Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
19. led 2010

nadi já vim.já jsem se právě chtěla kouknout v pátek v liberci,až tam pojedeme,a počítala jsem tak s tisícovkou.tak jsem parádně ušetřila 🙂

yaris
19. led 2010

Holky a řekli Vám, jak "kvalitní" (zní to hrozně) jsou emryjka než Vám je dali?

reny01
19. led 2010

yaris co si pamatuju,tak mi řekli jen že vybrali ty nejlepší.já jsem se na to neptala,nebo si to nepamatuju 😕

nadis.h
19. led 2010

Yaris ano oni to říkají,ale musíš se zeptat.Mě taky řekli že vybrala ta nejlepší.Já se neptám na tyhle věci.Plně důvěřuju doktorům a nechci se jim v tom rýpat. 😅

petra49
19. led 2010

ahoj holky, renuš super nákup - já už je nosim skoro od začátku a v zimě bych je nosila i klidně kdybych nebyla těhu-jsou strašně pohodlný a ten pás ještě hřeje. Já mám dvoje jedny nové za 1200Kč a jedny od kámošky za 500Kč ty musim ještě zkrátit.

Nadi super, že je vše v pořádku. Já jdu zítra kouknout na neteř na trampolíny a pak s holkama z práce za kolegyní, která má už 2 mimčo. Ve čtvrtek jdu k tomu obvoďákovi.

Jinak jsem teď přišla z města a zase jsem neodolala a něco mrňousovi koupila, jsem hrozná, když tomu se fakt nedá odolat.Jo a taky jsem mu koupila vitamínky.

murasek
19. led 2010

jindrisko, dekuji ti za popis - to me prekvapilo, ze to delali i v ordinaci, ale coby ne, ze? 😀 pozdeji doctu.
Jo a dali ti kloboucek? nebo jen zavedli spermose a konec? kdy se dela test, kdyz neprijde MS?

nadis.h
19. led 2010

Murasku test se má dělat za cca 14 dní.

nadis.h
19. led 2010

Péti to jsi teda zse utrácela. 😀 Já chtěla taky,ale jsem taaak ospalá dneska.Vůbec se nemůžu od rána probrat. 🙄

dvojcata2
19. led 2010

Ahoj děvčátka.Tak opět moje mrcha nepřichází přesně jako před prvním IVF ale ted je nejhorší že platnost od pojištovny mám do 3.2.to jsem na to zvědavá já jse s toho picnu. ☹

nadis.h
20. led 2010

Jani možná bys měla cinknout do G že jsi to ještě nedostala a aby raději poslali žádost o prodloužení.To by bylo pitomý kdyby to ztroskotalo na tomhle. 😝

lemurka.m
20. led 2010

Ahoj holky,můžu se k vám přidat? 🙂

reny01
20. led 2010

zdravím holky 🙂
lemurko samozřejmě pojď mezi nás,vítám tě 😵 😵

lemurka.m
20. led 2010

reny,děkuju,ahooj

lemurka.m
20. led 2010

CHodím taky do G k primářce

reny01
20. led 2010

lemurko nemáš za co 🙂 a co vy,chodíte do Gennetu?

reny01
20. led 2010

no takže začínáte?

nadis.h
20. led 2010

Ahojky Lemurko,

super vítej!! 🙂
Primářka je bezva co? 😉

lemurka.m
20. led 2010

Ahooj nadi

nadis.h
20. led 2010

Lemurko a teď řešíte co? IVF? Vaše 1?

lemurka.m
20. led 2010

Primářka na mě dělá dobrý dojem

Začínáme,ale už poněkolikáté,teda v Liberci poprvý

Blahopřeju k pupíčkům

nadis.h
20. led 2010

Děkujeme. 😵 A kam jsi chodila dříve? Tady jsou fakt šikovní. Já jsem toho příkladem. 😉

lemurka.m
20. led 2010

Holky,já jsem asi pablb,já s tím neumím,vždycky mě to vyhodí na začátek

reny01
20. led 2010

lemurko v Gennetu jsi v dobrých rukou 😵 😵 brzy budeš mít taky pupíček 🙂

nadis.h
20. led 2010

To nás na začátek vyhodí každou po přidání odpovědi. 😝

Doma v mojem PC to mám udělané tak, že si do oblíbených ukládám vždy poslední aktuální stranu a kliknu pak vždy jen na ten odkaz.Pak výhoda toho když tu nejsem delší dobu, že mě to takhlke hodí na stránku kde jsem četla naposledy.

lemurka.m
20. led 2010

Mám za sebou 2 spontánní těhu-zamlklý potrat,1x IUI,2x IVF-ICSI
Předtím jsem byla v Praze Iscare a Podolí

nadis.h
20. led 2010

Lemur tak to mě mrzí, že toho máš tolik za sebou. 😒 A dělali Vám genetiku a imuno?? Tam je často problém skrytý.

jindriska
20. led 2010

Ahoj holky, nějak jsem včera nestíhala a navíc mi stávkoval net. Takže, včerejší UTZ v pohodě, ale vajucha moc nerostou - 300IU gonal+75Luveris, dnes ráno nový UTZ cca 6+6 o velikosti cca15mm, dnes dopíchání všech gonalů (těch zbytků) + 150IU gonalu (pomóóóóc šest injekcí ☹ ), ve čtvrtek 21.00 hod. Ovitrelle a v sobotu OPU - juchůůůů. No Mudr všechny nepočítal, říkal, že je to zbytečné, ale je spokojený.

nadis.h
20. led 2010

Jindři super. Oni ještě povyrostou do soboty. Však víš jak u mě. Já měla na utz 2-3 a co pak bylo za šikulky. 😉

reny01
20. led 2010

teda lemurko,koukám že toho máš taky hodně za sebou ☹ to je mi líto 😢
ale naděje umírá poslední a tentokrát to musí vyjít 😉

lemurka.m
20. led 2010

genetiku máme v poř,imuno-jsem trochu alergická na manjela,ale už se to zlepšilo a ještě mám trombofilli - Leiden
nejsem troškař 😉