Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
6. led 2010

snad jo., když tak bojuje od začátku, věřim mu

snow.angell
6. led 2010

nadis
hele a ten cenový rozpočet vám dají hned? mě řekly že hned budou nějaká vyšetření a že je tam zbytečnej

nadis.h
6. led 2010

Péti neboj vše bude v pořádku i u Tebe!! 🙂
Renuš no nám se ukázal naprosto krásně...Zespoda a to jeho vybavení to prostě nebylo pochyb... 😀 To bylo moc velké na to,aby se to změnilo na holčičku... 😅 Holčičku mi vyfoukly 2 ženské co šly přede mnou prý.Tak že musím mít ženicha pro ně... 😀

nadis.h
6. led 2010

Snow ano mě řekli takový cca odhad kde v ceně cca 15-20 tisíc bylo:
Lepší injekce
ICSI
A myslím mražení a prodloužená kultivace.

Ale ve finále nás to vyšlo navíc,protože jsem musela mít vysoké dávky injekcí a píchala jsem dlouho..

petra49
6. led 2010

Nadi to je dobrý 😀 😀 😀

Holky, já jsem teď zjistila, že jsem zapomněla v ložnici zavřít okno a větrala jsem asi tři hodiny, brrrrr to je kosa

reny01
6. led 2010

nadi 😀 😀 😀 fakt super

snow.angell
6. led 2010

nadi
takže se mám připravit když chci zkusit nejdřív IUI taky na palbu, jinak mi psaly že dost věcí hradí pojišťobna tak sem zvědavá na to

nadis.h
6. led 2010

Snow na IUI ne.Ve většině CAR je IUI zdarma. Max pár drobných za doplatek na Clostil či pak Utrogestan jeslti dávají po IUI. A nebo max ta částka za ten katetr jak Ti psali odněkud. Ale jinak je IUI plně hrazené pojišťovnou. IVF je jiná pálka. 😝

Holky jsem zvědavá na Vás. Vy mi určo taky vyfiuknete ty holky... 😀

snow.angell
6. led 2010

nadis.h
počkej ivf nehradí pojišťovna?? 😲

reny01
6. led 2010

nadi mě je to úplně jedno co to bude.mladej by chtěl kluka.hlavně ať se to narodí zdraví 🙂
ale jinak jsem zvědavá,jak na tom budeme všechny 😉

nadis.h
6. led 2010

Snow hradí 3x ale i tak když si zaplatíš nadstandarty tak doplácíš dost peněz. Ale když Ti bude dobře tělo reagovat na injekce hrazené pojišťovnou v určitém množství tak ušetřích na nich,spermiogram když bude dobrý tak nebudete potřebovat doplácet za ICSI apod...Někomu může vyjít IVF na pár korun, ale já nereagovala na injekce ty hrazené pojišťovnou tak jsem si musela připlatit za ty "lepší" a už jen to mě stálo přes 10 tis...Pak 7 tsi za ICSI, 4 tis za mražení...

snow.angell
6. led 2010

nais
uff to je docela palba 😠 no já jdu do toho sanatoria tak sem zvědavá ale myslím že těch 1000kč nebude všechno

nadis.h
6. led 2010

Jdu dát prcka do alba. Ale je jak průhledný. 😕 To ty fotky předtím jsou lepšejší. 😝

snow.angell
6. led 2010

nadi
sem zvědaváá

snow.angell
6. led 2010

holkýýý tak jedu 21. ledna do prahýý posunuly mi to 😀

reny01
6. led 2010

snow tak to je dobrý 🙂 to už budeš brzi těhulka a přidáš se k nám 😵 😵

petra49
6. led 2010

snow super

nadis.h
6. led 2010

Snow to je super. A i jsi měla štígro na brzký termín. 🙂 Já se na začátku spletla a psala na objednaní do Prahy a to byl konec března a oni mi odepsali na 1 konzultaci že si mám zavolat až v květnu kdy budou vědět zda je místo... 😲 😝

Už je průhledňák mimiňák v albu. 😀

reny01
6. led 2010

nadi vždyť je toé krásná fotka 🙂 už je tam nádherně vidět 😵

snow.angell
6. led 2010

nadis.h
no ono to si bude i tím že je to soukromé a na únor mě nechtěla objednat 😀 😀 že je to prej až za dlouho 😀

snow.angell
6. led 2010

nadi
jůůů ten je kráásneeej

nadis.h
6. led 2010

Renuš to jo. Už má i prstíčky a všecinko. 😵 Lidi ze mě museli mít srandu...Vyšla jsem a strašně se usmívala a každý na mě tak koukal divně.. 😀

A byli tam kluci darovat sperma...Asi 7 jich bylo. Teeeda ale fešáci mladí!!! To budou mít jednou rodiče hezké děti když budou po těch klukách. 😅

petra49
6. led 2010

Nadi fotečka krásná, já se taky vždycky usmívám, když jdu z kontroly a je vše v pořádku.

Brambůrky se povedly, jsou výborný.

reny01
6. led 2010

nadi já taky vyšla a byla jsem v euforii úplně 😀

snow.angell
6. led 2010

petra
já sem si udělala bramboráky 😀

reny
tak to věřím, přeji ti štěstíčko

nadis.h
6. led 2010

Holky to nikdo nepochopí jen my takhle tady. 😀 Ale bylo mi líto jednoho páru. Byli hodně starší a takový smutní. 😔 A ještě na mě sestřička jedna hulákala jak se mám a zda mi je špatně a tak a tak mi to bylo nepříjemný kvůli nim. 😔

reny01
6. led 2010

to jo nadi,to ti věřim.někdo to má trošku trnitější tu cestu k miminku ☹
snow děkuju 🙂 taky vám to přeju.však už to bude brzy 😵 😵 😵

snow.angell
6. led 2010

nadis.h
no to zrovna není moc dobré kkdyž tohle sestry dělají, měla by si uvědomit že ne každej má takovéhle štěstí

nadis.h
6. led 2010

Tak ono jí to v tu chvíli nedošlo. Oni mě tam měli každý měsíc min jednou tak si na mě zvykly a mají radost se mnou. A možná si jich asi nevšimla. Oni tam zjevně jen čekali na něco a nečekali na žádné vyšetření.Měli by být jinak v 1 patře.Dole jsme byly jen těhulky.

snow.angell
6. led 2010

nadis
njn tak stane se