Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
6. čer 2009

Hele family Berušovic.. CO tam děláte? 😀

bbberusak
6. čer 2009

to je super počet vajec🙂 tak vidíš, že to jde....a čím stimulovala? fostimonem?
já se musím věnovat manželovi, bo večer zase na týden odjíždí☹ tak já přijdu večer...
stejně to je na prd, ty pro to děláš všechno a pka to může ztroskotat na tom, že tam přítul nebude moci jít☹

nadis.h
6. čer 2009

Právě že nee Fostimonem... 🙄 Puregon měla. Tak ju přijd večír. Já půjdu do krámu něco koupit. 😔 Ale šla bych raději spát.

bbberusak
6. čer 2009

tak jsem zde🙂
manželské povinnosti, no🙂)))
ty bláho, já ti mám takovej strach čím víc se blíží pondělí🙂

nadis.h
6. čer 2009

čauky, tak už slaměná vdova ju? 😀 Já dneska byla tak lenivá. Šla jsem rychle do krámu at to stihnu než začne pršet, než jsem se obula tak samo že začalo, v půlce cesty jsem zjistila, že jsem si nechala doma peněženku,v krámě se mi udělalo zle, že jsem málem omdlela, na cestě zpět jsem si uvědomila, že potřebuju ještě smetanu na zapečený těstoviny a doma zjistila, že nemám těstoviny tak jsem udělala zapečený brambory... 😀 😀 😀

nadis.h
6. čer 2009

Šimrání v břiše vid. 😀 Já to znááám. Měla jsem to zatím 3x když jsem šla do Gennetu a ještě ně čeká toliiiiik šimrání.. 🙄 😀

bbberusak
6. čer 2009

no jo, teď budu trnout, aby dobře dojeli☹ já jsem celá¨ý den ležela na gauči a čučela s drahou polovičkou na telku🙂 hele, já tu tvojí nakupovací story četla na snažilkách🙂 pěkně jsem se u toho pobavila a nahlas se tady tomu smála🙂 😀

bbberusak
6. čer 2009

jako fakt..mě se to šimrání teda většinou zvrhne v průjmíček🙂 to si jich ještě užiju🙂
ale spíš se fakt bojím...já vím, že jde skoro všechno řešit, ale i tak se bojím...

nadis.h
6. čer 2009

Já se tomu taky telila když jsem to psala. 😀 To jsem celá já noo. Je to jasný, žemáš strach. Proto Ti neříkám at na to nemyslíš protože to nejde. 🙄 Já ted čeho se bojím je z těch vajec a pak jak výjde čas na odběr... 🙄 Co budeš dělat zítra? My se budeme asi válet jestli bude jako dneska.

bbberusak
6. čer 2009

Já myslím, že to bude u tebe v poho...ty máš strach kvůli tomu fostimonu, to je mi jasný, ale nesmíš tolik číst net🙂 si pak vsugeruješ ty myšlenky ze zkušeností těch, co se jim neudělaly vejce...ale sama víš, že je to hrozně individuální a že se nemusej udělat ani po těch "lepších"...
už máš doma chlapa?
já musím zítra uklízet...☹ a mám službu na chodbě🙂

nadis.h
6. čer 2009

Hale chápeš to proč musela ta holčina platit 1500 za tu manželovu krev? To by mělo být placené ne? A hlavně oni mu to dělají až ted před transferem a jen prý proto kdyby chtěli mrazit zbylá embryjka.

Ted jsem si brekla u Káji Gotta ... Strašně zbožnuju jeho Charlotku. Ta mladší nic moc, ale Charlotka se povedla. Je sladká.

nadis.h
6. čer 2009

Ještě ne..Má končit až ve 23 a je ve Špindlu. To dojede tak v půl jedný když brzy... To bude chut v 1 ráno večeřet. 😀

Hmm službu na chodbě bychom taky měli mít...Ale až někdy v létě naštěstí. Už to budu muset dělat já. Ted byla poslední v březnu a vytíral Kájík páč já byla těsně po laparce. 😀 Jeee a tak doufám, že na další službu už budu těhula a nebudu muset nic. 😀

bbberusak
6. čer 2009

hele, tomu fakt nerozumím...a to bylo v Gennetu? je to fakt divný, vždyť to přece musej udělat ještě než to začnou stimulovat a tak....přece by si nemohli dovolit oplodnit vajce někým kdo má třeba HIV,ne? a pochopila to ta holčina dobře? třeba je to poplatek já nevím za zamražení sperma nebo co já vím...
co máš s Goťákem?

nadis.h
6. čer 2009

Fostimon bude naše noční můra co? 😀 😀

bbberusak
6. čer 2009

no já myslím jako před dveřma....dole ve společných máme až v červenci... 😝
taky vždycky doma trneš,aby dobře dojel domů? já šílím...aúúúúúúúúúúúúúúúú 😅

bbberusak
6. čer 2009

no, to asi jo...ale stejně mám pořád takovej nějakej dojem, že je to vyvolaný uměle, bo cary tlačej na ty nehrazený.. jestli mi rozumíš🙂

nadis.h
6. čer 2009

Ne ne v Brně někde v nějakym..Repromeda mam pocit. ALe jako víš co, ty testy na pohl. nemoce by měl mít každý hned na začátku přece. No jasně taky si myslím, že hned na začátku. No vypisovala mi co vše platili a psala že jde manžel na HIV apod krevní testy kvůli mražení případnýmu a za to dalších 1500... divný..

Gották je na Primě.

bbberusak
6. čer 2009

tomu se mi fakt nechce moc věřit..jako že by mu je dělali na začátku a ted zase a už si to musí zaplatit?
já čučím na nova cinema na pohotovost...miluju🙂

nadis.h
6. čer 2009

Jo jezdí každý den tam a zpátky do Harrachova..to je štreka a dnes ještě až ze Špindlu.. No a když jezdí na Lipno o tom ani nemluvim radši... 🙄 Akort když prší nebo sněží.

Ty wogi o Nova Cinema mi nemluv..Uuuuaaaa náš satelit..Koukali jsme na něj 3 dny... 😠 😀

nadis.h
6. čer 2009

A dneska poslední kouřová a od zítra už nekouřím...Nikdy... 😎 Musím si tu pusu zaměstnat něčím jiným. Stačí strašák Fostimon ještě to kazit kouřením to ne e... 😝

nadis.h
6. čer 2009

No jasně. Já si taky myslím, že je to otázka jejich byznysu. A čím víc udají za nehrazené tím víc mají prachů ti doktoři. Ani bych se nedivila,kdyby měli prachy nebo část přímo z toho doplatku co jim zaplatíš.

bbberusak
6. čer 2009

jako že ho pořád nemáte spravenej?
já jsem si ted jednu dala a bylo mi pak pěkně hnusně🙂 tak asi taky už nebudu...

bbberusak
6. čer 2009

no to si piš, to je normální, že maj z toho provize...

nadis.h
6. čer 2009

Houby spravenej. Zaplatili jsme 1600 aby nám ho firma přidělala a správně nastavila a druhý den na nástěnce vzzkaz od správce, abychom do dvou dnů všechny satelity sundali protože budou zateplovat barák..... 🙄 😀 😀 Nekuř..fakt. Nic dobrého nám to nedává.

nadis.h
6. čer 2009

Jsem zvědavá co budeš na Petra říkat... 😎

bbberusak
6. čer 2009

tak to nasere🙂
jj, já si jen vždycky krátím dlouhou chvíli nebo když mám nervy...a to mám teď skoro pořád🙂 ale nebudu ,,,ani mi to nechutná...
no, to já taky..kolik mu je?

nadis.h
6. čer 2009

Na jedničce dávají psycho film... Se Sandrou Bulock... Přišel jí říct policajt že její manžel se zabil v autě ona usnula v obýváku ten večer, probudila se v ložnici a manžel seděl v kuchyni a ona ted neví co se děje...

Petrovi je 38...

nadis.h
6. čer 2009

Ty woe ted je na pohřbu toho svého muže a chtěla aby otevřeli rakev a ona se přesvědčila že je tam fakt on oni nechtěli pak jí teda vytáhli tu rakev a vyklouzla jim a vypadla mu hlava..No to asi vrhnu... 🤐

bbberusak
6. čer 2009

tak na to koukat nemůžu....mám puštěnou u pc kulisu, něco na nově🙂
no, to je akorát pro mě🙂 38 let🙂 je hezkej?

bbberusak
6. čer 2009

no ani mi to prosím tě neříkej, je mi nějak blivno🙂