

petra49
10. lis 2009

Nadi a co v tý Praze?

Mě ta tamponáda ani nebolela, ale potřebovala jsem strašně čůrat a nešlo mi to až když jsem ji vytáhla. Teď už je břicho o něco lepší, ale stejně bolí.

Co v ten čtvrtek, uvidíme se, jdu taky na krev,.

janina83
10. lis 2009

ahoj holky teda nejdrivre musim gratulovat reny za // no vydis hlavne se maminy setrete 😀 tak ja sem te asi peto vydela na sale jak te vezly akorat na pokoj!!jinak suprova urodicka peto!ja mela 10 vajicek ale mudr.rikal ze to je suprovy a ze bohate staci!jinak me boli bricho a moc!a ta tamponada no to bylo neco! 😀 sem si myslela ze to vytahnu i zdelohou a ze vsim co tam je 😀 ale dopadlo to ok!zitra budu volat rano jak se dari mimiskum no..mocinky jim drzim palce!!jo nadi a nakonec z mrazeni nic nebilo sme nemohly tak sme bez mrazeni ale mudr.rikal ze tam pada procento oplodneni v deloze ze je lepsi mit cerstvy!!a jeste sem vyfasla plno prasku 😀

ma.ja
10. lis 2009

Jani taky gratuluju 🙂

jojo tamponáda to je něco!!!! Se divim, že nevynalezli nějakej šetrnější způsob, vždyť by stačil i tampon, ne???
Já myslela, že pak budu muset poslat pro sestru, že to ze sebe ani nebostanu, brečet se mi chělo. Pak jsem seděla na záchodě a koukala na "TO", jak to můžou udělat...

janina83
10. lis 2009

dekuju majo........jen doufam ze se neco oplodni!prosim te nevis jaky prasky mi nesmeji dojit dr.mi to rikal ale ja byla jeste vpolo spanku a zapomela sem jak se jmenujou!!nooo jinak ta tamponada to byl zazitek no a jak se dari tobe?jak si na tom?

janina83
10. lis 2009

jinak mi odebraly 10 foliku a mam plnej pocet vajicek 😉 sem zapomela dopsat 😀

ma.ja
10. lis 2009

to je úžasný, já měla 8 folíků z toho 6 vjec... 🙂
po OPU jsem dostala Utroš, Prednison a Magnezium a ještě Petr říkal ať si koupím šum.kalcium 500 a denně 1 tbl.. Myslím, že nic ti nesmí dojít, mne na to taky upozorňoval, ale dostala jsem všeho hromadu...
V podstatě jsem v pohodě, nic mne nenechají dělat, chodím na procházky, skoro pořád spím...pohoda 🙂

petra49
10. lis 2009

Jani taky moc gratuluju k úrodičce, mi to nechali přírodě, tak jsem zvědavá kolik se jich oplodní? Jak jsi to myslela
s tim mražením?

Já myslim, že jsem Tě taky tak letmo zahlídla. Byl to zážitek viď, už bych to nemusela mít znovu. Mě ta tamponáda ani nevadila, spíš teď to břicho

Jani hodně pij. Byla jsi asi vedle na pokoji, ne?

Já dostala utrogestan, prednison, magnesium a ještě musim píchat clexan.

ma.ja
10. lis 2009

péti na co je clexan?

nadis.h
10. lis 2009

No tak uz jsme komplet. 😀
Jani super. Ja mela ze 14i vajicek 10 zralych,tak jsme na stejno. 🙂)

Peti ja nevim zda pojedu odsud do Lbc zitra ci az ve ctvrtek. Tak s tou krvi nevim zatim.

petra49
10. lis 2009

podle mě kvůli ohss , měla jse zvětšené vaječníky z tý úrody, aspoň myslim a ve čtvrtek musim kvůli ohss na krev a kontrolu.

janina83
10. lis 2009

a na co ty injekce??peti?prej sem jim chtela zdrhnout ze salu 😀 😀 no my sme nemohly mrazik kuli hepadytide manža mel neco pozityvniho!ale je to divny kdyz dela v nemocnicic a kazdou chvily ma nejaky vysetreni a nikdo na to neprisel!taky sme to nechaly prirode uvidime no zitra 😀

ma.ja
10. lis 2009

berušky neptaly jste se některá za jak dlouho se může sexíkovat?

petra49
10. lis 2009

maji to jsem se neptala a musim říct, že momentálně na to nemam ani pomyšlení