Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ifet
6. únor 2010

Ahoj holky, tak včera jsem měla lepší náladu, byla jsem šťastná za 7 vajíček, ale dneska ráno jsem si volala, abych věděla, kolik se jich oplodnilo a tak, tak mi jen řekli, že ne všechny vajucha byly zdravý a že na transfer to vypadá tak v pondělí, že si mám zavolat v pondělí...stalo se vám něco podobného? Můžou vajucha ještě dozrát, když už nejsou ve mě? A ještě něco, jak dlouho vás bolelo břicho po OPU...jsem jako taková nafouklá...

jindriska
6. únor 2010

ahoj holky, tak dnes předposlední kapačka, teda doufám. V pondělí krevní testy, kapačka a kontrola. Tak snad bude vše v naprostém pořádku.
Ifet já měla po odběru osm vajíček, z toho bylo pět zralých a oplodnili se pouze tři a dvě byla dobrá k transferu. Takže se nevzdávej a uvidíš, že to bude dobré. Jinak bříško po OPU opravdu může bolet, já jsem při 1IVF trpěla jak zvíře a teď v pohodě. Zase si to uživám až teď ☹
Nadi ten pregnyl jsem dostala pro udržení těhotenství.

nadis.h
6. únor 2010

Ifet ano ten počet co Ti řeknou v den OPU není konečný jako že to jsou vajuška všechna k použití. Já jich měla 14 a z toho dobrých 10 a 7 se jich oplodnilo. A břicho po OPU mě bolelo taky. Hlavně musíš hodně hodněěě pít teď a jez bílkoviny!!

Jindři mooooc držím palce na pondělí!!!Ale myslím si,že u Tebe je jasno!! 😵

jindriska
6. únor 2010

ahojky, prosím o radu. Odpoledne jsem usnula a když jsem se vzbudila jsem jako mátoha, bolí mě celý člověk, nemůžu vidět jídlo a to jsem toho moc dneska nesnědla (chleba se šunkou a sýrem, vývar a pár kolínek s kuličkou mletého masa) a pálí mě žáha jako čert. Navíc mě bolí hlava, mám střídavé bolesti v podbříšku a pořád chodím na záchod s bobikem, jo a teď se měřím a mám 37,5. Na teploty vůbec netrpím. Kromě těch věcí co jsem popsala mě nic není, žádná rýma, bolest v krku, prostě nic jen hlava. Mám vydržet nebo volat Mudra

petra49
7. únor 2010

Jindři, já si myslim, že to všechno můžeš mít od těch vaječníků, taky jsem je měla hodně zvětšený a jednou pro nesnesitelný bolesti skončila na pohotovosti a doktor řekl, že vše je od těch vaječníků. Jíst já třeba nemůžu moc ani teď, protože mi je vždy po jídle zle. Líp mi je když jsem spíš hladová. Jinak s tou teplotou kdyby nějak stoupala, tak bych asi volala. Držim palce

jindriska
7. únor 2010

Péťo, uvidíme, dnes ráno teplota není, ale jinak pořád nic moc. No snad se to už bude konečně zlepšovat a jestli teď nejsem těhu, tak už fakt nevím 😅

petra49
7. únor 2010

Jindři, já myslím, že bys mohla být

reny01
7. únor 2010

zdravím holky 🙂
jindři vypadá to,že těhu jsi 😵 moc ti to přeju a držím pěsti 🙂

nadis.h
7. únor 2010

Ahoj holky,

já mám dneska nerva v práci. Jediní hosti-arabáči-ale dle mého normální cikáni. Dojeli v 5.V 7 chtěli at jim jdeme umýt koupelnu.Pokojská není tak jsem šla já.No takový humus co tam byl. Pěkně se mi navalovalo. A ve finále nechtějí zaplatit. Tak jim musela šéfová dát slevu 50% za údajnou zimu v pokoji. Tak ted jen čekám zda fakt zaplatí a konečně vypadnou. Mám z nich hrozný pocit. 😖

ma.ja
7. únor 2010

ahojte berušky 🙂
jindřiško držím všechny palce!!! Jak dlouho jsi od ET? Kdy budeš testovat?

Všem krásnou neděli 😵 dneska mám volno, plánovala jsem co toho udělám, ale jsem líná jak veš 😖

ma.ja
7. únor 2010

ahoj Nadi, to ti ta neděle pěkně začíná, fuj

nadis.h
7. únor 2010

a to ještě nemám vyhráno. Ještě nepřišli zaplatit. Až za nima zavřu bránu z parkoviště tak si teprve ulevím. 😖 🙄

ma.ja
7. únor 2010

No tak přeju pevné nervy a držím palec, ať se jich rychle zbavíte

nadis.h
7. únor 2010

doufám. Jsou tu pár hodin a zatopli nám všem. I holčina ze snídaní měla dost.

ma.ja
7. únor 2010

ach jo, to je k vzteku, ale zákazník má vždycky pravdu 😠

reny01
7. únor 2010

nadi tak to ti nezávidím 😒 od takových nevíš co čekat 😕

nadis.h
7. únor 2010

Hlavně víte co... Oni řeší od rána, že nebudou platit protože jim je zima. A přitom ten co chodí prudit chodí v tílku!!!To by mě taky byla kosa.

ma.ja
7. únor 2010

no tak to jsou pěkný magoři 😠

nadis.h
7. únor 2010

Idioti prostě no. Arabáči to dělají vždy a každý skoro.Mají to tak už v povaze.

ma.ja
7. únor 2010

a kdy mají odjíždět?

nadis.h
7. únor 2010

Maji naštěstí dnes!! Za chvilku je vykopu!

ma.ja
7. únor 2010

tak už budeš mít klid. Do kolika jsi v práci?

nadis.h
7. únor 2010

Do 19i. 🤐 Ale zítra volno a v úterý téééž. 😵

ma.ja
7. únor 2010

tak toje pěkné 😵
já jdu zítra k primářce měřit vejce 😵

nadis.h
7. únor 2010

Jee to se máš. 🙂 Já jdu taky k mudr.Ale v úterý a ke svému. K primářce se už nedostanu.

ma.ja
7. únor 2010

tak uvidíš malýho Karlíka 😵 to je dobře 😵 už do G nebudeš chodit?

nadis.h
7. únor 2010

Nene.Už jsem tam měla jen jít na utz ve 20tt ale chce si ho udělat mlj gyndr. 😠 škoda.
Jsem zvědavá na úrodičku Tvou. 😉

ma.ja
7. únor 2010

to já taky, doufám, že bude. Mam Synarel a i dávky Gonalu mi zvýšil na 300. A pak ještě mluvil o něčem, jdu se podívat, Luveris, ale to prý podle toho, kolik to bude stát....

nadis.h
7. únor 2010

Tak to máš na chlup stejně se mnou. 🙂 A Luveris myslím měla Jindřiška.

ma.ja
7. únor 2010

jen mám pocit, že co stříkám ten Synarel, že na mne přišla puberta 😝