Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
4. únor 2010

To máme dneska nějakou úchyláckou náladu.. 😎

nadis.h
4. únor 2010

Koukám koukám.Že by jaroo?? 😀

kkamca
4. únor 2010

Zatim sem bez doporůča..dr chce nejdřív laparo.. 😔
Pak že mi ho dá.
Takže se zatim mějte fajn holky.

lemurka.m
4. únor 2010

Kamčo a půjdeš na laparo?

kkamca
4. únor 2010

lemurka.m:no nic jiného mi nezbývá.Jen to bude ještě chvilku trvat..dr se nezdál folikul,co mi narostl-že je moc malej.Tak chce ještě příští cyklus vidět druhou stranu--a pak dohoda o termínu na laparo.Tak sem mu akorát řekla,že doufám,že do léta budu mít vše za sebou a budu moci do Car,tak povidal,že když to půjde všechno hladce tak joo.
Hlavně mi řek,že ta laparo je kvůli tomu aby se číhli jak to tam mám..a pak až půjdu do car--dle výsledků,tak at zkusim nejdříve iui..
Jakej tady na to máte názor,a vůbec jaká je úspěšnost v gennetu jak iui ,ivf?např :holek co sem chodí.
Máte někde nějakou tabulku s těhu ,snažilkama atd????????????????

nadis.h
4. únor 2010

Kamco % úspěšnosti na IUI je cca 10%. Malinko vyšší jak doma. IVF je to cca 40%

kkamca
4. únor 2010

to moc neni no..
Nado a máte vy tady nějakou osob.tabulku?Jak jste na tom?kdo co ,kolik pokusů,atd...

nadis.h
4. únor 2010

Ne ne nemáme. Chtěli jsme udělat,ale nikdo sem moc nechodil.

lemurka.m
4. únor 2010

Kamčo - já mám ten názor,že je lepší udělat různá vyšetření a pak IVF.Protože jinak vyplácáš pokus třeba zbytečně,když se dalo nejdřív něco poléčit a tím zvýšit pravděpodobnost těhu.Ale těžko radit.
Přeju hodně štěstí 🙂

reny01
4. únor 2010

kkamčo a odkud ty jsi přesně?ty máš gynekologa v Lípě?

kkamca
4. únor 2010

lemurka.m:no já mám skoro 4 roky za sebou--snažení se..v tom byl jeden MA.Za pár dnů 30cítka na krku,a zdá se mi,že čas neúprosně letí.Ale ještě to laparo podstoupim..abych viděla jestli je vše ok.
JInak já za ty 4 roky neměla ani např:žádnej hormonální profil,jediný co jsme zkoušeli byl clostil a na ten sem reagovala suprově,leč bez úspěchu.

Nado chodila sem k vám nějaká beruska ted nevim přesně její nick..četla sem včera skoro celou vaší diskuzi..našla sem že chtěla jít do léků hrazených pojištovnou..Ale nedočetla sem se jak to dopadlo,jediný co sem viděla že už jí moc do porodu nechybí -podle pasu..

kkamca
4. únor 2010

reny01:jsem ze zákup..to je kousek od český lípy.na gyndu dojíždím do prahy na soukromou kliniku gyncentrum.Jsem totiž za 5 let co tady bydlíme ,nebyla schopná měnit gyndaře.Nějak sem ani nechtěla,jsem stím svým spokojená.Je dobrej-vyšetření nebolí,pokecáme o všem--prostě supr přístup jako k pacientce.

nadis.h
4. únor 2010

Jojo berunečka moje. 😵 Za chvilku bude rodit. Vzala si Fostimon a měla snad 4 vája a z toho 2 embryjka zůstala a čeká jedno mimi.

Laparka je super. Já bych bez ní do ničeho nešla. Chtěla jsem nejdřív to a pak až řešit mimčo.

kkamca
4. únor 2010

reny01:a ty jsi odkud?

nadis.h
4. únor 2010

Kamco nejde mi do hlavy,že když chodíš do gyncentra že s Tebou nedělají něco víc. Mám za to že i tam je CAR nebo ne?

kkamca
4. únor 2010

nadis.h:jsem jí psala ip--ale mi neodpověděla. 😀
Tak ted už vím--tak i na fostimon se tak nějak reaguje..

Nado a nemáš v plánu tak nějak vyzjistit od holčin co sem chodí ,že by písli v jakém jsou stadiu snažení se,těhulek..Pro jiné..třeba jako pro mě pro představu.Jsou tu holky ,které nemají založený albíčka,takže člověk vlastně nic neví..
Jako třeba lemurka že... 😀 O ní vím prd..nic nemá nikde.

kkamca
4. únor 2010

Nado jo..vedle je hned iscare hloubětínské..ale to jako stim nemá nic společného..tohle je normálka jako klasický gyndaři..prostě soukromáci.A iscare je něco jiného.

nadis.h
4. únor 2010

Tak můžeme nějakou založit. Určo by to bylo fajn. Taky občas zapomenu a je mi blblý se pořád ptát abych nebyla za seklerozu v mém věku. 😀

kkamca
4. únor 2010

No já pak v tom docela bruslim..a nevim ..a je trapný se ptát --stále dokola 🙂

reny01
4. únor 2010

jkkamčo já též ze Zákup 😀

lemurka.m
4. únor 2010

Hmmm,tak já se polepším 🙂
Teda ne hned dneska 😝 Ale něco do albíka napíšu 🙂
Jinak psala jsem o sobě na str.250

lemurka.m
4. únor 2010

Já mám totiž teď období,že se tvářím jako že se nesnažím 😉

lemurka.m
4. únor 2010

Abych zmátla mozek 😀 😀 😀

kkamca
4. únor 2010

reny01:ale že tě neznám..koukám na fotoooo 🙂
lemurka.m:už jsem koukala..na tu 250 taky toho máš dost za sebou..

nadis.h
4. únor 2010

Lemur Ty máš kydy... 😀

nadis.h
4. únor 2010

Musím se odmlčet asi na hodinu. 😝 🙄
Zatím paaa

kkamca
4. únor 2010

lemurka.m:ty si byla tady na laparo,jako na českolipsku někde?
reny01:a ty chodiš ke komu gyndr?

lemurka.m
4. únor 2010

😀 Holky změřte si a vyfoťte dudlíky,jo 😲

kkamca
4. únor 2010

lemurka.m:mě nestačí metr--bohužel

lemurka.m
4. únor 2010

Byla jsem v Český lípě v lednu a trubky mám průchodný,takže jsem klidnější