Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
17. lis 2009

Reny no já se divím, že jdeš až tak pozdě, když jsi se objednávala dříve mnohem než já. Ke komu jdeš??Ono se možná uvolnilo dřív nějaké místečko co jsem já dostala. To bude doufám dárek k Mikulášovi. 😵

Péti ten můj je to samé. On ale vyčítá mě, že sedím doma. Ale já jsem taková už. Já nemam potřebu někam chodit vysedávat. Jako jednou za čas joo,ale jinak mě stačí tady podrbat s Váma pěkně v teple doma. 🙂 A jeho já musím vyhodit jednou za 2-3 měsíce. Tak jde horko těžko,ale dá jen kafe nebo kolu a za 2 hodinky ho mám zpátky.

reny01
17. lis 2009

no nadi ty jdeš v pátek a já v pondělí.a vůbec nevím ke komu jdu ty jo?holky já taky nikam nechodim.mě to doma baví.mladej ten už vůbec nikam,nanejvíš k rodičům.on je spokojenej venku u baráku,tam má to svoje zvířectvo.ale jsem šťasná holky že ho mám.

petra49
17. lis 2009

musim jít baštit zatim pA

nadis.h
17. lis 2009

Reny já vím. Mě automaticky dávají k pí primářce. Už to vědí, protože jsem měla jednou jít na nějaký utz při stimulce k myslím dr Petrovi a pí primářka si mě přeobjednala k sobě a tak teď už všichni vědí,že mě mají dávat k ní. Jsem ráda. Je to moje zlatíčko. 😵 Doufám,že bude mít jen dobré zprávy pro mě jako doposud.

Péti nech si čvachtat.

reny01
17. lis 2009

nadi to určitě.teď už budou jenom samí dobrý zprávy 😀

nadis.h
17. lis 2009

Reny a jsi taky napjatá kolik jich tam máš? 😀

reny01
17. lis 2009

nadi to si piš!ale jinak je mi to jedno,hlavně ať jsou miminečka v pořádku.nadi teď jdeme na utz a potom až zvlášť na srdíčko?

nadis.h
17. lis 2009

Reny no já bych řekla,že srdíčko na tuty už musí být a proto jdeme tak pozdě!! Aby už bylo jasno.Jinde v CARech chodí holky třeba týden po krvi na utz kdy jim řeknou kolik je tam váčků bo jak se tomu říká a pak až nějak za 14 dní na srdíčko. A srdíčko bývá plus mínus v 6-7 týdnu. Takže my budeme v tom prosinci už tak v 8tt a to musí být. 😵

reny01
17. lis 2009

no to jsem zvědavá a nedočkavá!a myslíš,že už teď bude poznat jestli je tam jedno,nebo dvě?

nadis.h
17. lis 2009

Reny no určo. Teď tenhle utz bude rozhodující a rozštípne vše. Mělo by bát srdíčko a prostě vše by nám měli říct zda je tak jak má. Jsem ráda,že jdeme až takhle pozdě. Bude vidět vše a budeme vědět na čem jsme než kdybychom šly dříve.

reny01
17. lis 2009

no bože,teď už to nevydržím.já myslela,že to poznají až dýl.do 7 daleko.ách jo

nadis.h
17. lis 2009

Reny ne ne ted už. Proto nás tak natahujou.Aby bylo vidět co nejvíc. 😀

reny01
17. lis 2009

no nadi to čekání je hrozný.ale to nejhorší bych řekla že máme za sebou.teď ještě holky.musí jim to dopadnout,musej tam mít //

reny01
17. lis 2009

asi se půjdu na chvíli natáhnout,malá si šla taky lehnout,tak toho musím využít.jo a nadi gratuluju k práci 🙂

nadis.h
17. lis 2009

Reny pro mě bylo nejhorší a nejvíc stresující čekání od rána do těch 2 na výsledek krve. Jinak se to táhlo, ale takhle nervozní jsem nebyla. 😝

Tak se jděte natáhnout. Je spací počasí.

pindrusec
17. lis 2009

Ahojky děvčata...... Vám všem co tu jste 🙂
Četla jsem si tu ve vaší diskuzi a musím říct že mi to do začátku hodně dalo 😵 I my dojíždíme momentálně do Liberce do Gennetu....spokojenná moc nejsem....sice personál se snaží,ale když vás táhnou 40kiláků....kvůli třem minutám pobytu v ordinaci tak to naštve ☹ ...tím spíš že přítel si bere dovču....a ve finále mě ted v pondělí fakt naštvali,že jsem si již myslela že půjdem jinam....v pátek tam volám,že potřebuji na pondělí objednat,jelikož mi již pojištovna schválila IVF....a v úterý jsem to měla dostat....sestra mi řekne at v pondělí přijedu,že mě někdo vezme a napíše mi injekce...atd....a já v pondělí dorazím....a Dr.Johanová....v půl 8 naštvanná kdo mi to jako řekl...že tam jsou ve dvou a že nemá čas ☹ a že mě objedná na středu ... Ale nedala jsem se....řekla jsem jí že nevím kdo mi to řekl,jelikož sestřičky se jménem nepředstavují do telefonu....a že na středu objednat je pozdě...když to mam v úterý dostat a že nehodlám jet zas 40km tam a zpět...nebo to propásnout a tím pádem pak jít až v lednu když maj zavřenno....Takže sice naštvanně ale za 5minut měla pro mě rozpis na PC napsanej a se slovy že zbytek mi řekne a ukáže sestra odkráčela na ultrazvuk 🙂 🙂
A proč vám to zde píši?Jelikož nejsem typ člověka co se umí hádat,ale tím že jsem to tu u vás četla...dodaly jste mi sebevědomí 😀 bo spousta z vás se též nedala odbýt 🙂 Takže všem vám mooooooc díky a přeji pěkný i když zamračenný zbytek svátku 😉 Petra

nadis.h
17. lis 2009

Ahojky Petruš, 😵

vítej tady! 🙂 Jejda teda holky musím uznat Vy máte občas smůůůůlu. Já tedy klepu na dřevo, ale nemohu říct od začátku co tam chodím jediné křivé slovo ani špatné slovo na nikoho tam. Buď jsem nějaký strašně velký flegmatik a nevidím to a nebo mám fakt štígro. 😅 Vždy ve všem spokojenost.Jen jednou jsem dostala malinko sprďung,že jsem volala na krev o 2 hodiny dřív než mi sestřička řekla, ale jinak ok. 😀

Petruš ono je to těžké no se takhle obejdnávat na poslední chvíli když tam jsou fakt ve 2. A když nelze se objednat předem a buď se to stihne či ne.

Ale hlavně že je to vyřešené,pigára máš a můžeš začít. 😵 Občas se někomu stane něco takového,ale i přes to jsou tam všichni skvělí a dokáží zázraky! Udělala jsi dobře, že jsi si vybrala zrovna Gennet tady.

A je to Tvé 1 IVF? A proč ho musíte podstoupit?

pindrusec
17. lis 2009

JJ je to mé první ☹ ..Mám již dvě Děti z prvního manželství.....ale ted by jsme chtěli ještě jedno,jelikož Klukovi je již 13 takže to už je spíš chlap 😎 pak mám ještě malou pětiletou Terezii....ale na jaře mě čeká svatba a muj milášek ještě žádné mimi nemá tak hlavně kvůli němu 🙂 já už bych ani nemusela.....Na kluka jsem čekala tři roky tenkrát...jenže to sem byla mladá ještě:DTerezku mám díky mému gynekologovi 😀 jelikož mi pohrozil že když hned neotěhotním budu muset jedinně na umělý....mám totiž myom v děloze a tak blbě že až ho budou vyndavat musej vzít i větší část dělohy.....jenže v té době byl ještě malinkej a já nevim jak ale hned další měsíc po výhružce sem byla těhulka 😀 ....Ted se snažíme skoro druhej rok a nic....no myom už má přes pět cm....takže už prý jedinně uměle....
Sem z toho trochu přepadlá.....vůbec netuším zda si sama dokážu ty injekce píchat 😒 ....Takže je to kvůli mě....skoromanžel je prý nadprůměrný 😀 ...aspon Dr.Petr na první naší schůzce při pohledu na spermiogram pravil....podobné číslo už jsem dlouho neviděl 😀 😀

pindrusec
17. lis 2009

Šmarjááá kecám 😀 Terezce budou v prosinci čtyři a ne pět 😀 ...To sem to dopracovala...už ani nevím kolik je mým dětem 😀

nadis.h
17. lis 2009

Petruš to je děs co? To je tolik věcí co tomu brání. A proč nám? ženským co slušně žijí. A feťačky špindíry apod jsou těhotné hned. 🙄 To mi prostě hlava nebere.

A Péti co máš za injekce? Puregon a Gonal je naprostá brnkačka. To zajede do břicha jako do másla.
A chodíš k mudr Petrovi ju?

nadis.h
17. lis 2009

Petruš já přidávám malé ségře mojí taky. 😀

reny01
17. lis 2009

zdravim petruš.já mám s Genetem taky jenom samí dobrý zkušenosti,jsou milí a ochotný.petruš držím ti palečky,ať ti máš malí mimi.

nadis.h
17. lis 2009

Aa Renuš dobré ránko. 😀

reny01
17. lis 2009

mě vzbudil mladej jak přijel z práce.pěkně jsme se vyspinkali.to v noci budu čučet do zdi.a co ty nadi?

nadis.h
17. lis 2009

Reny já seím pořád na netu a kecám někde a hledám všelicos. 🙂 Až mě bolí zadek. 😀

reny01
17. lis 2009

proto ty toho potom tolik víš.když někdo něco neví,obrací se na tebe.až se někdy musím smát

janina83
17. lis 2009

ahojky holky jak se vam dari?ja pujdu zehlit vubec se mi do toho nechce 😠

reny01
17. lis 2009

ahoj jani zdravím.

janina83
17. lis 2009

jak je??co delaj deticky jsou hodny?? 😀 😀

nadis.h
17. lis 2009

Reny já jsem taková encyklopedie. 😀 Ležím v tom už dlouhooo a musím vše vědět. 😀

Ahoj Jani. Já jsem dneska a včera prala,tak mi to taky zítra čeká. Zas megahromada. 😢 Co Ty jak je s dětma? 😅