Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
8. únor 2010

Nee,jely jsme rovnou

nadis.h
8. únor 2010

Mě když tím polila tak mi to v tu chvíli přišlo stejný jako když mě dělali horkym voskem obočí... 😀

lemurka.m
8. únor 2010

Vítám nové tváře 🙂

lemurka.m
8. únor 2010

Tak kdo bude letos první...? 😀

lemurka.m
8. únor 2010

Nadi,to máme zážitky,viď 😎

nadis.h
8. únor 2010

To teda. 😎 Máme o čem vykládat.Ale jiní těžko pochopí kdo to nezažil. 😀

lemurka.m
8. únor 2010

Mě když dělali konizaci čípku - tak nožky na roznožce a dezinfikovali.A já se bála,aby nezačali než usnu a chtěla jsem jim to říct,ale už mi to nemluvilo... 😀
A při laparce jsem byla ráda,že začínají břichem a že můžu mít nožky jako dáma 😝

jindriska
8. únor 2010

Ahojky, tak dnes poslední kapačka a i poslední injekce, dle Prim jsem v rámci možností v pořádku. Žádná tekutina a sliznice vypadá jako na těhu. Ráno test takový světlounký, ale snad pozitivní. Výsledky krve budu mít odpoledne. Sice jsem ráno tomu moc nevěřila, ale Prim mě ujistila, že to nemusí být hned silné. Tak mi držte palce ať je to pravda 🙂

nadis.h
8. únor 2010

Lemur Tobě dělali konizaci? Já mám jít na biopsii.Teda měla jsem jít.Primářka zlatá mi zařídila,že zatím nepůjdu pokud nebude zhoršení. 😕 Jaké to je?

Já na laparce musela hned hodit nohy do praku. 🙄

lemurka.m
8. únor 2010

Jindři - jsem ráda,že jsi na tom lépe a teď jen čekat na telefonu.V kolik máš volat? 🙂

lemurka.m
8. únor 2010

Nadi - konizaci mi dělali 1995,měla jsem nález na čípku,ale teď už to mám v pořádku.Nebylo to nic hroznýho až na mojí motanici palice,protože mám nízký tlak.Neboj se 🙂 Třeba se to porodem ztratí

jindriska
8. únor 2010

kolem druhé hodiny

lemurka.m
8. únor 2010

Jindři - tfuj tfuj 🙂

lemurka.m
8. únor 2010

Utroš - blemcacáááááááá 😲

petra49
8. únor 2010

ahoj Jindři, skvělé zprávy super

nadis.h
8. únor 2010

Lemur doufám!!Já měla vždy cytolku v pořádku.Až ted co mi jí dělali v těhu vyšla "divně"...

lemurka.m
8. únor 2010

Nadi - to je dobře,že se ti tam teď nebudou vrtat a po porodu uvidíš.Já už jsem z dispenzarizace vyzařená a chodím na cytolku 1x ročně.

lemurka.m
8. únor 2010

Vyřazená .... 😀 😀

lemurka.m
8. únor 2010

Píšu jako pakoň.... 🤐

lemurka.m
8. únor 2010

V G mají pěkný křeslo - kozu,prim. mě povozila...... 😎 😀

nadis.h
8. únor 2010

Jupííííííííííííííííííííííííí tak jsem nevydržela a i když jdu zítra do poradny tak jsem volala na výsledek tripplů a mám to v pořádku!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

nadis.h
8. únor 2010

Lemur no já byla šílená z toho že by někdo měl řezat do čípku v těhu. 😲

A IUI dělají v ordinaci??mě vezli na lehátku až nahoru na pokoj pěkně. 😀

lemurka.m
8. únor 2010

Nadi - to je super zpráva 🙂 Máš klid 🙂

lemurka.m
8. únor 2010

Nadi - biopsie - to by asi jen trochu zobli
IUI dělají na sále,ale protože v pátek tam byl někdo jiný než prim.,tak mi to udělala v ordinaci.Je hodná. 🙂 Probíhá to jako prohlídka v zrcadlech,byla to chvilička 😉

nadis.h
8. únor 2010

Ted další meta velký utz ve 20tt a kontrola srdíčka. 😝

ifet
8. únor 2010

Ahoj holky, ta, se hlásím po ET, nakonec nám zbyli jen dvě embrya a už je mám u sebe 😀 jaký jste měly klidový režim??? Jinak mě docela překvapilo, že mi po telefonu o embryjkách celkem nic neřekli, že až na místě...to mě překvapilo...

nadis.h
8. únor 2010

Lemur já vím, že to "nic" není.Ale stejně...A hlavně bych byla hospitalizovaná proto že je čípek překrvený a já bych prý po tom krvácela.Takže díky ale nechci. 😝 😀

Ifet super.Tak at se drží bojovníci!!

Mě do telefonu taky nic neřekli.V podstatě já ani nic vědět nechtěla. Stejně se v tom prd vyznám.Takže mě stačilo info kolik jich je a jak to vypadá a byla jsem ráda. 😵

Jindři za chvilku to budeš mít jisté!! 😵

lemurka.m
8. únor 2010

Nadi - já ti rozumím s tou biopsií

lemurka.m
8. únor 2010

Ahoj Ifet - tak už je máš u sebe 🙂 Přeju hodně štěstí 🙂

lemurka.m
8. únor 2010

Ifet - měli jste ICSI?A kolikátý den po OPU ti je dávali?