Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina83
28. kvě 2009

murasek:dekuji za odpoved 🙂 musim pockat az do 18.6.09 je to pro me strasne dlouhy nemuzu se dockat!!!!a jak ste na tom vy ??jak ste daleko?uz nejake pozitivni vysledky??

nadis.h
28. kvě 2009

Ahoj Jani, chápu Tě. Já to měla nedávno tenhle "stresík" a mám ho v podstatě pořád. To je pořád čekání a čekání a když Ti něco výjde dobře tak Tě čeká něco jiného a zase čekáš jak to dopadne. 😀 Já byla na 1 konzultaci již na začátku dubna a teprve až dnes jsem došla zdárně do cíle před stimulací. 😉 Docela se to táhlo. A tím, že jsem doma a nepracuji tak je to pro mě o to delší to čekání. Já vejcovody nemám vůbec, tak máme podobný problémek. 😠

janina83
28. kvě 2009

nadis.h:ahojky ale ja sem si to udelala sama vis muj ginekolog mi to doporucil a ja poslechla!! ☹ nechala jsem si udelat sterilizaci....tet zato pika moje srdicko.vis ja sem hormonalne scela zdrava verim a taky doufam ze kdyz podstoupim zakrok ze by se mohl zdarit ale me to asi uz nebude hradit vzp...a cely zakrok stoji pomerne dost a nemuzem si ho dovolit ☹ ☹ vim ze bich si nemela stezovat kdyz si za to muzu vlastne sama... ☹ ☹

nadis.h
28. kvě 2009

Jani nebud smutna. Ted uz to nevratis a ber to tak jako bys byla "nemocna" a kolik Ti je jestli se muzu zeptat? Je to pravda. Jako samoplatce to neni sranda. Ja to mam hrazene jeste pojistovnou a uz tak se mi zda vysoka ta cena. A kolik mas deti a jak stare? 🙂

janina83
28. kvě 2009

nadis.h:jasne ze muzes jemi 25 let a mam 4 holky vis mela jsem v zivote velkou smulu a kdyz uz jsem nasla konecne poradneho chlapa ktery mi za to stoji tak to spadne zase takhle nejstarsi 8 7 5 3 roky ja vim asi si tet rikas ze jsem blazen ale ja proste neumela jit na mini interupci nedovolilo to svedomi posledni dve deti mam prez antikoncepcni teliska 🙂 ale tet proste touzim a jak si na tom ty???uz budes mit aspon stimulaci jak pak ste daleko???

nadis.h
28. kvě 2009

Jani vůbec blázen nejsi!! Já bych také nikdy nešla na interupci,kdyby to nebylo ze zdravotního důvodu nutné! Náhodou je to mnohem lepší než třeba páry,které by děti chtěli a nemohou a nemají žádné svoje. Aspoň Ti není smutno. 🙂 Mám také kamarádku která otěhotněla přes nitroděložní tělísko. Já mám po slepáku neprůchodné vejcovody tak mi je odebrali. A dnes jsem byla naposledy u doktora před stimulací. 15.6. začneme píchat. Je to moje 1 IVF. Moc se těším. Ty jsi z Liberce?? 😉

janina83
28. kvě 2009

no vidis ze nadeje umira jako posledni to drzim pesticky stesticka 🙂 a jinak pochazim z frydlantu a jsem objednana na prvni konzultaci 18 cervna ale to uz vlastne vis 😉 jinak mi smutno vazne neni to mi ver ale proste dusicka porad touzi noo ☹ tak uvidime nechame se prekvapit jak to dopadne hned vam napisu co a jak a ty mi dej nejak taky vedet ju??? 🙂

nadis.h
28. kvě 2009

Taky moc držím palečky. Je to dlouhý a těžký boj, ale na každou z nás snad čeká to štěstíčko na konci. A jdeš sem do Liberce do Gennetu?? Je to tu moc fajn!

janina83
29. kvě 2009

nadis.d.:ahojky ano jsme v gennetu v liberci verim ze vam vsem to dopadne a stesti nakonec najdete 😀 a budete v naruci drzet sve vytouzene miminko 🙂 a jak to vlastne vtom gennetu probiha my jdem teprv na prvni konzultaci a mam stoho docela stresiik 😖

nadis.h
29. kvě 2009

Jani a víš ke komu jdeš v Gennetu? Já na 1 konzultaci šla sama. Zeptá se doktor na vše možné. Na nemoce a na různé potíže jestli máš. Na nemoce v rodině a tak... A pak Tě odkáže na sestru a ta Ti řekne, že 2-3 den menses máš přijít na krev a před nebo po ms máš donést moč. Manžel může přijít na tu krev a donést moč sám kdykoli ráno. Je to na hormonální profil Tvůj a pohlavní nemoce. Manža se musí objednat na spermiogram ten je do hodinky hotový. Pak když jsou všechny výsledky hotový cca 14 dní, taks e objednáte na další konzultaci a tam dle výsledků Vám řeknou co dál. Když by třeba v tom tvém horm. profilu bylo něco špatně tak jako já měla trochu zvýšený FSH hormon, tak buď Ti určí nějakou léčbu na to co tam máš špatně a nebo jako já protože na to FSH žádná léčba není jsem musela přijít zas za měsíc až při další menses na další odběr jestli to FSH je v pořádku a byl to jen "omyl" a nebo to mám pořád nahoře. No a pak když jsou všechny výsledky dobré tak se zažádá na pojišťovnu o úhradu a s doktorem proberete co a jak budeš píchat.

janina83
29. kvě 2009

aha takze bych klidne mohla i mit neco z hormonama i kdyz uz deti mam???to jsem ani netusila moc dikis za informace no prosim te zmym muzem to jsem teda fakt zvedava jak udela ten spermiogram 🙂 je to strasnej stydlin 😀 a taky jak to vse dopadne njn ale stejne to trva docela dlouho vsecky ty vysledky atd...ale to je jedno hlavne aby to k necemu bylo co jsem cetla v predchozich clancich jsou tu i holky ktery cekaji fakt dlouho.jinak nevim ke komu jdem ale asi to bude pan doktor prej je moc hodnej ale nevim to urcite co jsme se bavily ze sestrickou po tel tak mi rikala ze mi zavola pan doktor ale zapomela mu to vskazat 🙂 tak ke komu pujdem se dozvym az tam.a jinak pry mam vzit chlapa sebou a nejaky doklady.jinak jsem byla jeste na nejakem vys.u meho gin.a ten mi napsal doporuceni na ivf.budes jeste tu??mohli sme spolu poklabosit 😀 teda jestli mas cas i chut

janina83
29. kvě 2009

nadis.h:jsi tu?? 😅

janina83
29. kvě 2009

kde pak jste vsecky 😕

nadis.h
29. kvě 2009

Já byla nakoupit. 😉 Už Ti jdu odepsat.

nadis.h
29. kvě 2009

Jani já nejsem sice doktor, ale laicky bych řekla, že hormony se můžou rozhodit klidně s dětma i bez. Já to FSH měla zvýšené a za měsíc jsem to měla naprosto v pořádku. Takže nevím. To už mě doktor strašil, že mi přestávají fungovat vaječníky a zastavil mi IVF, protože by se mi nemusela udělat žádná vajíčka díky tomu. Tak jsem byla pěkně vyklepaná celý ten měsíc do dalších odběrů. A přitom jsem nikdy neměla problém s menses nebo tak. Mám jí pravidelně. Tak jsme se pak shodli, že je možné že to bylo rozhozené po laparoskopii, protože jse na těch prvních odběrech byla měsíc po ní. No oddechla jsem si, že je to v pořádku. No ten spermiogram je asi problém hodně mužských. 😀 Já mám naštěstí přítele v pohodě..Nožná je to i tím, že je zdravotník tak to bere jinak. Ale dá se to. Pošlou ho do takové místnosti pěkné kde má DVD a erotické časopisy. Bude tam sám tak se snad stydět nebude. Nebo můžeš jít s ním mu pomoc. 😀 Já jsem tady skoro pořád. 😀 Zatím nepracuju tak se nudíkuju doma. Tak klidně piš. 😉 Tak to půjdeš k mudr Petrovi. K němu chodím taky a většina holek a je super!!!No někomu to trvá ale jsou holky co mají vše v pořádku a nemusí se to odkládat a jdou do toho třeba do 2 měsíců. Já kdybych neměla rozhozený ten hormon a nemusela měsíc čekat tak v dubnu jsem byla na 1 konzultaci a ted už bych měla možná za sebou i transfer a čekala bych na //. 😎

janina83
29. kvě 2009

no ja sem otom nemela ani paru ze je to tak stema hormonama!!!jinak muj manzel je taky ze zdravotnictvy 😀 tak to nad prezije 🙂 taky jsem porad doma a snazim se co nejvic zjistit co se tice meho problemu ale jsem si jista ze do toho jdu na 100 procent!!!!prosim te a vis jak probiha ten transfer co se pri tom dela atd....aco ti delaji pri ty stimulaci????a jak ti je po tech hormonech nekdo rika ze tloustnes a nebo zvracis je to tak??nebo neni jak ti je??? 😅

nadis.h
29. kvě 2009

A co dělá manžel? Můj je rentgenový laborant. Ale dělá i vše ostatní tzn sádruje, operuje a tak... Je tam sám jen vždy s doktorem tak máme trochu problém kvůli volnu jeho. Protože je jedimý kdo má oprávnění rentgenovat tam. 🙄 Já nevím jak Ti je při stimulce. Je to moje první a čeká mě to až 15.6. tak nemůžu říct. Ale myslím si, že je to individuální. Že Ti špatně být nemusí. Koukni sem www.neplodnost.cz tam to je hezky všechno popsané.

janina83
29. kvě 2009

nadis.h:prosim te jeste ze otravuju predchozich clancich si psala ze to mas hrazene pojistovnou ale stejne neco platis??nejak sem to nepochopila kde si psala ze ti to prijde drahe prosim pisni neco o tom 😕 vubec si to nedokazu predstavit jestli si to budu muset hradit sama kde na to vemu??spis mi jde hlavne oto jinak o nic jineho muzu ti napsat na ip???

janina83
29. kvě 2009

jinak ondra dela sanitare je vecne v praci taky ty jejich sluzby no hruza des 😒

nadis.h
29. kvě 2009

Jo jo je to docela drahé. :( Platíš si veškeré nadstandartní úkony. Tj prodloužená kultivace embryjek, ICSi injekce a tak. Pak si můžeš vzít "lepší" léky na které taky doplácíš. Já na ně měla doplácet 4770 korun, ale nechala jsem si dát hrazené pojišťovnou, ale pojištovna platí jen určité množství akdyž mě to nebude stačit tak si musím dokoupit další dávky za plnou cenu...Jasně napiš do IP. 😉 No mě doktor řekl na 1 konzultaci že nás to výjde na cca 10-20 tisíc.... 🙄

nadis.h
29. kvě 2009

A Jani ty to nebudeš mít hrazené pojišťovnou? To bys měla mít ne?Myslím ten základ IVF jako má každá 4 pokusy.

janina83
30. kvě 2009

ahoj a krasne poledne vsem budoucim maminkam 🙂 nadenko kez bys mela pravdu ani nevis jak se modlim aby to tak bylo ja to opravdu nevim jak to je se dozvyme az v tom gennetu ☹ budes na skypu??

janina83
31. kvě 2009

ahojky kde pak jste vsichni?? 😒 nikdo nikde uz od vcera ☹ je nuda

kkamca
31. kvě 2009

Ahoj..a dobré ráno..taky by mě zajímalo co se placení IVF týče..3 pokusy jsou zdarma nebo jak to je.Ty nadstandarty se daj odmítnout nebo ne?Co když na to jako nebudu mít..jde to jen z toho co hradí VZP???Díky za odpověd

janina83
31. kvě 2009

kkamca:ahojky no já po pravdě moc otom nevím já to mám tak... já jsem si nechala udelat na dop.lek.sterilizaci tak ještě nevím zda li mi to bude vzp hradit.ja se modlím a dofám že jo!!!!!ale co jsem tak zjistila ze když to máš
hrazeny tak poj.ti plati základ ivf
a ty si musis neco doplacet injekce a vsechny nadstandartni ukony.a ty jdes taky do gennetu v liberci??pry tam jsou moc prijemny lidi a na nic dloho se neceká.jdeš po prví jako my???

janina83
31. kvě 2009

kkamca:a jestli se to da odmitnout to vazne nevim ale asi podle dop.lekare z gennetu 😉

kkamca
31. kvě 2009

janina83---no hele já tady mám kámošku co měla podvázaný vaj.a řekli jí že si musí ivf zaplatit sama..

kkamca
31. kvě 2009

janina83--já zatim nikam nejdu na ivf..ale tak nějak sonduju co kdyby,protože už 3.rok se snažíme o mimi a nic.Ted mám léky a dál se uvidí.Zjištuju si co by to tak stálo víš--Ale když ty nadstandartní úkony nebudu chtít tak nemusim ne?Si teda myslim..to neni povinnost- 😠

nadis.h
31. kvě 2009

Ahoj holky,
Jak se mate?

Muras jak je?? Myslim na Tebe moc! 🙂

Kami od pojistovny jsou hrazene 3 plne pokusy. Ale jen zakladni vysetreni,odber vajicek,transfer embryjek po 2 dnech. Dale pak mas na vyber ze 2 druhu injekci. Jedny Ti hradi v plne vysi pojistovna do urciteho mnozstvi,ktere kdyz Ti pak ale nevyjde a potrebujes vic davek,tak si je musis dokoupit uz sama za plnou cenu. Pak jsou druhe ( lepsi aplikace,jine slozeni) na ktere se podilis s pojistovnou co se uhrady tyce. Nadstandartni ukony si platit nemusis. Kdyz je neco z toho potreba tak Ti to v CAR doporuci a ty se pak rozhodnes. Ale nekdy je urcite lepsi si priplatit. Treba za ICSI injekci,kdyby mel Tvuj manzel spatne spermijky. Tim vyberou zdrave spermijky a pichnou je primo do vajicka.

kkamca
31. kvě 2009

nadis.h díky za info..vidíš a já mysela ž je to naprosto zdarma ty 3 cykly.. 😖 Kolik teda vyjde ten jeden cyklus?cca?Dejme tomu nějaký ten standart--