Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kkamca
2. čer 2009

larri a jak si byla spokojená s personálem?jak se o tebe starali?

nadis.h
2. čer 2009

Kami ono je to lepší, když půjdeš. Za prvé jistota, že jsi naprosto ok a druhá věc, že Tě vyčistí pěkně. 😉

kkamca
2. čer 2009

Nado ale ty bolesti..a hlavně to zvracení z narkozy..nevěřim že to bude jiný ☹

nadis.h
2. čer 2009

Kami bolesti jsou rychle zapomenuty. Já měla bolesti takové, že to ani popsat nejde a ted už mi otrnulo a kdyby bylo potřeba tak půjdu po druhé.

kkamca
2. čer 2009

Nado pane jo..to si dobrá..já mám navíc pupeční kýlu a měla sem jít na operaci..a strachy nejdu sem řekla až po druhym mimi

kkamca
2. čer 2009

Larri kolikrát si byla na ivf?

larri
2. čer 2009

myslis porad v tom hloubetine,ze jo? Ja tady psala o ivf a to jsem byla u Apolinare.

Jo,jo v Hloubetine na jipce maji strasne hodne sestricky,na ne budu porad vzpominat v dobrem.Behala kolem nas celou noc.A kdyz jsem zvracela,tak hned vybehla a stala u mne.Mela strach,abych se neudusila.
No a potom na pokoji dobry.Ja je vubec nepotrebovala,takze rano ti akorat zmeri tlak a teplotu.Ja pak ani nechtela prasek na noc,tak jsem byla pochvalena.

nadis.h
2. čer 2009

Nejsem vůbec dobrá Kami. Jsem strašný posera, ale dává mí odvahu to, že když to bude nutné, abych mohla mít mimi tak udělám vše pro to. Já nebyla nikdy nemocná, neznám co to jsou horečky a jen jedna jediná debilní operace mi způsobila tohle vše... 🙄 Zkazili mi slepák když jsem byla malá. 🤐

kkamca
2. čer 2009

Nada ahá tak to je mi líto.. 😒

nadis.h
2. čer 2009

Lari jak to je teda u Tebe? Jsem se na předchozí straně ptala na ty vaječníky nebo vejcovody že máš neprůchodné...Jsou to vejcovody nebo vaječníky?

kkamca
2. čer 2009

Larri jj měla sem na mysli hloubětín..

a jak se ti líbilo ivf u apolináře?

nadis.h
2. čer 2009

Kami a Ty máš děti? Nebo?

kkamca
2. čer 2009

NADO mám 1 dítě --6 let kloučka Vilémka

larri
2. čer 2009

Jo tak o Hloubetine jsem psala,takze jsem to pochopila dobre.

Ja mam taky vejcovody nepruchozi. A u Apolinare jsem taky strasne spokojena.Byla jsem jsem na ivf jednou a ted jsem stimulovala na 2.ivf.V patek mam OPU.Ale ted to vsude pisu,vcera jsme se doma hodne pohadali a pritel rekl,ze tam se mnou nepujde.Napsala jsem mu,at si vezme na patek volno,ale nenapsal zadnou odpoved.Mame asi mesic krizi,ale ze to dojde tak daleko,to mne nenapadlo.
Pri 1.ivf byl v pohode,prozivali jsme to spolu a ted uplne obratil.Ted jenom doufam,ze si to rozmysli a pujde.

Ja byla rozhodnuta pro Podoli,ale na posledni chvili sla k Apolinari.A 1.ivf nas nestalo ani korunu,coz vsichni koukaji,protoze zaplatili min.10 000kc a nekde i vic.

kkamca
2. čer 2009

larri a jak to že se hádáte?

a jak to že jste za to neplatily nic?za ivf?

kkamca
2. čer 2009

tady někdo psal že se vždy něco doplácí..

larri
2. čer 2009

Ja nevim proc se hadame.Nastve ho kazda blbost,pokazde krici,ze si pripadam jako jeho fakan,ktery neposloucha.Prijde mi porad nervozni,tak nevim.Rekla jsem mu,jestli nechce byt se mnou,tak se rozejdeme v klidu,ze nechapu co se deje.To ze ne ,tak to chce resit takhle.Ale pokud nepujde,tak pro mne to je konec vztahu.

Apolinar je statni a tam jim staci to co jim proplati pojistovna.Doktorka mi pri prvni navsteve rekla,ze kdyz nemusim sedet na kozenych sedackach a staci mi to,co mi nabizi oni,tak neplatim.Nejvetsi doplatky jsou v soukromych centrech,kde se snazi na cizim nestesti vydelavat.
Ted mozna platit budem,pokud pujdem,ale protoze budeme mit icsi.To se plati,protoze to pojistovna neproplaci.Stoji to 5100kc a KET 2400KC.To je vse,nekde musi platit i narkozu. ☹

nadis.h
2. čer 2009

Lari jaktože jste nic neplatili?? 😨 Já mám vejcovody oba pryč. Taky byly neprůchodné. Kvůli tomu debiloznímu slepáku. 🙄 A krizi máme doma také. Přítel je vystresovaný,že by si měl vzít volno v práci. Protože to u něj nejde tak lehko, aby volno dostal. Takže se doma o IVF skoro nebavím. ☹

nadis.h
2. čer 2009

No já když nebudu muset doplácet za Fostimon, když mi bude stačit tak budeme muset zaplatit jen za ICSI. I když i o ICSI uvažuju, že to zkusíme bez něj. Spermio nemáme 100% ale zas tak strašné také není... 😒 Lari jak jste na tom Vy se spermiogramem? My máme 47% motilitu...

larri
2. čer 2009

nadish a mas problem jezdit do Prahy na ivf?

kkamca
2. čer 2009

Larri stim přítelem bych to řešila naprosto stejně jako ty..bud a nebo

Třeba dělá jen "vlny"a půjde..

a co to je to ISCI?
Jinak si to napsala dobře o těch soukromých centrech..mám naprosto stejný názor..
Ještě k tomu 1.ivf proč se nezadařilo?? 😕

nadis.h
2. čer 2009

Lari já problém nemám, ale přítel problém má. My máme Gennet 10 minut od baráku a přítel tam zatím se mnou nemohl ani jednou jít zatím. Jen na spermiogram a na odběr krve a to bylo náhodně v týdnu kdy byla jejich ambulance zavřená. Takže do Prahy jezdit nehrozí. Nehledě na to, že tady to už máme rozjeté a od 16ého mám začít stimulovat...

kkamca
2. čer 2009

sem schválně koukala na apolináře..no ty ceny nemaj tak strašný..ale kdo nemá penízky i to je drahé.. 😎

kkamca
2. čer 2009

tak holky já jdu na chvíly mrknout ven..přijdu večer 😀

larri
2. čer 2009

nadis.h jak to,ze nemas problemy.Vzdyt nemas vejcovody,to je presne ten duvod,proc se chodi na ivf.
Spermiogram mame dobry,ale po tom ivf nam rekli,ze by jsme to mohli zkusit s icsi.

kkamco,mi nedozravali vajicka,tak nemela embryolozka co oplodnovat.Mela jsem jich 5 a do dalsiho dne zustalo jenom 1 a ani to nevydrzelo.
A to jsi koukala na jaky cenik? Asi pro samoplatce,ne?

nadis.h
2. čer 2009

Lari odpověd s tím problémem je na tvou otázku zda mám problém jezdit do Prahy. 😀 Ne na to že nemám problém zdravotní. Já o ICSi přemýšlím zda jít do něj či ne. Asi to nechám až na počet vajec co bude.

larri
2. čer 2009

ty jsi mi napsala,ze jsi v poradku.Ale kdyz nemas vejcovody,tak na ivf musis.To je dost velky problem.Mi rekl doktor jeste na jipce,ze miminko bude,ale jedine ivf.

larri
2. čer 2009

O ICSI by mela rozhodovat embryolozka.Po OPU se nas na to bude ptat,jestli s tim souhlasime,protoze se to plati.

nadis.h
2. čer 2009

Tak to jsem něco blbě zformulovala... 🤐 No já jsem s tím hodně počítala už předem, že u mě není něco ok. Taky proto že jsem věděla, že po slepáku s blbym průběhem je velká pravděpodobnost neplodnosti a někdy už v 17i jsem si to začala uvědomovat čím dál víc. Někdo by řekl, že jsem pitomá, ale já nikdy nebrala antiko a "neřešila" zda s prominutím, že to řeknu až takhle to do mě chlap stříkne... 🤐 a pořád nic celou dobu. Takže na laparku jsem šla s tím, že mi byl už předem tak nějak jasný výsledek. Takže jsem to tak nějak vzala ne moc tragicky. Ale malinkatá naděje ve mě byla, že s tím třeba půjde něco udělat. Ale nešlo.

murasek
2. čer 2009

Ahoj holky, tak jdu poinformovat i sem, ze nam to opet nevyslo, musime se rozhodnout co dal. drzte se!