Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
18. únor 2010

Nadi - hoď novou fotku břušánka,ať se mám čím kochat 🙂 🙂 🙂
A Reny taky.....a Petra.........holky,vy to flákáte 😎

lemurka.m
18. únor 2010

Kapibaro - dej foto chlapečka 🙂

nadis.h
18. únor 2010

Lemur když mě příjde že tam není rozdíl. 😝 Kouknu co jsem fotila předevčírem jak to vypadá.

lemurka.m
18. únor 2010

Nadi - na nic nečekej a dávej 😎 Já ti to posoudím 😀

nadis.h
18. únor 2010

Už tam je. A teda rozdíl tam je krapet co koukám na ty předešlé fotky. 😀

lemurka.m
18. únor 2010

Nadi - kráásný... 🙂 Jasně,že roste - ty na něj čučíš každý den,tak ti to nepřijde,ale já to vidím 😀
A zase bez prsíček,chjo... ☹ 😎

nadis.h
18. únor 2010

Heheh ta Tvoje prsíčka!! 😀 Ta Ti fotit nemusím páč nenarostly. Zrovna se podivoval v týdnu přítel jaktože nerostou nic moc. 😀

lemurka.m
18. únor 2010

No jo,já a story o kozenkách... 😀 😎

nadis.h
18. únor 2010

Já se dneska tak nudim. 😝

lemurka.m
18. únor 2010

A na jakou Esterku ve středu koukáš?Asi mi něco uniklo... 😲

lemurka.m
18. únor 2010

Holky - jak dlouho jste čekaly na schválení léků pojišťovnou?Prosím odpovídejte postupně,já si vás dočtu,díky 🙂

nadis.h
18. únor 2010

Esterka Janečková... 😀 -Pošta pro Tebe...

Lemur já čekala vždy max 14 dní. Ono schválené to bývá rychle,ale z pojišťovny čekají až toho budou mít víc na poslání a tak to posílají cca jednou za 14 dní vše dohromady zpátky.

reny01
18. únor 2010

lemur já čekala též 14 dní 😉
nadi teda to už je kráááááásný bříšánko 😵 a teda dost ti teď povyrostlo 😵

lemurka.m
18. únor 2010

Jo tahle Ester - to nečučím,bych bulela už při znělce... 😎

lemurka.m
18. únor 2010

Tak Reny - taky šup šup foto 🙂

nadis.h
18. únor 2010

Renuš ono vždy vyleze večír. A ráno zas ticho po pěšině. 😅

Lemur já taky u toho řvu vždycky. 😀 Ale mám esterku ráda. 😅

lemurka.m
18. únor 2010

A ještě mám jeden dotaz na zkušené koníkářky - když žena přestoupí k jiné zdravotní pojišťovně,může mít hrazené znova tři cykly IVF?Já si myslím,že ne,protože to by to pak dělali všichni,ale známá tvrdí,že by to mělo jít.Co vy na to? 😲

reny01
18. únor 2010

lemur já né 😉 já dám až po utz 🙂
jsem zvědavá na vás tady všechny. 😕 kéž by jste byli těhule všichni 🙂 to by bylo žůžo 😵 😵

reny01
18. únor 2010

nadi to mám to samí 😵 ráno nic a večer balon 😀

reny01
18. únor 2010

lemurko tak to slyším poprvé,ale teoreticky by to mělo jít 😕 vůbec nevim 😕

lemurka.m
18. únor 2010

Já mám taky občas balón... 😎 😲 😀

reny01
18. únor 2010

nadis to zjistí a poreferuje 😀

nadis.h
18. únor 2010

Lemur kdepak. To by pak přecházel každý po 3 pokusech jinam. 😕 Oni to mezi sebou vědí ty pojišťovny tím že je vše řízené přes PC tak vidí pak jaké zákroky jsem kdy podstoupila.

janina79
18. únor 2010

indrielo: na KETu jsem byla v sobotu ráno, takže dneska asi 5. den.... takže ještě žádný moudro nevim... 😝

jo Esterka je super náhodou, ale včera mi jimanža rezolutně přepnul na olympiadu.

lemurka.m
18. únor 2010

Já si taky myslím,že jsou ty blbý pojišťovny propojený ☹ Já mám hroznýho nerva,že už máme jen poslední třetí pokus a co pak....? 😒 😔

reny01
18. únor 2010

lemur tak na to teď nemysli 😠 prostě to vyjde a je to 😉

kapibara
18. únor 2010

Ahoj Holčiny,tak mám po OPU 🙂
Probudila jsem se asi ve tři nervozitou,dostala jsem průjem a bylo mi zle od nervů....takže celou cestu do Gennetu jsem se stresovala,že se na sále pos........ haha...ani nevím,jestli jo nebo ne,nikdo nic neříkal 😀
Narkoza proběhla OK,ale ty křeče do břicha teď....a ta tamponáda,nešlo to zaboha ven 😉
Ale přežila jsem to.....
Doktor říkal,že dle UTZ bylo vidět 13 folíků,ale nakonec vyšťoural 18!!!!!!!Tak teď se modlíme,ať jsou kvalitní....prostě to jsou pořád jen nervy ☹ ach jo.....zítra ráno si mám volat...ale DR předběžně říkal,že ET v pondělí....

Lemur: též jsem čekala 14 dní na schválení,foto pak dodám =)
Nadi:náhodou super bříško....já při 1.těhu měla takové asi až v 7.měsíci...pořád jsem čekala,kdy vyroste...pak před porodem se mi smála sestřička,že jdu rodit s tak malinkým bříškem....a malej měl nakonec 3,5 kg

nadis.h
18. únor 2010

Jani já mám štěstí že mě jezdí přítel domů pozdě... 😀 Takže Esterku stihnu zkouknout,. Ale on je zlatý a kouká někdy i se mnou... 😀 Aby mě nemusel vyhazovat do ložnice.

Lemur pak můžeš chodit na nativy nebo minimálky.

janina79
18. únor 2010

holky tak tohle je na 100% je to na RČ a ne na pojišťovnu... bohužel.
nechápu proč jen 3x ale je to tak

reny01
18. únor 2010

kapibara gratuluju k super úrodičce 😵
mě při prvním těhu vylezlo bříško až po pátým měsíci 🙂