Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

pindrusec
17. lis 2009

jj mám Gonal🙂...tak doufejme že to bude v poho.....my měli i šok z toho kolik to stálo
😀 nikdo nám totiž neřekl,že se to platí.....takže mi málem vypadly oči z důlků 😀 .....brnkačka nevím🙂 asi to člověk zvládne ale až na to dojde budu jeden velkej nerv 😀

reny01 ....dík moc za držení palečků
🙂 a nebydlíte někdo poblíž Mnichva Hradiště?že by jste mi to třeba chodily píchat 😀 bo při mym štěstí jak se znám si to píchu do ruky či někam jinam 😀 😀 😀

janina83
17. lis 2009

nadenko ja sem nejaka porad unavena tak to je asi ono 😀 😀 deticky jsou moc hodny vubec onich nevim ☹ ale brisko me boli tak si myslim ze je to dobry

janina83
17. lis 2009

pindrusec:niceho se neboj kdyz jsem to zvladla ja....ja sceho jsem byla ze vseho vyvalena tak to zvladnes i ty!!!uvidis drzim palecky na velkou urodu...budete mrazit???

pindrusec
17. lis 2009

Jani moc díky...no mrazit jsme na radu setřičky zatím napsali že ju,ale nevíme zda ju či ne.....to se prý pak ještě nějak potvrzuje a my vůbec netušíme co chtít a co ne....prostě nikdo nám nic neříká ani nevysvětluje....nevím zda jsou vystreslý před těmi vánocemi že maj fofr...nebo proto jen že jsme fakt smolaři na co šáhnem 😀 😀 ...jen nemám pak ten pocit blbce když něco nevíš 😀 bo ti to někdo zapomněl říct 😉

nadis.h
17. lis 2009

Péti pindru..Bohužel no to drahé je. Ale zas je to lepší si připlatit.Já mám problém s tvorbou vajíček a platila jsem za Gonal více jak 10 tisíc.Ale stálo to za to. 😵 Jinak já bydlím v Liberci přímo. Tak nepopíchám. Ale zvládneš to. Fakt! Jde o tu první injekci a sama zjistíš,že to nic není. To ani necítíš.Je to tak slaboučké a krátké,že je to neznatelný.

Jani já jsem dneska unavená max z počasí. 😝

pindrusec
17. lis 2009

Nadi co myslíš tím připlatit?mě prostě napsali ten Gonal a na nic víc se mě neptali 😀 😀 Mám to chápat jako že je něco lepší než Gonal...nebo že je právě on dražší? 😉

Mě nejde o to že by to bolelo 🙂 spíš o to ...vrazit to do sebe 😀 asi bych nemohla bejt narkoman 😉

janina83
17. lis 2009

holky na cas vas opustim jdu makat ty jo nadi sefa normalne slehne az mu pisnu ze uz nenastoupim do hospody 😖 manža nadava a nechce me pustit ale me samotny se tam uz nechce pak pisnu jak to dopadlo ju tak zatim pa

janina83
17. lis 2009

pindrusec:gonal je dobrej neboj se niceho....a jsou spis horsi ktery sice neplatis ale nadenka stim mela problemi tak je lepsi si vzit tyhle co platis opravdu jeste pak budes brat leky a ty se taky doplacej ale to uz neni tolik jako za gonal to jsou mensi polozky ja mam hodne leku 😀 ktery musim brat ale co bysme pro ty prcky neudelaly

pindrusec
17. lis 2009

Jani to máš pravdu 🙂 peníze budou a my ne 😀 ...spíš mě zaráží že ti nikdo nic předem neřekne...aspon zhruba by ti jako nováčkovi říct mohli 🙂 🙂

nadis.h
17. lis 2009

Pindru to je divni,ze Vam nic nevysvetlili. Ja byla vzdy v ordinaci min pul hodiny nez mi rekli vse co je treba. A mrazeni si zaplatte. Kdyz se nepovede Ivf a zbydou Vam embryjka na mrazeni,tak pak nepodstupujes cele to pichani a tak. Nemusis na odber vajicek...
Jinak Gonal neni hrazeny plne od pojistovny. Pojistovna se podili na uhrade do 2250 jednotek. Kdyz potrebujes vic jako ja tak pak uz si to musis hradit za plnou cenu. Jeste existuji injekce hrazene pojistovnou,ale na ty jsem ja vubec nereagovala a stopli mi muj 1 pokus kvuli tomu. Tak uz je ani nenabizi. Ten Gonal je sice drahy,ale dobra volba.

janina83
17. lis 2009

prave je divne ze ti nic nerekly je sice pravda kdyz sme sli na prvni pohovor tak sme tam byly cca 5.min.ale za to mohla VZP ale dobre to dopadlo na stesti!!!!!!! nadi rikala jsem ti co se mi stalo za trapas kdyz jsem volala kuli mimiskum jak se jim dari??asi neee 😀 😀 tak rano volam kolem pul osmi a zvedla to sestra tak jsem pozdravila a predstavila jsem se a jak sem byla nervozni tak misto abych ji rekla aby me spojila na embryologii tak jsem ji rekla prosim vas spojte me z mima vajickama 😀 😀 😀 ale pochopila... a ja se stidela jak blazen 😀 😀 to byl trapas noo vzdycky jakmile se bavime o gennetu tak si na to vspomenu 😅 a manža se smeje 😀 😀

nadis.h
17. lis 2009

Janiiii tak ja si malem curla ted. 😀 😀 😀 se musela tlemit i sestra co v telefonu. 😀 😀

janina83
17. lis 2009

noo nadi i sestra se smala 😀 😀 ale me nebilo do smichu teda dneska uz joo ale tenn den to bylo hruza i mamka u toho sedela a smala se prej sem bl... hahahaha

nadis.h
17. lis 2009

Ja bych se Jani tak smala,ze bych nebyla schopna dal mluvit a musela bych to polozit,vysmat se a zavolat za chvilku znova. 😀

nadis.h
17. lis 2009

Jani a byla jsi v te hospode mu rict ze neprijdes?

janina83
17. lis 2009

no nadi to verim me to taky prislo smesny...do hospody jsem jeste nevolala vubec nevim jak to reknu 😒 on na me spoliha a tet mu zavolam tohle to bude asi radit ale zase mi je prednejsi mimco a hlavne manža me nepusti..

seery
17. lis 2009

Ahoj holky jsem mimo, zitra tam mam zavolat rano v osm zda tech pět dní ta embrya přežila a doufám, že mi řeknou že jo a budu hned moci na transfer. Jinak nevím jak pak dlouho budu muset čekat až rozmrazej ty další

nadis.h
17. lis 2009

Jani ja bych to udelala tak,ze bych mu rekla,ze Ti neco je. Nemoc nebo treba neco s rukou nebo nohou... Vis co kdyby NAHODOU to nevyslo tak si neudelas zle a budes se tam moc vratit v klidu. Az pak bych mu to rekla,kdyz to budes mit potvrzene.

Renny ja myslim ze by to bylo bud jeste ten den ci max druhy den rozmrazene.

nadis.h
17. lis 2009

Ne Reny ale Sery. 🙂))

seery
17. lis 2009

jo?? Hmm, ale když my jsme zmražovali jen vajíčka, nešly zmrazit embrya, kvůli nějakému problému, takže bych tam musela jet zase s přítelem no jasny a pak čekat zase dva dny a tak no. Chjo, jsem tak napnutá, že ani neusnu do zítřka

janina83
17. lis 2009

ja vim nadi ale ja to tutlam uz od zacatku stimulky porad mu rikam ze jsem nemocna je to uz asi 14 dni porad me tam nekdo strida...tak prave nevim co rict... pomoc mii PORAD!!!!!!!!v praci to nikdo nevi ze jsem na umelem oplodneni vis...

seery
17. lis 2009

Moc si přeju aby jim nic nebylo těm co jsou tam ted (jestli ještě vůbec jsou) No já vím jsem magor asi, ale tak dlouho už nic , že si někdy říkám jestli mě bůh nahoře nevidí a neříká si že s tímto chlapem prostě nee 😀

janina83
17. lis 2009

seery tak tohle my mame za sebou zive si to predstavuju jak se citis..ale neboj se mimiska mas urco v pohode taky aby ne kdyz jim tady na koniku drzime vsecky palce ze jo naden?! opravdu vsechno dobre dopadne..zeptej se nadenky co chudak semnou od zacatku semnou musela vydrzet kazdy ma strach a obavy...ja mam zase strach stestovani a nee malej 😒 😖

ma.ja
17. lis 2009

ahoj holky 🙂

Jani tak řekni, že máš špatnou krev a že tě dr. nechce pustit do práce a máš to 🙂

janina83
17. lis 2009

ahoj majun no to asi nepujde ja bych se musela na neco vymluvit jako na nejakou vyrozu co by mohl odeme chytit a nebo ja fakt nevim co rict ...14 dni to uz skousim nejak tutlat ale uz me potrebuje a ja mam strach a miminko ani mudr mi nedoporucoval jit delat do hospody

seery
17. lis 2009

Jani děkuji za palečky, je to od Vás pěkné, ale obávám se stejně a budu až do osmi ráno, kdy se to dozvím. A to se musejí dělat ještě testy jo?? A to jako můžu potratit ještě jo??

seery
17. lis 2009

A kolik by se platilo za druhý pokus nevíte někdo??

nadis.h
17. lis 2009

Jani tak pokracuj v tom co jsi uz rekla a termin krve co mas v Gennetu jim rekni,ze se rozhodne az v tomhle dni zda uz budes moc prijit.

Sery tak to mate fajn,ze zamrazili jen vajicka. Standartne to nedelaji. Vis co mozna je rozmrazili uz dnes. V laborce musi byt kazdy den. Tak by urco dali vedet,ze neprezila. Tak ver ze je to ok.

seery
17. lis 2009

Nadi no to nevím, mě řekli, že mám ráno zavolat jestli přežila a taky tam asi nebudou dnes o svátek, nebo jo?? No asi jo musej je hlídat, jen at je hlídaj!!!! Myslíš, že by hned rozmrazili ty další jo, když by tyhle byla špatná. No nevím, mám jim ještě ráno i říct, jestli mám ty korunky, pře v pondělí jsem je neměla, ale doufám, že by to i tak byla otátka nanejvýš dvou týdnů, co myslíš.....

seery
17. lis 2009

a taky se jim může něco stát třeba až v sedm ráno že?? A může se stát, že by přežilo jen jedno z nich?? Transferovali by mi ho??