Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
6. čer 2009

No je to sympaťák.. 😉 Ale můj ty to není. Ale co, hlavně že náás úspěšně oplodní ne? 😀

Stihla jsem se vykoupat ted. 😀

bbberusak
6. čer 2009

tak to jsem na něj fakt zvědavá...to abych se vyfikla🙂)))
já ještě ne....ani se mi nechce☹

nadis.h
6. čer 2009

Já šla páč miláček se pak vaní hodinu a půl a chcípají mu z toho spermie. 🙄

bbberusak
6. čer 2009

volal mi manžel, dojeli v pořádku...ufffffff 😉

bbberusak
6. čer 2009

😀 😀 😀 😀 z toho si nic nedělej, tomu mýmu chcípaj taky a ani nevíme proč🙂

nadis.h
6. čer 2009

To je v prdely stejně co holka. Kdybychom někdy tušily.. Ale zase jsme se díky tomu poznaly my dvě což je velké významné plus. Ne? 😀

nadis.h
6. čer 2009

Já se taky vždy fifiknu..Jako bych šla do divadla.. 😀

bbberusak
6. čer 2009

jsem viděla🙂 ale tobě to sluší a jsi krásně hubená🙂

bbberusak
6. čer 2009

tak to každopádně, jinak bys tady byla pořád sama samička🙂

nadis.h
6. čer 2009

Dej pokoj sim Tě.. Mám mišelína. Sice malýho ale mám. Jako neříkám, že jsem nějaký tlustoch, ale ještě v prosinci to bylo lepší jak jsem pobíhala věčně v práci. 😝

nadis.h
6. čer 2009

No prááávě. ☹ Hlavně se nesmíme nechat ve štychu..A musíme spolu blinkat a tak... 😀

bbberusak
6. čer 2009

tak tos musela vypadat nezdravě🙂 teď je to dle mě akorát🙂a hlavně, oblečení hodně zamaskuje a Petr tě bez něho neviděl,ne? 😀

bbberusak
6. čer 2009

já nechci blinkat....to nejvíc nesnáším...fujky☹

nadis.h
6. čer 2009

Ne ne Petr mě ještě nesouložil ultrazvukem.. 😀 To jsem čuměla jak péro když jsem prvně viděla ten vaginální ultrazvuk. A shodou okolností mi ho dělali v Gennetu...Ale v Praze..Kvůli vyšetření do TV... 😀 Jsem myslela, že je ten gyndař ujetej... 😀

Hele ale víš o tom, že zvracení v těhu je znamení toho, že budeš mít inteligentní děti? Způsobuje to prý snad něco pro vývoj mozku miminka...

bbberusak
6. čer 2009

to já už mám zkušenost, ten můj gyndař ho má a normálně tím vyšetřuje...teda když je to potřeba🙂
no, tak to teda to nevím.....🙂 ale radši nebudu mít genia...blinkat nechci🙂

nadis.h
6. čer 2009

Já se na blinkání těším. Známka, že prostě mimísek tam je. 🙂 A těším se až budu tlustá. Nechápu ženské že z toho mají mindráky. Já chci mít obrovitánské bříško. 😀

bbberusak
6. čer 2009

no jo ale ty budeš mít jen bříško...třeba já budu jako vyvržená velryba🙂 ale taky se těším...jo, i na to blití🙂

nadis.h
6. čer 2009

Ježiš Ty velrybo... 🙄 Já ti ukážu vorvaňe někdy jak vypadá jo... 😝 Kolik vážíš?

bbberusak
6. čer 2009

ty vole, se mám tady takhle odhalovat,jo? 😀
no, vážím 62 ☹

nadis.h
6. čer 2009

No tak já mám 55 to není rozdíl velký!! Nehledě na to, že mám ted už možná víc z toho půlročního nic nedělání. 😝

Prej odhalovat... 😀

nadis.h
6. čer 2009

Víš co je nechutný? Že snad se musí na začátku menses na ultrazvuk... 😲 V cyklu kdy máš začít stimulovat...

bbberusak
6. čer 2009

néééé, to vůbec není rozdíl🙂
ono je taky důležitý kolik měříš,víš? takže já při svých 158 cm mám mirnou nadváhu🙂))

bbberusak
6. čer 2009

cože? to snad ne..jako proč? ale třeba myslej na ten normální, ne vaginální...

nadis.h
6. čer 2009

Tak když už tak máš štěstí, že jsi řekla aspon mírnou. Je to fuck. Hlavně že se cítíš dobře. 😝 Já bych to neřešila kdybych měla víc. A to jsem "nejtlustší" z rodiny. Brácha ve 33 i ten mladší 29 má nohy jak já ruce.

nadis.h
6. čer 2009

Jestli nemáš cystu... Jinak nestimuluješ bo co... 😖 N 😖 No to doufám, že t není ten vaginální. Ble. 🤐

bbberusak
6. čer 2009

no tak nejsem blázen, vím, že nejsem tlustá...ale nemysli si, trápí mě to...ale koho ne...tebe🙂
můj bratr je jako pavouk...jsem taky v rodině nejvíc ...ale třeba mi přišli v HP na špatnou činnost štítné žlázy, nasaděj léky a já budu hubeňour jako ty🙂

bbberusak
6. čer 2009

tak to asi bude ten vaginální...mě zkoumal cystu taky vaginálním....ale jako cysta je přece jedno,ne? ty jsou ve vejcovodech,ne?

bbberusak
6. čer 2009

jak se jmenuje petr jménem?

nadis.h
6. čer 2009

Taky mě to zrovna napadlo..Tvé HP a štítná žláza. Buď ráda, že jsi v normě. Tlustá nejsi a hubeným se taky nedaří. Když nemáš standart BMI...Nebo jak je ta zkratka...Ted jsem mimoň.. 😀

No cysty můžou být kdekoli ne si myslím? Já měla jednu malou před laparkou, ale to mi říkala doktorka, že je při ovulce.

bbberusak
6. čer 2009

ale to není ta cysta, ta blbá...ty blbý se zvětšujou a nepraskaj...ani se nevstřebaj...já nevím...
já jsem byla vždycky hubeňour...takže je ta štítná žláza docela dobře možná...