Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

yaris
11. led 2010

Však kdyby se teď nezadařilo, bude následovat mmj. imunologie - tu nám teď dělat nechtěli, že prý až po prvním neúspěchu po IVF. Možná, kdybych opravdu věděla, že mi něco schází nebo přebývá, bylo by to lepší než teď, protože takhle si říkám, že mi něco je a jen se na to zatím nepřišlo.
Ještě se zeptám, hrozí při IVF nízká sliznice?? Protože při dvou IUI po Clostilu byla nízká, ale vajuch nadmíru, tak mi vrtá hlavou, jestli to může nastat i teď.

nadis.h
11. led 2010

Ahoj Renuško, 🙂
Jak se máte s prcoškem? Mě už je fajně. Jen vyjímečně se mi trošku zvedne žaludek,ale je to už parádička. 😵

Přesně Jindři mám stejný názor. Jen tak z ničeho nic se z IVF snad rak.nemůže vytvořit. 😕 Aspon doufám teda.

nadis.h
11. led 2010

Yaris sliznice nízká být může pokud na to trpíš. Já měla i bez léků vždy 13mm slízu takže to se mě jediné netýkalo.Ještě toto trochu. Ale Gonal prý sliznici podporuje k růstu. Mohou i přidat estrofem či estrimax-tabletky na růst sliznice. Až budeš stimulovat tak 6-7 den půjdeš na utz a tam vše okouknou a kdyby byla nízká určo by Ti na ní něco dali.

yaris
11. led 2010

Právě netrpím, bez léků byla vždy normální. Kdyby ten 6-7 dne zjistili, že je nízká, tak snad by se to do odběru stihlo napravit. Já vím, možná plaším, ale sami to znáte 😝
Jindřiško, tak hlavně, aby si byla v pořádku.

nadis.h
11. led 2010

Určo. Transfer bys měla cca 15-17 dc tak by to stihlo dorůst. Máš i Synarel sprej?

reny01
11. led 2010

naděnko já už jem si právě myslela,že už mám klid,ale včera to mi zase bylo hned od rána 😝 to jsem nahodila záchod.celí den to byl fakt děs.dnes už lepší,ale taky ještě nic moc 😉
ti závidim že už ti je líp 😵
ty jsi v práci?

nadis.h
11. led 2010

Jee to mi mrzí. 😲 No mě se spíš jen zvedne žaludek sem tam jakoby na sucho,ale dobrý. Oproti tomu co bylo. Ale smrdí mi pořád prádlo vyprané. 😝 To mi už asi zůstane.

V práci nejsem. Mám zítra den a pak až ve čtvrtek.

Jsem sama doma. Hrozný. 😝

yaris
11. led 2010

Nadi, právě mám jen ten Gonal. Nic jiného mi zatím primářka nedala. Prý se uvidí až na té kontrole 6-7 den.

reny01
11. led 2010

nadi hlavně že jsme těhulky 😵
ty už jdeš do druhého trymestru.proboha to tak strašně utíká 😲 no řekni sama.nedávno transfér
jakpak se má asi janička 😕 určo do toho taky půjdou znovu.občas si na ni vzpomenu 🙂

nadis.h
11. led 2010

Yaris tak uvidíš.Určo jsi nic nepotřebovala navíc když Ti nic nedala.Věř jí je zlatá. 🙂

Renuš no ještě týden a jsem 14tt.Dneska jsem přsně 13+0 Letí to hrozně. Za chvilku budeme mít půlku za sebou.

Janička určo pracuje aby na to nemyslela. Ale už by pomalu mohla na druhý pokus. 🙂

reny01
11. led 2010

nadi no fakt to letí 😉
a když jsi pořád sama doma,tak si pořiď nějakýho hafánka 😵

nadis.h
11. led 2010

Renuš já měla čivavu malinkou...Ale máme hada doma a vzhledem k tomu že to je byt přítele a pes a had nemůžou být spolu dohromady tak jsem dala pejska k bráchovi.Bydlíme v baráčku jinak co je po babičce tak je mu tam fajn,že může venku běhat. Já bych ho ani tady nechtěla akort ted k děcku.

reny01
11. led 2010

no nadi hada?fůůůůůůj.to bych do tebe neřekla teda 😨

nadis.h
11. led 2010

No taky není můj!!!Fuuuj.Je v terárku a když musí ven tak utíkám do ložnice.Má 3 metry tak mám z něho bobky.... 😨

reny01
11. led 2010

nadi tři metry jo?to by mě teda šlehlo to mít doma 😒
ani bych nespala, natož kdybych byla sama doma.brrrrr
bych ho musela zamknout na deset západů,ale ani tak bych se moc nevyspala

reny01
11. led 2010

tři metry proboha!to ho máte přes celej pokoj né?

nadis.h
11. led 2010

Taky se mi spalo dobře na začátku tady!!Měla jsem strach že vyleze v noci. 😀 Ale má těžký železný dekl tak to nehro. Jako já ho mám docela ráda.Je hodný a má roztomilý kukuč.Ale jen když je uvnitř.Když vyleze tak se mi už nelíbí. 😅

reny01
11. led 2010

nadi a ten tvůj ho vezme klidně do ruky?to ho nikdy nekousl?

nadis.h
11. led 2010

Jo bere ho do ruky.Proto vím že je hodný.A kousl ho jen jednou když byl malinký.Ale to byla přítelova chyba že mu dával myš a držel jí a had po té myši chtěl vyjet ale netrefil se... 😀 Jinak mu nikdy nic neudělal.

reny01
11. led 2010

nadi no teda 😉 doma nic takového 🙂

nadis.h
11. led 2010

Přítel už uvažuje že by ho prodal.Je fakt velký a furt roste. Za chvilku nás sežere. 😀

nadis.h
11. led 2010

Dělám si vája míchaná.. 😅

reny01
12. led 2010

zdravím holky 🙂
já jsem včera chtěla odpovědět,ale za nic mi to nešlo.to bylo nějaký zasekaný či co 😒

nadis.h
12. led 2010

Dobré ránko,

mě holky bylo ráno blbě...Příjdu do práce a ukazuju něco paní co byla na noční jak se upravuje ve wordu. Najednou se mi začala klepat ruka na myši,černo před očima,neskutečné vedro a motání hlavy a celá jsem se začala klepat. Tak jsem si šla rychle sednout a ani nedoběhla 2 kroky k umyvadlu a nahodila zeď a záclonu. A tak jak to přišlo tak to odešlo. 😖

petra49
12. led 2010

Ahoj holky,

Jinndři, dvojče držim palečky ať to vyjde.

Yaris, mi měli taky dobrý spermie, ICSI jsme nechtěli a z 16 vajuch se samo oplodnilo 11.

Nadi, Renuš mě už je líp, ale jak Vás čtu, tak asi vyhráno neni.

Mám se dobře, ve čtvrtek mě čeká ten Gennet, tak bojim bojim.Už jsem něco málo koupila mimískovi v CA ma jí tam slevy - třeba gatě za 75Kč a včera jsem byla u ségry a vytřídila mi nějaký malý oblečky - neutrální barvy.

nadis.h
12. led 2010

Péti ahojky,

já čekám na peníze a taky už se pomaličku budu koukat kde co koupit. Aby to pak nebyla jedna velká částka.

Gennetu se neboj. Dopadne vše dobře jako u nás!!! 🙂

reny01
12. led 2010

teda nadi pěkně sis to vychutnala 😀 😅 já si právě taky někdy myslím,že už je to dobrý a ono ještě není 😢
petruško tak ty už jsi nakupovala jo?to je nádherný ty věcičky viď?

reny01
12. led 2010

petruš Gennet dopadne dobře,uvidíš 🙂

nadis.h
12. led 2010

Já oblečky ještě nechám. Max kdyby bylo něco fakt neodolatelného a za super cenu. Jinak bych chtěla zatím pokoupit ty ostatní věci.Jako povlečení a takové ty různé krávovinky.

petra49
12. led 2010

No já když něco vidim fakt levnýho, tak koupim než to pak kupovat draze. Jsou nádherný.