Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

eloana
5. bře 2010

ahoj-holky🙂
maji-drzim-pesticky 😉

nadis.h
5. bře 2010

Já taky ležim. Bolí mě celý člověk a hrozně hlava. Ale taky mě to neba. Jsem pak rozlámaná a nevydržím ležet v noci. To furt s sebou melu a opusinkovávám pořád K..😀 Chudák už teď se se mnou nevyspí.Co pak od léta..

gab.
5. bře 2010

Ahoj, Majdi, počkej, až bude malý na světě, budeš ráda, že s sebou na chvíli flákneš do postele 😉

veverusa
5. bře 2010

Krásné odpoledne. Konečně jsem doma z práce.
Bohužel jsem chytla bacila - bolí mě v krku a smrkám, ale horší je, že jsem přišla o hlas ☹ Tak se budu celý víkend léčit a nebo se nechám léčit od manžela 😀

nadis.h
5. bře 2010

😅 Gabi to bude jiné poleženíčko pak. Ale ted ležet jen tak mi nebaa.

veverusa
5. bře 2010

Nemáte recept jak zase normálně mluvit?

gab.
5. bře 2010

Majdi, rozumím tomu, je to vopruz... taky se kolikrát převaluju do půl třetí a nemůžu usnout a když mi v 6 zazvoní budík, jsem jak přejetá...

Veveru, nejlíp přes víkend nemluvit, nechat hlasivky odpočinout a ono to pak půjde 😉 Jinak bych zkusila medík.

veverusa
5. bře 2010

Gab jo med jím ve velkým a citrony taky. Potřebuju v úterý mluvit normálně, tak snad se to přes víkend napravý.

nadis.h
5. bře 2010

😝 Vever tak to TY za to můžeš!! Mě bolí v krku taky jako blázen!! 😀

Gabi přesně. V noci nespím a když jsem pak vstávala do práce tak bych vraždila a spala klidně ve stoje. 😀

veverusa
5. bře 2010

Jo Nadi já jsem ten bacilonosič 😉

gab.
5. bře 2010

Já už mám asi dva tejdny rýmu a nemůžu se jí zbavit, to je taky vopruz... Ale do hospody s tím můžu, takže dobrý 😀 Jo, napadlo mě na ten hlas studený, třeba právě pivo 😀 Ale stopro hlasový klid, jeslti potřebuješ v úterý mluvit!

veverusa
5. bře 2010

Znám fajn psychologa, ale nevím čím konkrétně se zabývá. Tuším, že kdysi se zajímal hlavně o péči o pacienty s úmrtím v rodině a pod. Na druhou stranu možná se neúspěch při IVF tomu trošku podobá. Nás školil o přístupu ke starým lidem a bylo to fajn.

nadis.h
5. bře 2010

😀 😀 😀 Gabi

nadis.h
5. bře 2010

Vever Ty jis zdr.sestřička?

veverusa
5. bře 2010

No, původně jo - mám zdravotku, ale to už je dávno, teď jsem speciální pedagog.

nadis.h
5. bře 2010

To je zajímavý.Já jsem ráda,že mám doma zdravotníka. Hodně mi topsychicky pomůže až se malý narodí. Jsem ze všech možných komplikací vyjančená.

veverusa
5. bře 2010

No pro spoustu kamarádek jsem pohotovost na telefonu 😀 Ale hodně toho zapomínám, když už ve zdravotnictví nejsem.

gab.
5. bře 2010

Majdi, nebojvlkanic, to bys dala i tak 😎

veverusa
5. bře 2010

Z některých věcí jsem taky vyklepaná. Možná to v pár případech je na škodu, když vím co se může stát, ajké jsou komplikace a tak 😒

nadis.h
5. bře 2010

😀 😀 Tak já nemít Karla tak bych Ti asi taky zavolala.

veverusa
5. bře 2010

Tak klidně volej 😀 z okna 😀

nadis.h
5. bře 2010

😕 Vever ale poradíš si. Já jsem hrozná povaha v tomhle. Strašně se bojím, že budu zmatkovat když se mi bude třeba malý dusit nebo něco..

veverusa
5. bře 2010

No poradím si u cizích, ale jak budu reagovat u vlastního si jistá nejsem. To se pozná praxí 😖
Ono ti to nějak samo naskočí. Kamarádky se taky bály a všechno jim to jde a nemají problém.

nadis.h
5. bře 2010

😀 To by byla prča kdybys fakt bydlela někde u nás..

veverusa
5. bře 2010

Bydlíme v Ruprechticích.

nadis.h
5. bře 2010

Tak to ne.Já v Pavlovicích..To bych musela mít nějaký kecafon abys mě slyšela.. 😀

haaribo
5. bře 2010

A to jste neviděly moji paniku, když se něco děje...páč dělám na ARO! 😀 😀 😀 😀

nadis.h
5. bře 2010

Hari klobouk dolů! Fakt.Obdivuju strašně moc zdravotníky. Já vždy otáčím hlavu i když je něco krvavého v televizi. 😀

haaribo
5. bře 2010

Nadis.h, to já taky otáčím hlavu! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Neee, kecám, snasu hodně, ale když je fakt vyhrocená situace, po akci si musím sednout, páč jinak bych šla k zemi, ale to se mi už roky nestalo.

nadis.h
5. bře 2010

😕 Hari to věřím. Mě stačí co občas "donese" domů přítel z chirurgie. Hlavně musíte mít hrozně pevné nervy co? Když někdo vyšiluje.