Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
20. led 2010

jindři tak výborný 😵 😵 😵

lemurka.m
20. led 2010

ahoj jindři,gratuluju k vájkám

lemurka.m
20. led 2010

nadi,díky za tip,už mi to jde rychleji 😎

nadis.h
20. led 2010

Lemur když už tak už že. 😅 Já měla vyhlídky že nebudu mít svoje vajíčka. Takže taky super. Neléčitelný problém. Ale naštěstí díky trpělivosti primářky to dopadlo bezva.

jindriska
20. led 2010

jo jo děkuju 🙂, jsem ráda jen to dnešní píchání bude masakr. Jinak mám od doktora slíbené půjčení knížek až budu doma po ET 😀 , je to borec

lemurka.m
20. led 2010

Právě to,že jste tady nějaký těhule,mi dává naději,že mi to snad taky jednou vyjde

nadis.h
20. led 2010

Lemur my jsme otěhotněly v jednom kole skoro všechny.Listopad byl celkem úspěšný. 🙂 A to se říká, že v zimě to moc netěhotní. Prrrd. 😝

A jak jsi daleko? Už budeš stimulovat?

lemurka.m
20. led 2010

Jsem po laparce,trubky mám průchodný,odstranili mi cystu na vaječníku,hysterka v poř.
Manjel má horší SPG
Jdem na další konz. v úterý a dozvíme se,jaký bude další plán

nadis.h
20. led 2010

Oj laparka. Taky jsem byla v březnu. V pátek 13ého. A šli mi vejcovody na smeťák. 😝
Tak to bych viděla už žew se pošle žádost na pojišťovnu a pak to pofrčí. Nebo možná zkusí IUI když máš v poho trubky.

lemurka.m
20. led 2010

Já se právě bojím,že už máme třetí poslední pokus IVF a mám z toho nerva 😖
Chtěli bysme IUI,ale ta se dělá jen s lepším SPG
2x to přišlo samo,tak si říkám,že třeba......teď po laparce?

nadis.h
20. led 2010

Je to možný. Po laparce se často těhotní. Je to tam čisťounký a připravený. 😉 A jedné známé holčině z Brna udělali taky IUI se špatným spermem a je z něj těhu. 2xIVF a 1xKET prd a pak tohle v mezičase.

Kde jsi na laparce byla?

lemurka.m
20. led 2010

V Č.Lípě.To je super,že to někomu vyjde
My se snažíme 7let,takže mi občas řádně hrabe 😠 😉 ☹

nadis.h
20. led 2010

já Vás všechny obdivuju za ta léta trpělivosti. Mě stopli stimulku v červnu a bylo mi řečeno,že budu mít s tvorbou vajíček problém a mě to položilo.Týden jsem brečela pořád.

lemurka.m
20. led 2010

Psychika dostává na prdel,to jo

lemurka.m
20. led 2010

Pro tebe teda šťastný pátek 13

nadis.h
20. led 2010

Oni Tě v Gennetu vypiplaj.Prostě Ti ta děcka vyrobí ať to stojí co to stojí.

jindriska
20. led 2010

lemurko, tak to už taky bujujete pěkně dlouho. Je to tak nespravedlivé, ten kdo touží po miminku nemá šanci a někteří ..... no ani se mi to nechce psát. Moc držím palečky a věř, že vím jak je to těžké.

nadis.h
20. led 2010

No paradoxně v pátek 13 mi brali vejcovody v březnu a v pátek 13 v listopadu mi potvrdili těhu z krve. Tak že asi jo. 🙂

lemurka.m
20. led 2010

Holky,díky 🙂 jste zlatý

nadis.h
20. led 2010

Jindři vždy mě tohle napadne co jsi chtěla napsat. 😒 Je to hnus fakt.

lemurka.m
20. led 2010

Jindři,jak vy dlouho?

lemurka.m
20. led 2010

Nadi,kdy je další pátek 13? Pro mě 😀

nadis.h
20. led 2010

Lemur raději nechtěj AŽ další pátek 13!! 😀 😀 Je až v srpnu! 😀

lemurka.m
20. led 2010

Asakra 😎 😀

lemurka.m
20. led 2010

Ále co,já to do srpna vydržím,když to číslo pomáhá 😉

nadis.h
20. led 2010

ale prd.Jen nečekej! 😀

lemurka.m
20. led 2010

Nadi,do LBC chodím od podzimu.Rozhodovali jsme se,kam půjdeme.Hledala jsem info a narazila na tuhle diskuzi.A ty jsi o G mluvila v dobrým a hlavně o prim.Takže chodíme tam a je to taky tvoje zásluha 🙂

nadis.h
20. led 2010

Jeee tak to mě těší! 🙂 🙂 🙂 Tak to by mě měli v G platit za to,že jim dělám takhle dobrou reklamu. 😀 Já jse za G vděčná. Je to tam hezký, příjemný personal,máme to blízko a hlavně nejvíc fajn je to, že tam není nikdy narváno. Já kdybych musela někam dojíždět tak bychom to nezvládli kvůli přítelově práci.

lemurka.m
20. led 2010

Takže jsi moje dobrá víla 🙂
Máš pravdu,oproti Praze je to tu takový osobnější
A vyhovuje mi,že mám vždy stejnou dr,mám lepší pocit,že mě víc zná

nadis.h
20. led 2010

Přesně tak.Je tam pak určitý vztah a jde se Ti tam líp. Já původně chodila k mudr Petrovi díky ovacím které na něj byli. Je sice fajn, ale mám tam ALE. A pak jsem se dostala k primářce,protože tam nikdo jiný v ten den nebyl a od té doby chodím jenom k ní.Už se ani nemusím k ní objednávat dávají mě tam automaticky.

Hlavně psychicky to mají dobře udělané, že se snaží časově co nejvíc rozdělit čas pro těhulky a snažilky,aby to pro snažilky nebylo moc deprimující.