Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina83
12. lis 2009

jsi tady?

nadis.h
12. lis 2009

Peto to bude urco na mrazo. Me se jich z 10i oplodnilo 7 a uz vsechny vydrzeli.
Jani ja jsem mela prijit na ET v 10 hod.

janina83
12. lis 2009

no nadi doufam ze to budu mit taky nejak tak vis aby to nebilo nejakou blbou dobu si musim zjistit autobusy myslis kdyz mi daji blbej cas ze bych mohla rict ze se nedostavim vcas?vzdycky mi tam hraje 15.min.but driv a nebo dyl a nebo vyjet o hodinku driv a pak nekde cekat.sme se mohly zitra spichnout ne?kdyz budu mit cas co myslis?

nadis.h
12. lis 2009

Jani to se domluvis kdy dojet. Ja volala v 7.30 tak mela 2 apul hodinky cas na to tam dojet. Ja tam budu v 7.30 uz jen na krev asi.

janina83
12. lis 2009

to se asi nestihnem ja budu volat v 7.30 a pak mi to odcat jede 8.10 na liberec nedame si tel c tak si pisnem aspon sms

janina83
12. lis 2009

peta uz je asi na ceste do gennetu sla na krev ale ET taky prej zittra

nadis.h
12. lis 2009

ja ti napisu tel vecer do Ip sem az dorazim na Pc. Ted pisu z mobilu.

ma.ja
12. lis 2009

ahoj berušky 🙂

tak jsem to nevydržela a volala Petrovi. Sestra sice měla blbý poznámky, že chci mluvit s ním, ale povedlo se. A prý je to dobře, že se dělá placenta a že i červená může být. Nesmím přestat s práškama a hlavně prý netestovat!!! Tak mně to uklidnilo a špinění je fuč 🙂 Dělá si to ze mne srandu 😖

janina83
12. lis 2009

ahoj maju tak vydis prosim te proc nesmis testovat?

janina83
12. lis 2009

jasne nadi ja ti taky pisnu moje cislo 😉

nadis.h
12. lis 2009

No vidis Maji. 🙂 a testila jsi? 🙂

ma.ja
12. lis 2009

jani já bych řekla, že asi proto abych se nenervovala

nadi netestila, testnu to zítra ráno. JIrka mi koupil testy, ale neměli Mamatesty, tak přinesl Best-2.

jdu hajat, je mi líp, když jsem v klidu. Pak zas nakouknu. A blahopřeju oběma "jedenáctkám" 🙂 🙂 🙂

janina83
12. lis 2009

dekujem maju hlavne odpocivej jeste pisni 😉

janina83
12. lis 2009

nadi odkat vlastne cestujes?

reny01
12. lis 2009

Zdravim holky.maji tak vidíš,aspoň tě to uklidnilo.jani a petruš,to vypadá super,zítra budu držet palečky.nadi na ultrazvuk jdu 7.prosince.taky budu zítra držet palečky.

reny01
12. lis 2009

nadi tak hlavně že tě to přešlo.mě to břicho bolí pořád.je to děs,špatně se mi spí

petra49
12. lis 2009

Čau holky, tak už jsem doma. To mi nebudete věřit, ale jak já jsem dneska chtěla být už doma to snad nikdy. Po cestě tramvají jsem potřebovala čůrat a od tramvaje domů jsem myslela, že to nevydržim, dělalo se mi úplně blbě. když jsem pak usedla, tak strašná úleva.

Jinak kontrola dopadla dobře, Dr Petr mě pochválil za pití, jani opravdu pij. V krvi vyšší CRP,ale to je prý po OPU normální i o něco větší vaječníky, takže v poho. Mám pokračovat s lékama a hlavně furt pít. Jinak transfer prý v pátek nebo sobotu u Petra, tak se uvidí. budou mě i po trnsferu hlídat.

Mám z vás ze všech velkou radost!

nadis.h
12. lis 2009

Reny tak to je dalsi cekani co? Me bricho boli porad ale vcera me bolelo vic nez dost.

nadis.h
12. lis 2009

Peti tak to uz budou embryjka jako lusk! 🙂

janina83
12. lis 2009

ahojky holky tak sme se tu sesly no peto jakto ze az v sobotu???to je ale skoda doufam ze pujdes uz zittra reny to je jak porad pijem pak kolikrat nestacime dobehnout.....hahaha.....neboj peto piju co muzu az se mi delaj boule za usima 😀 jinak me bricho prestava jako citim to ale uz je to dobry da se to uz snyst

reny01
12. lis 2009

Nadi ale mě chvílema taky to břicho bolí pěkně.brzy nám už bude líp.to čekání je teda fakt na mrtvici.petruš super,za chvíli to budete mít za sebou a budete těhotné 🙂

janina83
12. lis 2009

reny kez bys mela pravdu ja jdu na ET zitra ale nejprve musim volat v pula

reny01
12. lis 2009

to dobře dopadne,uvidíš.všem vám to holky moc přeju

petra49
12. lis 2009

Je mi po tý cestě nějak blivno, jdu si ohřát polívečku, jo a včera manželovy moc chutnala, prej ji můžem zařadit do jídelníčku 😀

janina83
12. lis 2009

taky doufam no jdu neco delat pak nakouknu zatim se mejte a pozdravujte mimiskove 😀

nadis.h
12. lis 2009

Reny jo strida se mi to. Nekdy me to neboli vubec. Ale kdyz treba kaslu tak ho citim dostatecne. 🙂)

petra49
12. lis 2009

Taky jsem se po tý krvi stavila v práci se nasnídat a zbaštit tabletky a musim říct, že mi to tam vůbec nechybí, už jsem potřebovala změnu.

reny01
12. lis 2009

Nadi já to samí.bojím se zakašlat.to je asi těma vaječníkama

reny01
12. lis 2009

petruš to se ti ani nedivim že se ti nestýská,doma je ti teď stejně líp

janina83
12. lis 2009

holky prej u nas na frydlansku je prvni nemocny s praseci chripkou 😠 to je hruza a ockovani bude az ke konci listopadu neni vakcina tak to je hrozny