Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kkamca
9. led 2010

snow:a to z pomocí lékaře?On vám nikdy nedal clostil nebo něco na zkoušku?

nadis.h
9. led 2010

Taky se mi to zdá divný že za 2 roky nic neudělal.

snow.angell
9. led 2010

kkamca
na anovulac přišel až ted

snow.angell
9. led 2010

nadis.h
já mu to říkala už rk že se nedaří a měl dost času až ted kdy tam naklusal i přítel se teprv začal starat

kkamca
9. led 2010

Jako u nás má taky na vše doky dost času,ale je fakt,že za tu dobu co tam chodim--mi vždy nějakou alternativní léčbu nabídl..akorát se teda nezadařilo.
A ty chodíš pořád ke stejnému doktorovi?jako že věděl že vítek se vám povedl hned?

snow.angell
9. led 2010

no uutekla sem od jednoho a tenhle když sem mu řekla že je problém tak začal nejdřív ha tak sem mu řekla že na to kašlu že chci dítě a ne tohle.ted sem tam bylas přítelema ten na něj vystartoval že už by se něco mohlo začít dít tak hned krev na hormon prfil jaterky št. žláza atd a sona

nadis.h
9. led 2010

Tak můj je fajn,že jde na ruku. Já přišla s tím,že se nedaří.Protože jsem byla nejdříve hlupoň a neppužívala nikdy antiko.Ale zas je pravda, že jsem nikdy jen tak s nějakým chlapem nespala.Vždy to byl stálý přítel.Respektive první na 4 roky pak něco přes rok a ted tenhle a nikdy jsem neotěhu. A vtipně v CARu mi napsali do zprávy že bez těhotenství jsem už 9 let. 😀 Ve 26i...Já to řekla jak to bylo.Od prvního sexu až do ted jsem neotěhotněla. Takže se mnou nedělal žádné pokusy a šla jsem rovnou na laparku. Jinak kdyby jel dle těch jejich měřítek tak by mě řekl přijdte za rok co budete s partnerem a pak by začal řešit asi. 😝

kkamca
9. led 2010

nadis.h A jak se má bříško dneska?Co prcek,cítíš ho už nějak? 😀

nadis.h
9. led 2010

Kamčo prcek zlobí! 😀 V noci a pak dopoledne mě taaaak strašně píchlo ve spod že mi vytryskly slzy... 😕 😅 Ale ještě je brzy na to něco cítit. Ale těším se. 🙂 Strašně ho miláčkuju.Pořád si automaticky aniž bych si to uvědomila hladím to bříšo. 🙂

nadis.h
9. led 2010

Snow a co Ti teda tzen doktor dělal od začátku co k němu chodíš?

snow.angell
9. led 2010

no jaako když tol vemu tak stálej první partner 3 roky nic, pak 4 roky a nic, pak po 2 měsících sem zapadla no a od 2002 až do ted nic (5let v tom dana)

snow.angell
9. led 2010

nadis
zatím jen krev a sona a čeká na výsledky krve a prej mi ji bude brát každej tejden v období jednoho měsíce

nadis.h
9. led 2010

Snow možná bych i nedala moc za to jestli nemáš neprůchodné vejcovody. A nebo je fakt úplná anovulace. Nad tou laparkou bych se možná vážně zamyslela. Já jsem za ní přešťastná že jsem na ní šla tak brzy.Hned se to vše vyřešilo.

nadis.h
9. led 2010

Tak na sonu by poznal, že máš anovulaci.A tu krev na hormony Ti měl vzít hned jako 1. To je to nejmenší. Bude to fakt pitomec. 🙄

kkamca
9. led 2010

nadis.h:to já byla taky jak blázen.. 😅 Sem si sním i povídala,že se na něj těším..nebo sem z ničeho nic brečela.No takový ty stavy.Hela po porodu sem furt chodila a hladila břicho..a i v krámu třeba..no trapka..
Už se na to strašně moc těším až se to povede..a budu to opět prožívat--třeba s váma GENETKAMA. 😀

snow.angell
9. led 2010

nadis.h
on mi řekl že pokud se anovu potvrdí tak jí zkusí pomocí ha nahodit pokud se i tak nepodaří tak pak teprv laparka a já bych na ní klído šla jen abych věděla že je vš ok

nadis.h
9. led 2010

Já v poradně vždy závidím pupkatkám co už mají pupenda velká. 😀 Těším se tak na jaro až bude vidět. 😅 Jsme to úchylačky. Jiné řeší jak přiberou jako těhu a já se na to těším. 😀

kkamca
9. led 2010

to si TU danu měla jako silná?sem nevěděla že to dávaj.Já bych jí teda nechtěla.jen se ptám.

nadis.h
9. led 2010

Tak snad to začne už řešit konečně po takové době. 😝

snow.angell
9. led 2010

kkamca jj hned po porodu po šestinedělí mi jí dokyn navrnnul

nadis.h
9. led 2010

Já nechtěla a neměla nikdy antiko. 😝

snow.angell
9. led 2010

jen nechápu proč mi che narvat ha

nadis.h
9. led 2010

Teď mám antiko doživotní a zadarmovou... 😀

kkamca
9. led 2010

snow:na anovulaci se většinou dává clostík..co se tak vyčetla,společně s duphastonem nebo utrogestanem.

snow.angell
9. led 2010

nadis.h
já jo nejdří ha a pak dana

nadis.h
9. led 2010

Snow no HA by mohla nakopnout vaječníky.Po čas braní HA by se utlumily "odpočinuly" by si a pak by se vidělo.Ale mě to nepříjde jako šťastný řešení. 😝

snow.angell
9. led 2010

kkamca
no já taky proto to nechápu

snow.angell
9. led 2010

nadis.h
mě taky ne no to je právě ono že mi to příjde jako kravina

nadis.h
9. led 2010

A proč nechceš dr změnit?

kkamca
9. led 2010

já teda měla antikoncepci asi až půl roku po porodu.A to na vlastní žádost.Doktor mi jí vůbec nenabízel.Zvlášt když věděl,že na 1.dítě jsme čekali 2 roky.
A ted toho lituju--bůví kdybych jí nebrala--by třeba bylo už zaděláno.