Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kapibara
1. dub 2010

Ahoj Holčiny 😉

Ahoj Sluni,je mi jasné,jak se cítíš....prostě na krev jdi,ať máš úplně jasno...s doktorama Ti neporadím..u Bydžovské jsem nikdy nebyla,jen jsem ji měla na transfer...od Petra jsem přešla k Johannové...a s tou jsem mluvila po telefonu nějak po transferu a jednou jsem u ní byla na konzultaci...příjde mi fajn...tak asi tak...

gab.
1. dub 2010

Sluni, dojsi si na krev, ta jediná ti řekne, jak se věci mají. Moc na tebe myslím a držím palečky!!! 😉

nadis.h
1. dub 2010

Ahoj holčičky,

Mě bylo hrozně ted poslední dny. V úterý jsem dostala depku pěkně hnusnou a včera to vygradovalo. 😔 Dnes už je to lepší,asi pomohlo i počásko.

Sluni na krev si dojdi na sto péro.

slunickosedmitecn
1. dub 2010

Ahoj nadi. Tak to ti karlík dává o sobě pořádně vědět co? tak hlavně, že už dnes ti je lépe.
Hodila jsem test z dneška do alba, tak se mrkněte....
Kapi, díky, o ní jsem taky přemýšlela, třeba bych i s ní byla spokojená....Půjdu k tomu, kdo mě vezme nejdřív. Nechci zbytečně marodit.

lemurka.m
1. dub 2010

🙂 Ahoj všem 🙂 Adminky díky za název neplodnost 😵

lemurka.m
1. dub 2010

Gab - málem jsem spadla pod komp,když jsem si o tobě přečetla 😅 SUPER 😵 o ACC jsem ještě nečetla,asi budu muset vyzkoušet,když nic jinýho,tak aspoň nebudeme kašlat 😀

slunickosedmitecn
1. dub 2010

ahoj lemurko, jak se vede?

lemurka.m
1. dub 2010

Sluníčko - moc na tebe myslím a posílám pohlazení,ať vše dobře dopadne 🙂

slunickosedmitecn
1. dub 2010

koukám, že dobrá se tě stále drží, to je dobře 😉

slunickosedmitecn
1. dub 2010

chtěla jsem napsat dobrá nálada 😀

slunickosedmitecn
1. dub 2010

děkuju moc lemur, to potěší 🙂 ...No ale už tomu moc nevěřím. Test slábne ☹ ☹

gab.
1. dub 2010

Lemur, překvapení pro všechny, i pro pana doktora 😀 Díky moc!
A s ACC máš pravdu, když nic jinýho, nebudete kašlat 😀

lemurka.m
1. dub 2010

Dobrou náladu mám občas........ale pořád nemáme schváleno od poj,zítra to bude 5týdnů 😒 v G mi řekli,že to urgují,tak nevím?asi se mnou už fakt nikdo nepočítá

slunickosedmitecn
1. dub 2010

To je divný lemur, my to teda měli schválený do tří týdnů,ač teda říkali tak 14dní. Snad tu vaši žádost někde neztratili, že tak čekáte dlouho. Neboj ale, oni to schválej a brzo půjdeš na řadu. Ale jak jsem četla tvoje albíčko, už čekáš taky dost dlouho na mimi co? je to tak nespravedlivé, já to říkám pořád.

lemurka.m
1. dub 2010

Ano,já pořád na něco čekám 😒

lemurka.m
1. dub 2010

Kamčo - IUI je v G zadarmo,měla jsem ho letos v únoru nativně a neplatila jsem nic 😅
Maji - tak všechny myšlenky soustředíš na svatbu a pak třeba... 🙂
Harribo - u mě taky kytka musí ukázat sama,že chce žít 😉
Indrielko - potkala jsi nějakého lázeňského šviháka nebo tam je samá baba? 😎
Jani - to je fajn,že je vše OK,mám radost 🙂
Murášku - bylo IUI nebo nebylo?

nadis.h
1. dub 2010

Mě je zase blbě. Káju miluju, ale když se hýbe hodně tak se mi z toho chce zvracet. 😒

Lemur 5 týdnů?? To to zašantřočili na sto péro na pojišťovně. A nebo v G když jim to přišlo zpátky?? To není možný taková doba. Mě to přišlo zpátky do G přesně za 14 dní, ale jen proto že 1 za 14 dní prý odesílají poštu. Schváleno jsem měla ještě ten den co to z G tam donesli.

lemurka.m
1. dub 2010

Nadi - Kájík rád kopinká svoji maminku,že? 😉
Zítra volám do G a naposledy a jestli mi řeknou,že to není,tak se zaptám,kam mám zavolat do poj a udělám bugr tam i tam 😎

nadis.h
1. dub 2010

Lemur to je takový spíš vlnění že z toho mám žaludek jak na vodě. 😝 😝 😝

A na pojišťovnu normoš tady do Liberecký pobočky. Řekneš co chceš a oni Tě přepojí na tu dr co to má na starost.

lemurka.m
1. dub 2010

Aha,vlnění....asi ti roste malý námořníček 😅
Zítra tedy budu sedět na drátě a nedám pokoj 😠 mluvíš o liberecký pobočce VZP,ju?

ifet
1. dub 2010

Ahoj holky, tak vás po dlouhé době zase zdravím...gratuluju všem k vašim úspěchům a kdo stále bojuje jako já, držim palce...
S těma objednacíma dobama v Gennetu jste měly pravdu, je to fakt masakr...teď jsem se objednávala na konzultaci s výsledky z genetiky, imuno a urologie a objednali mě k doktorovi Petrovi až na 27.4. to je hnus...takovou dobu...on má celý týden předtím dovolenou...

nadis.h
1. dub 2010

Jojo o VZP v Liberci. 😉

lemurka.m
1. dub 2010

Holky - už jste někoho dostaly aprílem?potřebuju inspiraci na manjela 😀 😀
Chtěla jsem vyvést vás - že je v G letos všechno zadarmo 😉 ale nemůžu takový krutý žert učiniti 😔 🤐 🙂

slunickosedmitecn
1. dub 2010

teda lemur, to by ale nebylo vůbec špatný, kdyby to od 1.4. měli v gennetu zadarmo. Aspoň třeba 3 měsíce,abych ještě stihla KET 😀
ahoj ifet, no i já jsem naštvaná ohledně těch jejich dlouhých objednacích dob. Je to děs, ale je vidět, že opravdu neplodné páry přibývají. A bude asi ještě hůř s těma čekacíma dobama. Bude to tady jak v Praze, tam je to prej šílený.

lemurka.m
1. dub 2010

Jóó,bylo by to krásný,kdyby to bylo pravda.ale máme smolíka...musíme platitititi 😖
Ifet - čekačky jsou teď fakt delší,chjo

gab.
1. dub 2010

Holky, kamarádka se objednávala v G. v Praze a poslali jí meilem nějakej dlouhej dotazník a musela ho vyplnit a poslat zpátky a pak jí teprve dali termín. A mají děsně dlouhý čekačky, to je pravda.

slunickosedmitecn
1. dub 2010

Já to taky gabi slyšela, no doufejme,že to nezavedou ty dotazníky i do Liberce. Člověk platí jak cvok a ještě bude muset čekat, tak to se mi vůbec nelíbí. Jenže nic nezmůžeme bohužel ☹

lemurka.m
1. dub 2010

Gab - and what about ultrazvuk? 😉

slunickosedmitecn
1. dub 2010

Gabi, a v kolik jdeš na ten UZ dnes?

slunickosedmitecn
1. dub 2010

lemurko, máme stejné myšlení co?