Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
5. bře 2010

Nadi - už jsi vyhnala chřipajznu?

janina79
5. bře 2010

tak holčičky... : mám nařízeno ležet, vysadit anopyrin, utrouš 2-2-2 a magnesium 2-2-2 přidat... jinak stejně.... hlavně ležet a klid.... tak to je všechno..... 😕

ma.ja
5. bře 2010

murasku trávníček a mecháček není téma na po22. 🙂 mecháček - žádný vlasy na hlavě, max 1 mm délka, trávníček je asi tak od 3mm, prostě mecháček co už nemechuje 😀 chápeš 😀

ma.ja
5. bře 2010

na co je anopyrin?

lemurka.m
5. bře 2010

Jani - tak šup nožky hore a bude to fajne 🙂

nadis.h
5. bře 2010

Jani tak to mohl způsobit krapet i Anopyrin. Je na ředění krve mám pocit.
Ten taky nechápu komu ho dají a proč. Já třeba ho neměla. Jinak snad každá kdo vím ho měla.

ma.ja
5. bře 2010

jdu k telce a dát utrouš. Tak zatím papa 🙂

ma.ja
5. bře 2010

ajo nadi, máš pravdu, na prokrvení, já ho mam taky...

murasek
5. bře 2010

Jani - tak odpocivej
ma.ja jde taky hajat s utrosem 😉
anopyrin davaji, aby redil krev, treba nekdo ma sklon k hematomum..ale ze by ho davali preventivne? to nevim 😕

ma.ja
5. bře 2010

murasku to víš, sex v nedohlednu, tak aspoň Utrouš 😀

murasek
5. bře 2010

tak tak,ale da se to vydrzet, neboj 😉
ten mechacek a travnicek fakt dobry!

janina79
5. bře 2010

holky mám taky zvýšenlý utrouš.... ale doktor říkal, že pří mým výsledku krve to musí být zavrtané až až, že to způsobuje anopirin, jelikož je na prokrvení sliznice.... a ta se někdy prokrví až moc... proto mi zvýšil magnesko na 2-2-2 aby se sliznice zklidnila....

jdu hajat zlatíčka, děkuju za podporu... snad to bude lepší .... ozvu se odpolko 😝

lemurka.m
5. bře 2010

Holky - byla jsem vyvodit pesa,svítí sluníčko,venku nový sníh a fičí až do číč... 😲

nadis.h
5. bře 2010

Jani taky si myslím, že je to z toho Anopyrinu. Já tím, že jsem ho neměla tak mě vůbec nenapadl. Prostě přetejkáš no. 😀

Já teď šla do krámu pro strouhanku a nemají. 😝 Tak jsem šla v tom mraze a závěji pěkně zbytečně. 🙄

lemurka.m
5. bře 2010

Nadi - tak pěkně rohlíček usuším fénem,vezmu struhadlo a jedu.... 😀

murasek
5. bře 2010

nebo ho dat do trouby, coz? a ususit 😀

devcatka - nemate nektera zkusenost s nativem IVF? nebo nevite o nekom, kdo ho mel v LB G?

nadis.h
5. bře 2010

Lemur jojo už je mám vytažený. Nějaký včerejší nebo předvčerejší.Ještě že jsem je nevyhodila. 😅

murasek
5. bře 2010

no vidis a ted pohledat struhadlo a show must go on 😀

lemurka.m
5. bře 2010

Murášku - s nativem IVF zkušenost nemám 😕 co máš všechno za sebou?nemáš nic v albíčku

murasek
5. bře 2010

albicko zalozim az to bude aktualni 😀
uz jsem to tu psala, ale vsechny ivf cykly spoluhrazene pojistovnou - t.j. 3, uz mam za sebou a nic, z toho 3xET a 2xKET, jednou MA v 10tt, ale bojujeme dal 😵
proto se zajimam o nativ, pac to neni tak silene drahy jako kdybych mela platit cele ivf - t.j. asi 7Otis

nadis.h
5. bře 2010

Jojo mrsknu je dyžtak dosušit do mikrovele.A je to.

Murasku Nativ je dobrá věc pokud ho můžeš mít.Tzn.že se Ti dobře tvoří sama vája. Je to levnější alternativa IVF a skoro žádný záhul na tělo hormonama. Druhá možnost Nativu je minimálka. Tam se stimuluje velmi nízkýma dávkama hormonů. Třeba clostilem ...

murasek
5. bře 2010

nadi - to ja vsechno vim, me by zajimal prave odber vajicek bez narkozy, z toho jsem zesr... uz ted, tak proto 😀

lemurka.m
5. bře 2010

Murášku - já půjdu do 3.cyklu,takže mám pěkný bobky 🙄 co by kdyby......ach jo......a co dál 😖 s nativem ani minimálkou nikoho neznám

lemurka.m
5. bře 2010

Murášku - a jaký máte spermio?

murasek
5. bře 2010

lemur - porad jsou nejaky sance, ale znas to, stoji to nervy a finance
my mame prave horsi spermio, ja reaguju na stimulace dobre..minule mi to volal doki, ze by to slo, tak uvidim, jak to bude vypadat dal

lem - kdy jdes do 3ivf? mela jsi ET nebo i KEty? a nic?

lemurka.m
5. bře 2010

Murášku - taky máme horší spermio,mrkni do albíčka,čekáme na schválení poj
MA jsem měla 2x,ale po spontánním otěhotnění,ET 2x a nic
ano znám,nervy a finance - to je přesný 😒

murasek
5. bře 2010

jojo, uz jsem koukla a precetla...

murasek
5. bře 2010

a bylas i na IUI koukam, nepujdes do dalsiho? nebo rovnou IVF?

nadis.h
5. bře 2010

Murasku prý to nebolí co holky psaly. Jen takové štípnutí. Ono záleží asi kolik se těch vajuch udělá. Každopádně bych řekla, že je určitě možnost si narkozu extra připlatit.

lemurka.m
5. bře 2010

IUI nám moc nedoporučují právě kvůli spermiu,tak bude 3.IVF a pak kdyžtak IUI až do smrti