Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

gab.
15. bře 2010

Hari, ahojky, mě se nechce vstávat nikdy 😀
Cestado G musela bejt výživná, my to zejtra snad budeme mít lepší... 😉

slunickosedmitecn
15. bře 2010

Ahooooj holčiny, tak už jsem doma i s miminkama 🙂
O hoďku se to čekání protáhlo, byla přede mnou nějaká paní na punkci, takže jsem musela vytrvat. No co já, ale močák byl hotovej, tak jsem už opravdu trošku musela, asi bych jinak praskla. Vše na sále byla rychlovka, dělala mi to primářka, super příjemná, milá ženská, a sestřičky taky. Máme ještě 3 mrazáčky, no dvě to vzdali při kultivaci, ale 5 nejsilnějších přežilo a dvě mám u sebe. Holky moc děkuju, že jste na mě mysleli, je to opravdu moc milé a hodně to podpoří. 😉 Jinak holky, vy jste v ten den transféru vzaly ráno utrogestan(zavedly). Já si ho ráno radši nevzala, neboť jak se to pak rozpustí, tak je to takový nechutný,al nevim, zda ho mám vzít teda až teď nebo stačí až večer???

gab.
15. bře 2010

SLuníčko, tak super, že to máš úspěšně za sebou! Utroš bych vzala hned, když nemůžeš zavádět (jako dneska ráno), tak ho polykej.
3 mrazáčky jsou super a MOOOOC držím palce, aby zůstaly na druhé mimčo 😉 Nebo na třetí a čtvrté a páté 😀

slunickosedmitecn
15. bře 2010

gabi, díky moc, no však sestra říkala, že se budou těšit, až si přijdu pro bráchy a sestřičky 😉 . No hlavně, aby teď to klaplo. To bude strachu, ale musím myslet pozitivně, už to přece musí vyjít. Jinak ten utroš teď teda asi spolknu a večer zas jako vždy budu opět zavádět. Snad by to nemělo vadit ne?

gab.
15. bře 2010

Zavedenej je účinnější, ale pro jednou to vadit nebude. Já třeba ráno a večer zaváděla a v poledne v práci polykala, ale bylo mi po něm taaak blbě, že jsem raději zaváděla i v práci...
Mysli pozitivně a užívej si to, tohle byl pro mě nejkrásnější čas při IVF 😎

slunickosedmitecn
15. bře 2010

o.k. tak moc děkuji, já si taky myslím, že to pro jednou nevadí. Já si tam radši dolů ani teď nechci šahat, abych je třeba nějak nevystrnadila 😉

gab.
15. bře 2010

Sluni, toho se neboj, ty nevystrnadíš 🙂
Měla jsi PK?

gab.
15. bře 2010

Jo, holky ,chtějí před OPU v Gennetu předoperační vyšetření? To by pro mě byl problém, mám dr. až v Praze... 😒

haaribo
15. bře 2010

Gab, budu vám držet palce, ať je cesta lepší a hlavně budu čekat dobré zprávy!!! V kolik tam máte být???

Sluni, budu držet palce, ať se mimísci udrží!!!! 😉

slunickosedmitecn
15. bře 2010

gabi, před OPU to předoperační chtějí, krev+moč+EKG, bez toho ti to neudělaj.
Jinak ano, měla jsem prodlouženou kultivaci a to 96 hodin.

haaribo
15. bře 2010

Jinak Gab před OPU asi určo budou chtít předoperační, vždyť se to dělá pod narkózou, ne??

slunickosedmitecn
15. bře 2010

haaribo, děkuji za palečky, budu doufat.

slunickosedmitecn
15. bře 2010

ano dělá se to pod narkózou, takže to chtějí.

haaribo
15. bře 2010

No jo, naděje umírá poslední... 😉

gab.
15. bře 2010

Hari, budeme tam ve 14:45hod...
Po mě v RF předoperační právě nechtěli, tak to nevím, jak to udělám... Si asi vezmu na to den dovolený 😀
Sluní, tak to se mimísci už brzo zakousnou, držím moooc palečky!!!

haaribo
15. bře 2010

Tak to já mám předoperační v pohodě...odběry si naberu v práci a za hodinu je mám, skočím ke své Dr.pro interní a pak zpátky k nám na odd. pro anesteziologické...to je jediná výhoda tohohle místa... 😀

haaribo
15. bře 2010

Ale jak to teda dělali??? To nechápu. Vždyť bez papíru od tvého obvoďáka to je vždycky risk... Nebo ti to dělali až tam??

Jinak takhle dlouho odpo...to bych asi praskla napětím... 😀

slunickosedmitecn
15. bře 2010

gabi, takže oin když se teda kultivujou, tak je to zahnízdění dřív jo? to jsem nevěděla. Nebo to chápu blbě?
Jinak na to předoperační do Prahy máš nárok na propustku z práce na celý den ze zákona. Byla by to škoda dovči.

mob
15. bře 2010

Ahojky,tak zase nemám nic potvrzeno. Dnes jsem opět byla na krvy, ale od čt se mi to zvedlo jen o malinko.Moje mudr si myslí, že to není těho, ale ty hormony a prášky co jsem píchala a ta hromada tabletek co polikám.Na posledním uz jsem měla tak zvětšené vaječníky až hrůza. Nadruhou stranu,mě ale chce zítra vidět na uz, protože stále nemám příznaky že by měla přijít menzes.Zítra to je také 14 dní od transferu takže budu volati Gennet.No uvidíme, asi jsem mimozemšťan.Dám vedět. 😒 🙂
A co ty EWICKU jak to s tebou vypadá???

ewick
15. bře 2010

ahoooj 😉 no se mnou to nevypadá vůbec dobře, mám normální mrchu, už jsem si udělala 2 testy a oba negativní.. Zítra je to 14 dní od ET, takže si udělám ještě poslední a půjdu na krev, která předpokládám potvrdí to, že to protentokrát prostě nevyšlo.. sbírám síly jít dál a určitě chci nechat tělo i hlavu trochu odpočinout, dalo mi to dost zabrat, hlavně psychicky.. není ale všem dnům konec že jo😉
přeju pevné nervy všem! 🙂

mob
15. bře 2010

To vypadá že jsme tam byli stejně. Já taky zítra 14 dní. Máš pravdu, psych. dostává zabrat nejvíc.Já si udělala asi už 5 testů, na všech je i druhý pruh, ale slabounce růž. Což znamená těh, ale dle mé mudr je to z těch hormon injekcí.Navíc ani ta dnešní krev jí moc nepřesvědčila.Zítra se budu objednávat i do gennetu.Pokud to nedopadne chci aspoň půl roku pauzu a taky konečně myslet také na něco jiného. Vždyť i můj manžel ze mě šílí.
Začít zase chodit na aerobik. Už mě chybí jako čert. 😉 Nemysli na to na poprvé to vyjde málokomu!!!!! 😉

ewick
15. bře 2010

naděje umírá poslední 😉 slabounce růžový, ale je tam 😉 přeji samé dobré zprávy 🙂

veverusa
15. bře 2010

Ahoj, konečně jsem doma 😒
Sluni gratuluju k transferu.
Ewicku a Mob nesmutněte. Třeba jen drobek nechce o sobě dát vědět tak brzo 😉
Gab šťastnou cestu zítra (snad se kvůli mému plánku neztratíte 😀 ) a odpoledne budu čekat na zprávičky 😉Buď v klidu, jsou moc hodní a uvidíš, že se budeš na příští návštěvu těšit (jako my teď).

Jinak u nás nic nového. Přesně za týden mám jít na odběr HP. 😅

veverusa
15. bře 2010

Takk děvčata, jdu sebrat prádlo a spát. Mám toho dneska dost. Dobrou noc 😔

gab.
16. bře 2010

Dobré ránko, holky, tak mám zase ty samý příznaky jako minulej cyklus. V noci jsem se ve tři ráno vzbudila s děsnou bolestí bříška a usnula jsem až v pět. 😒
Jo a MM se zdál sen, že máme miminko, chlapečka, beze jména (jako že furt nevíme jaký) a že s ním prej mluvil jako v tom filmu "Kdopak to mluví". Už nám slušně hrabe oběma 😀

Jinak včera jsem koukala na Zázraky života a celý jsem to prořvala, už na to koukat nebudu 😖

Mob, vydrž, třeba má jen mimčo pomalější rozjezd, MOOOOC držím palečky!!!!!

Ewick, budu na tebe myslet, je to nápor na psychiku jako blázen. I když já jsem si těch pár dnů po ET i po KETu užívala nejvíc, konečně jsem byla aspoň na chvíli "těhotná" 😉

nadis.h
16. bře 2010

Dobré ráno,

Mob a Ewi..Je mi to líto. ☹ Ale netrapte se tím. Nejlepší je si naplánovat co dál. 😉

Gabi předoperační by Ti mohli udělat na internim ve špitále. Záleží jak jsou u Vás ochotní.

slunickosedmitecn
16. bře 2010

Pěkné ráno,
Ewi, Mob, holky ještě to nevzdávejte, třeba se mimi vyvíjí trošku pomaleji.
Holky a měly jste taky z gennetu ten těhu test. Myslíte, že je lepší než mamates? Já dělala právě vždy mamatest.
Nadi ahoj. Můžu se tě zeptat, taky jsi krátce po ET nějaký den měla takové jen chvilkové píchání jakoby pod pupíkem? já to měla dnes v noci a nevím, co to znamená, jestli je to třeba to uhnizďování nebo co?No jsem dost vyplašená, radši se ptám rady zkušených 🙂 😉

janina79
16. bře 2010

ahojky holčinky,

tak po dlouhé době píšu .... po šesti dnech.... : 10.3. v jedenáct večer jsem začala dost krvácet, tak jsme na nic nečekali a hned jeli do JBC do nemocnice.... ... vyšetření UTZ, mimi se drželo vše OK, hematom nikde, zřejmě prasklá cévka, kapačky, injekce, léky a ležet ležeta ležet... pustili mě včera odpoledne. Mimi je OK, má srdíčko jakozvon a 6,5 mm... 🙂 holky byl to horror ale přežila jsem to i s mrnouskem.

mám nařízeno jen ležet min 14 dní ještě doma, tak píšu v krátkosti, abyste věděli, že na vás myslim a abyste věděli, co se mnou.... tak se mějte krásně opatrujte se a já jdu zase do peřinky...papa a zatím.... 😀 😝 😝 😝

gab.
16. bře 2010

Janinko, nááádherka, moc vám držím palce!!!!! 🙂
Buď na sebe opatrná!

slunickosedmitecn
16. bře 2010

Jani, to je super, moc držím palečky, tvoje mimi je určitě bojovník a drží se jako klíště. Přeji hodně moc štěstíčka a odpočívej. 😉