Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
18. únor 2010

holky dala jsem tam teda fotky pupíka,ale fotto nic moc,je to přes mobil 😒
později juknu,zatím ahojky 🙂

janina79
18. únor 2010

Ma.ji, s tím dýcháním jsem toměla taky... a dost silný, skoro jsem se dusila.... bylo to den OPU a denpotom, ale vydržela jsem to,.... DRŽ SE! :o)
u prim. jsem byla na ultrazvuku jednou a byla moc příjemná. myslim, že je tam nejlepší 🙂

Nadi, to máš jedno jestli ví nebo ne... HLAVNĚ ŽE TO JE... :o)))

já jsem teď zase hodinu a něco četla a válela se, ale už jsem celá otlačená tak jsem na vás šla mrknout...

petra49
18. únor 2010

Všem moc gratulu ju k úrodičce.

Na mě dneska asi zas pracujou hormony, na nic nemám náladu, nic mě nebaví, nejradši bych prospala celej den. Teď jsem se přinutila aspoň umýt nádobí a upíct štrůdl. Už aby ta hnusná zima byla fuč.

reny01
18. únor 2010

maji držím palečky 🙂
petruš taky mívám takový dny 😝 nejhorší je,že se ta práce doma sama neudělá 😒
štrůdlík ti náladu spraví 😵

isaosa
18. únor 2010

KAPIBARA: A chodíte s malým někam do MC, na cvíčo, plavání a tak? Že bysm e se třeba mohly seznámit 🙂

Dík za osvětlení tamponády a uklidnění 🙂

Já po narkóze naštěstí moc nekecala 😀 Ale jedna paní co byla předemnou, tak moc prosila toho pána co jí vezla na lůžku "Pane doktore, já chci holčičkůůůů" 😀 ..... a narkózu jsme si užila, vyspala jsme se jak snad nikdy 😀

nadis.h
18. únor 2010

Máji ono to jako ve finále nevadí jo protože všichni 3 jsou fajn a mají přehled i tak když k nim třeba nechodíme. Zatím jsem tam nezažila žádné zmatky.

Péti to je hnus co?? 😝 Já jsem z toho taky už shnilá a jsem ráda, že jsem zalezlá doma. 🙄 Nesnášim zimu.

Renuš jdu se podívat. 😵

Holky a vyrobim tabulku pro přehled. Je nás dost tak ať víme kdo co. 🙂 Tak se tam postupňe doplňte. 😉

nadis.h
18. únor 2010

Renuš máš ho rozkošné!!! 😵 😵 😵
Je to teď docela pohoda období že? 🙂

nadis.h
18. únor 2010

Jani jasně. 🙂 Strašně se na něj těšíme.A on bude mít z chlapečka velkou radost. Beztak mu už od prvního dne říká Karel... 😀

petra49
18. únor 2010

tak štrůdlík hotovej a krásně voní.

Holky máte krásný břucha, taky přidám někdy fotečku. Ráno je takový malý a po jídle jak v sedmým měsíci

Holky, nechcete udělat nějakej srazík, třeba v cukrošce na něco dobrýho?Že by jsme si tu zimu trochu zpestřily a děti by dortíkem nebo zmrzkou určitě nepohrdli 😉

reny01
18. únor 2010

nadi to je teď opravdu celkem fajn období 😵
jsem zvědavá ke konci 😀
tentokrát si to opravdu snažím vychutnávat 🙂

reny01
18. únor 2010

petruško už se těším na bříško,tak né že ho tam dáš za týden 😠 😀
já bych šla na srazík,ale opravdu se tam teď nedostanu ☹
se holky sejdětě a budete mi vyprávět 😕

reny01
18. únor 2010

jedině jsem holky přemýšlela,že bych přijela ráno vlakem do LB,a odpoledne by pro mě přijel mladej,až by jel z práce 😕
ale to teď v nejbližší době asi né 😕

reny01
18. únor 2010

no holky běžte pěkně na nějaký pohárek a já tam někdy za vámi přijedu 😵

reny01
18. únor 2010

koukám,že si tu pěkně povídám sama se sebou 😀 😀 😀

reny01
18. únor 2010

no tak jsem se aspoň vykecala 😀

nadis.h
18. únor 2010

Péti na sraz je hnusný počasí... 😝 Vydržme to ještě chvilku až nebude tak jako teď.. doufám... 😀
Hlavně se těším na léto až budou otevřené terásky ... 😀

reny01
18. únor 2010

holky já bych docela taky ještě chvíli počkala ☹ až bude hezky,tak nikde nebudeme mrznout a představa jak sedíme pěkně někde venku na sluníčku,mě láká víc 🙂

reny01
18. únor 2010

a nakonec se všichni setkáme s prcoškama 😵

janina79
18. únor 2010

Tak mi právě volali z práce s nějakýma plánama, ježiš až ve mě hrklo 😒 já jsem ráda, že jsem taky v tomhle počásku zalezlá doma.... fuj...
🙄

reny01 - ahoooj ty už máš slušný bříško... parádička... 😀

reny01
18. únor 2010

jani tak fuj,taky by se mi nikam nechtělo 😝

kapibara
18. únor 2010

Ahoj Holčiny,tak spánek se nekonal,jsem nějaká roztěkaná,asi z těch dnešních zážitků....
Ale teda bolí mě břicho,ani ne tak vaječníky,ale mám pořád křeče jakoby asi kolem pochvy...je to docela mazec...

ISAOSA:chodili jsme na dva kurzy plavání...teď spíš chodíme ven bobovat...jsme z vesnice =)
jinak jsme zkoušeli školku,ale zatím to moc neklaplo....

kapibara
18. únor 2010

Reny: a hlavně ta prsíčka 😀 co bych za ně dala 😝

janina79
18. únor 2010

a bříško Kapibaro máš jaký? no to jsme měli asi všechny po OPU křeče... ale zítra ti už bude líp.. 😅
já jsem musela dokonce chodit v předklonu, jinak jsem se nepostavila... tak tak to snad nemáš....

holky v neděli to bude 9. den, a v pondělí jdu do práce, mám to zkusit testnout už v neděli?

nevíte v jakým stádiu jsou embrya 120H? jestli se třeba nezavrtávaj dřív?

nadis.h
18. únor 2010

právě.Je hrozná zima a klouže to. 😝

nadis.h
18. únor 2010

Jani já testla 7 den po ET a měla jsem //..Slabé ale byly tam. 😉 A to jsem neměla PK. Jen 72 hod

reny01
18. únor 2010

kapibara 😀 pro mě to už jsou spíš dudy 😀 už by se mohly zastavit 😠 co je malí,to je hezký 😉

janina79
18. únor 2010

nadis.... fakt? no tak to já testnu v neděli, do tý doby to vydržim.. už je malý pátek 🙂 MUSIM MUSIM....

kapibaro.... taky budeš mít... neboooj.... už brzo, po ET ti taky vyrostou.... 😀

reny01
18. únor 2010

jani testni jak se budeš cítit 😉 já bych dřív netestla,protože jsem posera 😒 já nechtěla testnout ani ten 14den 😀

janina79
18. únor 2010

reny... no já jsem samozřejmě taky posera, poslední dobou vystrašená ze všeho.... vystrašenej zajíc hadr...

Nadi: 72 hod jeprodlouženej právě ne?

indriela
18. únor 2010

Ahojky, dneska je teda pocasi - jak to slusne rict - proste na hovinko (pardon) - ja si sla dachnout, pac jsem byla nejaka unavena a prospala jsem 4 hodiny a to ani jeste nejsem tehotna! Tak to potes koste, to ja asi cely tehotenstvi prospim - no co, aspon mi to utece 😀 A mate pravdu, uz dost bylo zimy, at tahne! My chceme slunicko, at muzem ukazovat pupiky (teda ty,co ho uz maji, ja zatim tak maximalne pneu)...
Kapi: super urodicka, gratuluju, tak at bojujou, prdelky...
ma.ja: no vidis, jeste jedna zapomnenka se prihlasila, to je cela particka bojovnicku, jupiiiiii!
janina79: ja bych taky jeste poseckala, ale chapu, vydrzet - to neni zadna sranda. Tak kazdopadne drzim pesticky na //
nadi, reny: krasny brisanko uz mate, holky 🙂
lemurko, nadi: diky za osvetu, uz jsem zas chytrejsi 🙂
Jinak jak tady ctu o te tamponade, tak to je teda vec, jeste ze posledni prispevek byl optimisticky, jinak bych cekala uplnej horor a byla bych vyklepana jak ratlik 😨
Ja porad cekam na tu MS, at uz muzu jit na HP, nejdyl o vikendu by mela dorazit a doufam, ze bude predposledni a vic uz jich nechci videt 😵