Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

haaribo
8. bře 2010

Ahojky!!!! Tak jsem byla u dr....a dostala léky více méně na astma...lepší už to holt nebude... a manžovi jsem nafasovala další champix, tak uvidíme, jak se zadaří....

Jinak já už jsem taky jak na trní, už abysme byli doma....

ma.ja
8. bře 2010

ahojte berušky 🙂

nejdřív všem všechno nejlepší a hlavně splnění toho našeho společného přání 😵

už jsem po krvičce, na testu nic, mrcha rozjetá, jen nerozumím tomu, že nejde žádná sliznice, jde jen čistá krev ☹ takže počkám do 3hodin a pak nasadím třetí kosmickou a vrhnu sse na vánoční úklid 😖

haaribo
8. bře 2010

Maji, to je mi líto... ☹

janina79
8. bře 2010

ahojky holčiny....,

ma.ji, to mě moc moc mrzí. Já budu volat po nsídani do gennetu. není tam ale Dr Petr. 😖 tak jsem zvědavá co mi řeknou.
Zítra tam stejněmusím pro předpis, tak se možná u něj na zítra objednám.
Jinak špinění maliličko, ležela jsem skoro celý den, tak není divu. v noci jsem se probudila a si 2x na záchod a poprvé mě dole tak píchlo jako by to tam nějak křečovitě strnulo... fuj. ale teď dobrý.

Gab, vše nej nej nejlepší, Veverusko a tobě taky... 😉
Haaribo, no tak to mě taky mrzí... a koukám, že vás tam je víc nachřaplejch.... co Nadi?

gab.
8. bře 2010

Holky ,díky moc za přání, všem 😎

Maji, na krev držím palečky a jsem zvědavá, jak dopadne, dej pak vědět!!! To, že v krvi nejsou kusy je dobrý... Moc na tebe budu myslet!
Jani, tobě taky držím palečky!!!

Vůbec vám všem fandím, ať to klapne co nejdřív!!!

petra49
8. bře 2010

ahoj holky,dobré ráno a všechno nejlepší.

Nadi, určitě si dojdi, já na Vánoce dostala ATB a za 2 dny bylo líp.

Jani, držim palce ať vše dobře dopadne.

Reny, už se těšim na výsledky UZ.

No holky já jsem chytla někde taky pořádnou rýmu a mámstrch o bobše - ještě vůbec necítím pohyby ach jo 😢

nadis.h
8. bře 2010

Tak už jsem zpátky. Bylo to naštěstí rychlé a jen 2 lidi přede mnou. Ted musím do lekarny. 😝

napsala mi:

Natrii benzoici
Natrii bicarbonici aa 15,0
Natrii perforici 5,0
Ol. menth. pip. gtts No V

To jsem opsala z receptu..Nevím co to je. Atb mi nedala.To prý jen když bude teplota a nezlepší se to do pátku.

Jinak mě teda mile překvapily.Sestra i dr. Vždy byly takové nepříjemné a dnes měly obě radost z prcka. 🙂

Jani to je jedno že tam není petr.Ono možná líp,když Ti řekne názor někdo jiný. 😉

nadis.h
8. bře 2010

Peti třeba ho cítíš a nevíš o tom. Já jsem na začátku taky pořád koumala zda je TO ono.Bylo to takové fakt šimrání. A nebo můžeš mít placentu na přední straně a to tlumí kopance a tudíž je budeš cítit až později. Každopádně máš ještě čas.Některé je cítí hodně pozdě až.

gab.
8. bře 2010

Peti, to s tou placentou má Nadis pravdu. Nebo to fakt vnímáš jako pohyb střev a ono to zatím mimi... 😉

nadis.h
8. bře 2010

Chjo.Táhnu do té lekarny at jsem zpátky a už nikam nemusim. Ještě cestou nakoupím. 😝

janina79
8. bře 2010

holčiny, tak zítra v 8,00 tam bude dr. Petr a tak mám přijít hned takhle ráno.... tak jsem ráda... uf... a teď jen počkat co mi řekne....

janina79
8. bře 2010

do zítra to vydrží, nením i zle a nekrvácím....

gab.
8. bře 2010

Jani a řekli ti na to něco?
Jinak věřím, že to bude v pohodě! 😉

janina79
8. bře 2010

že když nejsou bolesti a krvácení, že to nemůže být nic akutního. mám ležet a zítra přijet.

gab.
8. bře 2010

Tak super, to tě aspoň trochu uklidnilo, ne? 🙂

janina79
8. bře 2010

ano... navíc ... ač je to divný: jsem klidná i proto, protože mi ráno bylo pěkně na zvracení.... tak to je znamení dobré... 😀

gab.
8. bře 2010

No to jo! Ranní nevolnosti! Už se na ně táááák těším!!! 🙂

janina79
8. bře 2010

hmm.... já se modlím vysloveně modlím na zítra.... aby to bylo všechno OK..... nebo aspoň ne to nejhorší....

gab.
8. bře 2010

Jani, naprosto tě chápu a MOOOOC na tebe budu myslet!!!!!!!

janina79
8. bře 2010

stává se často že plaším zbytečně ale uvidíme zítra...

kapibara
8. bře 2010

Ahoj Děvčata 😀

Všechny moc zdravím!!!!

Též jsem po krvi....odpolko si mám zavolat na výsledek....a zrovna mě objednají na další konzultaci.... 🙄

Jinak mrcha už končí,tak aspoň že tak...

Nadis...máš pravdu...co jiný doktor,to jiný názor...já volala do Gennetu někdy po ET a přepojili mě na dr.Johanovou a musím říct,že na mě udělala moc dobrý dojem,dr.Petr je takový někdy moc hrrrrrrrrrrrrrrr

nadis.h
8. bře 2010

Tak jsem zpátky z krámu .. v lekarně mi dali nějaký kloktadlo to co mi napsala dr. Tak snad pomůže. Musím vyluxnout a vytřít a chci udělat plněné papriky.

ma.ja
8. bře 2010

jani držím palce, určitě to bude dobré, MUSÍ !!!

Kapi já mívám normálně mrchu tak 2 dny a teď to vypadá na dýl. To asi ten Utrouš ji brzdí 😖

Nadis ty jsi nemocná a těhule tak máš být v klidu !

Já jdu klohnit francouzbrambory...

tak zas pa

janina79
8. bře 2010

tak jsem se taky vrátila z krámu... už vařim, opožděný obídek.... a dnes budu holky opět válet šunky... venku je krásně ale pěkně mrázek.....

nadis.h
8. bře 2010

Maji já jen polehoučku.Nikdo to neudělá jiný a miláček by byl nevrlý. 😀

Ale ještě jsem se ani nezvedla abych se převlékla. 😝

kapibara
8. bře 2010

Maji...já taky poslední dva roky mrchu mám nemám...teď jsem ji měla normální po antikoncepci...a teď po ET byla taky docela normální,i když musím říct,že jsem čekala větší mazec....a ty jsi myslím někde psala,že máš krátkou luteální fázi,ne?.....no já taky a to nemluvím o tom špinění víceméně už od ovulace....a dali mi teď na to po ET jen utrouš a to jsem je na to upozorňovala,že špiním i po utrouši a taky jo....už pátý den po ET....jsem z toho trochu nešťastná 😝 a hlavně mě nebaví nosit dva roky vložky skoro neustále brrrrrrrrrrrrrrrrr

Holky,vy jen vaříte..... 😀 😀 😀

janina79
8. bře 2010

vaříme... a já osobně kynu.... ale co mám dělat nudim se a vaření je ta nejlehčí práce...
všechno ostatní mám skoro zakázaný ☹

kapibara
8. bře 2010

Jo,já teď dlouho nevařila...pač mi bylo tak blbě...že jsem to nemohla ani cítit...ale dneska už se cítím dobře,tak od zítřka mě už vaření taky nemine....

nadis.h
8. bře 2010

Volal už někdo na krvičku? 😉

Mě vařit nebaví už. Vařím každý den něco teplého. 😝 Nebo mě by to bavilo,ale kdybych měla myčku. Neba mě mýt to nádobí pak. 😀

petra49
8. bře 2010

holky já vás obdivuju, já vaření nesnášim. Dobře jsem si to ale zařídila, manža vaří o víkendu a snažíme se vždy na 2 dny, takže dneska jsem měla rizotko a zítra mám ještě gulášek, pak si budu muset něco uklohnit 😝