Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ifet
6. led 2010

A co děláš, když jsi doma...já se doma docela nudím 😒

nadis.h
6. led 2010

Já jsem taky pořád doma v zimě.Max přeběhnu ted do práce a nebo nakoupit. Nesnáším zimu.. 😝

ifet
6. led 2010

Já když je léto, tak třeba na internet ani nevlezu, ale v zimě tady jsem furt...

kkamca
6. led 2010

ifet:no můj harmonogram:ráno v 5.30 vstanu..ted už zas měřim BZ.pak na bus,klučika odvedu do školky,šlapu 3 km pěšo domu.Pak většinou,vařim,dřepim na netu,poklízím.Pak zas obléci pro kluka pěšky do školky-nic nejede,a ze školky pěšo.Dojdem,kluk chce něco k jídlu.Pak zas véču chlapovi,a je večer tak net..a hají.
JINAK VÍKENDY JSME DOMA,chlap je takovej domácák. 🙂 Pak zas nanovo.

kkamca
6. led 2010

ifet:tak to já sem na netu celoročně.akorát když jedem na zahradu tak ne.. 😀 Nebo jdem tady se známýma opékat buřtíky.A tak.Ani na dovču nejezdíme.A já bych tak ráda jela,ale chlap je fakt nejraději doma.Jo a ráda chodim do lesa,na houby,borůvky.Asi to bude tím že sem holka z vesnice. 🙂

nadis.h
6. led 2010

My jsme taky domácí typy. 😀 Chlap když má pak po zimě volněji tak ho musím doslova vykopat z domova,aby šel pokecat s klukama. Ještě do toho nepije ani tak ho to tam neba a v 10 je zas doma. 😅 Ale tak dobrý pak až bude mimi. Budem jezdit na výlety spolu a užijeme si sebe. 🙂

kkamca
6. led 2010

nadis.h:chlap ten taky nepije..ale zas úplný abstinent není.Občas si pivko dá.

ifet
6. led 2010

No jo kkamco, ty už máš prcka, tak to se nenudíš...my jsme s manžou sami, já chodím domů z práce ve tři a on tak v šest, tak že jsem než přijde dom taková nějaká zdeptaná...všechny kámošky už maj děti a ty co je nemaj, tak jsou do šesti v práci...tak že nic moc...

kkamca
6. led 2010

A počkej až bude mimi..Já když se pak narodil prcek-tak jsem na net přestala chodit fakt.Nebyl čas.Pořád bulel asi do 3 měs. 😝 😝

nadis.h
6. led 2010

Tak můj si nedal ani na jeho 40iny sklenku vína se mnou. Ale co lepší tak než aby chodil zmydlenej.

Jinak teď v zimě dělá 7 dní v týdnu. Ráno v 7.30 odjede a vrátí se když se povede brzy tak v půl 9 večer. 😒 A vždy pak týden je pryč na Lipně pracovně. 😝

kkamca
6. led 2010

ifet:ale už mu je 6 a je víceméně samostatnej.Nějak nás už nepotřebuje-akorát když chce jíst a nebo ,když chce aby jsme sním něco hráli.NENÍ NAD MIMINKO. 🙂

ifet
6. led 2010

No to by mě nadi trefilo...ale člověk si asi zvykne...

kkamca
6. led 2010

nadis.h:a co dělá ten tvůj?můj je řidič.
ifet:kolik ti je a mužíkovi?

kkamca
6. led 2010

nadis.h:to si pořád sama?????????? 😲

kkamca
6. led 2010

jdu chystat chlapovi véču

ifet
6. led 2010

kkamco mě je 27 a maželovi 29...

nadis.h
6. led 2010

Kamčo dělá na privátní chirurgii tady na horách a nebo na tom Lipně. Je rentgenový laborant. Ale dělají tam vše. Je tam vždy jen s doktorem takže i šijou apod.. Prostě dávají dohromady rozsekané nešikovné lidi. 😀 Tak jsem se s ním seznámila.Dělala jsem na horách a 1 den co napadl sníh tak jsem šla do práce,hodila hubu na ledě a udělala si něco s kolenem. Tak jsem pak parádně nosila ortezu přes celou nohu a berle.Skoro 3 měsíce. 😀
A bylo mu v létě 40.

nadis.h
6. led 2010

Aha já jsem slepoň.Já četla kolik je mému. 😀 No aspon to víte. 😀

ifet
6. led 2010

A kolik je vám holky?

nadis.h
6. led 2010

Mě bude v březnu 27.

ifet
6. led 2010

No tak to jsem o rok starší...mě bude v květnu 28

kkamca
6. led 2010

mě je 29--v únoru mi bude 30.chlapovi bude letos 34 let.

petra49
6. led 2010

Tak já jsem nejstarší, mě bude v září už 29 😠

nadis.h
6. led 2010

To je pěkná postupka. 😀

petra49
6. led 2010

teda Kamča mě předehnala

kkamca
6. led 2010

Ani nevím jestli budu 30 slavit..Stejně není nějak s kým.
Nadis.h:tak máš staršího krapet..kámoška má 45 letého muže a jí je 26 let.A ted čekají rodinu.

nadis.h
6. led 2010

Kamčo no já vzhledově mu ten věk nevěřila.Musel vytasit občanku. 😀 Já byla vždy na starší. Nějak si nemám co říct s mladýma. 😕 Max s nima dělat kraviny jako kamarádi,ale na život ne e... 😅

Jinak já narozky taky neslavim.. Vánoce jsme dali jen véču a Silvestra jsem šla spát v půl 10... Nějak mi to nebere.. 😝

kkamca
6. led 2010

no pěkná postupka to ano.. 🙂

kkamca
6. led 2010

Ten od kámošky vypadá na svůj věk..je docela strhanej prací.A i je rozvedenej,a v manželství se měl prý na prd.Má 15 let dceru.A hele ten jako o dětech nechtěl ano slyšet-že uý má věk.

nadis.h
6. led 2010

Kamčo můj "naštěstí" žádné nemá. Žil 12 let s jeho bývalou a ta přišla kvůli endometrioze o celou dělohu... 😖 Pak byl 8 let sám a teď až našel měě.. 😵 😅