Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
11. únor 2010

🙂 Ahoj holčičky 🙂

lemurka.m
11. únor 2010

Péti - chápu,že ses lekla,hlavně,že jste v pořádku 🙂 a mimi rádo rybičky.... 😉 😉
Dvojče - je to jen týden,přeju pevný nervy,já to mám vždy jednou dole,jednou nahoře 🙂 myslím psychiku

lemurka.m
11. únor 2010

Indri - jestli tě nebolí očka,jak pročítáš koníka a pak mžouráš na cestu 🙂 😉
Nadi - tak to ten pád s psíkem stál za to 🙂 hafíka jsi zachránila a mužíka získala 😵
Reny - čtu,že vaříš polévku a dumám,co bude to druhé? 🙂 v koupelně .... 😀 😀

reny01
11. únor 2010

lemurko 😀 😀
druhé nevařím,vařil mladej večer a zbyde i k obídku,tak na co vařit? 😉
a co vaříte vy holky?potřebuju nějakou inspiraci na zítra 😕

lemurka.m
11. únor 2010

Reny - a copak ti milášek uvařil dobrého?
Já budu vařit gulage z krůtího masa a k tomu těstoviny nebo knéédl 😝

reny01
11. únor 2010

lemur gulášek je taky fajn 🙂 ten dělám dost často,mají ho doma rádi 🙂
no miláček včera udělal takovou minutku s masíčkem a zeleninkou.byla to dobrůtka 😵

jindriska
11. únor 2010

ahoj holky, včera nějak nebyla nálada. Ráno jsem si udělala testík a nic ☹ . Navíc mě večer začalo bolet bříško na mrchu, takže bylo slzavé údolí. Dnes už jsem testování radši vzdala, mám strach. Navíc mě bříško pořád pobolívá, takže už tomu moc šancí nedávám. Jsme smutná, naštvaná a prostě bez nálady. Proč zase já ☹

lemurka.m
11. únor 2010

Jindři - břicho tě může bolet a ty jsi měla hyperstimulák,krev jsi měla pozitivní,ne?

jindriska
11. únor 2010

lemurko, jo jo, ale mohl to být pozůstatek pregnylu. Ten jsem píchala v středu a v pondělí šla ne krev. Nějak tomu už nevěřím a sílu už jsem taky ztratila. Je to už strašně moc dlouhý a pořád nic ☹ Už jsem vyčerpaná a síla bojovat fakt už není. Sice se snažím kvůli manželovi, ale už to prostě nejde.

lemurka.m
11. únor 2010

Jindři - je to těžký,sama to mám 2x za sebou ☹ Přeju klid a hodně síly
Ale počkala bych do další krve a pak teprve bude jistota

jindriska
11. únor 2010

jo počkám a uvidíme. Moc jsem tomu chtěla věřit a dávala si velkou šanci, ale asi to byla chyba. Pořád jsem si říkala, jsem těhotná, jsme těhotná a teď ... ☹ Děkuju za podporu 🙂

lemurka.m
11. únor 2010

A nechceš zavolat Petrovi?

reny01
11. únor 2010

jindři je mi líto že musíš prožívat takové nervíky ☹
ještě bych ale počkala na testy z krve,jak dopadnou 😕

jindriska
11. únor 2010

lemurko a co bych mu řekla, stejně s tím nic neudělá. Budu čekat do pondělí a pak se uvidí, jen se nebudu chvíli hlásit ať na to tolik nemyslím 😖
Reny díky

reny01
11. únor 2010

jindřiško tak na tebe budu myslet a držet pěsti 😉

jindriska
11. únor 2010

díky moc, ozvu se v pondělí 😢

lemurka.m
11. únor 2010

Jindři - myslela jsem,že třeba by ti řekl,abys přišla na krev dřív 😒
Posílám ti pozitivní energii 🙂

nadis.h
11. únor 2010

Ahojky,

já ted vstala a musím jít vytřít chodbu. Máme službu. Tak aby nikdo nepyskoval že jsme to neudělali za celý týden. 😝

Rbičkovou bych si daala. Já udělam vajíčkovou at spotřebuju vája co tad mám.

Jindři je mi to moc líto!! 😢

reny01
11. únor 2010

nadi ty jsi ranní ptáče 😀

lemurka.m
11. únor 2010

Nadi - vytírej až v neděli 😀

nadis.h
11. únor 2010

Už mám vytřeno. 😀

Musela jsem.Lidi pak drškují.

A ted mam hlad.

ma.ja
11. únor 2010

ahojte berušky, jdu na chviličku za vámi, co nového?

nadis.h
11. únor 2010

Ahoj Majuš,

ani nic. Jak u tebe?

lemurka.m
11. únor 2010

Ahoj fčelko,jak jde píchání? 😀

ma.ja
11. únor 2010

je to na makovici 😀
urodili se asi 12 vajec, levej vaječník v poho, pravej je nějakej "schovanej". Ale i tam jsou vejce, tak snad nebude zlobit. Vyfasovala jsem další pero Gonalu a Luveris. Ještě dnes a zítra píchat, v sobotu Oviterlle a v pondělí nástup s bačkorkama a noční košilkou 😀 😀 😀

to mne vždycky dostane "žena nástup s noční košilkou....." 😀

lemurka.m
11. únor 2010

Tak to jsi pěkně píchala,bude úrodička 🙂 Košilku si vezmi nějakou fešnou 😀

lemurka.m
11. únor 2010

Měli by začít vyrábět nějaký denní košilky 😉 😀

ma.ja
11. únor 2010

no to jo, musela jsem koupit novou, ve který můžu mezi lidi 😀

ve středu se mi v práci povedlo blbě se pohnout na židli a pěkně mi křuplo v zádech. Takže ležím doma jak mrcha.
Jdu pokračovat v hajání, zas přijdu, pa

lemurka.m
11. únor 2010

Maji - ty máš určitě na doma nějakou sexy košelu,v který by tě manžel nepustil mezi lidi,že jo 😀 😀
Záda to jsou sviňky bolavý 😒 ,tak je brzy srovnej 🙂

isaosa
11. únor 2010

Ahoj holky, já sem nějak nestíhám chodit. Teda občas zajdu, ale nějak se tu neorinetuju a nestíhám vás ☹
Dočetla jsem, že některá jste po ET, ma.ja koukám jde v po na OPU. Tak všem držím palce, ať to dopadne co nejlépe, mimi se udrží a za devět měsíců drandíte s kočárem 🙂

(strašně špatně se mi tu dohledávají starší příspěvky, anějak nepochytávám co kdo píše)

Nám se to do gennetu krátí, zakazuju si an to myslet, ale sem tam přemýšlím co nás čeká. Jsem zvědavá, jaká vyšetření budeme muset podstopupit. Teď na to druhé mi nedělali vlastně nic, jen prohlídka a brali mi krev a manželovi taky. Ale nevím, jetsli teď, po tom neúspěchu (vlastěn dvou - ivf a ket) a že přestupujem z iscare do gennetu, tak jestli toho nebudeme muset absolvovat víc ....