Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
12. dub 2010

Kapi já chtěla mimi od mala.V pubertě jsem pořád prudila mamku,že chci mimi až se mi v 15i narodil můj pokládek sestřička. 🙂

A od doby co sexuju jsem byla pitomá a nebrala antiko. 🤐 Sice vždy s trvalým přítelem, ale jsem ráda, že jsem "dopadla" jak jsem dopadla a že jsem neotěhotněla dřív než s Karlem. Sice bych měla dítě, ale to by nemělo otce. 😔 Takže asi ten nahoře to zařídil, že se můj život ubíral jak se ubíral. Kdybych byla nějakým způsobem závsilá na životě v Praze tak nikdy nepoznám Káju.

A na laparku by mě poslala možná dřív, ale nevím nevím. On mi postup říkal.Nejdříve chtěl spermiogram apod... 😝 To bych se učekala.

Vazivový uzlík ju? 😕 To sylším prvně.

kapibara
12. dub 2010

Nadis...no,vidíš...já chtěla taky děti od mala...aspoň tři...škemrala jsem u rodičů,že chci malého sourozence...to teda nevyšlo...a teď budu ráda,jestli budu mít aspoń ještě jedno...

Je to fibrom zřejmě...říkala,že to na UTZ nepozná,co to je přesně...nicméně docela to bolí...a ten vaječník je pořád zvětšený 😒

reny01
12. dub 2010

mám hotovo 😵

abych řekla pravdu,tak mě děti niky nelákali 😒 ani mě nikdy nebavilo vozit nějaký mimčo v kočárku 😅 jako malí myslim 🙄

ale asi to je tim,že nás bylo dost,a musela jsem věčně hlídat,protože jsem byla nejstarší 😉

nadi no ještě že jsi nebyla závislá na tý Praze teda 😉
nemám moc Prahu ráda 😅

nadis.h
12. dub 2010

Já mám sourozence 3. 2 bráchy 30 a 33 a ségru 11. Ségra je fakt vymodlená ségra. 🙂
Tak se Ti uleví po laparce a bude pěkně uklizeno po ní. 😉

Renuš tak to já byla kapitán miminek na vožení u babičky. 😀 Vozila jsem pořád každýmu kdo chtěl. I s panenkama s kočárkem jsme jezdily s holkama bůhví v kolika letech ještě. 😅 Proto vždy čumim na současný děcka třeba 11i letý jak mluví, jak se chovají a tak. Já ještě ve 14i běhala ve vytahaných teplácích a hrála si. 😕

Prahu jsem taky přestala mít ráda. Na nějaký pařby nejsem a vadí mi kolik je tam hafo lidí všude. 😝

reny01
12. dub 2010

no tak nadi moje kamarádky taky pořád vozili,ale mě to opravdu nebavilo 😝

a taky jsem ještě ve 14letech skákala gumu 😀
dneska ty holky už ve 12letech jsou většinou zmalovaný a ani nevědí,že nějaká guma existuje 😉

jinak nějaký pařby ty už mě taky dávno nebaví 😝
docela jsem se vyřádila 🙂

reny01
12. dub 2010

jdu zahučet k telce 🙂

přeju hezký večer 😵

nadis.h
12. dub 2010

Jejda skákání gumy bylo boží. 😀 Taky jak jsme si vyhrály na prolejzkách a nebo jen na pitomym klepadle celý den. Fakt bych řekla, že jsme měli lepší dětství než současné děcka. Byli jsme pořád venku od rána do noci.

Já bych docela ráda, aby přišel už Karel. 🙄 Tady tu večeři sušim ted.

nadis.h
12. dub 2010

Tak uz se po vece valime ve vane. Kajuch me tak pokopal po zaludku,ze mi ty haxnicky kureci malem vylezly ocima... 😝

koukala jsem ve zpravach na ten hovor dr z Bulovky jak neprijali tu rodicku. Vubec me to nijak neprekvapilo. Bulovka nepoznala muj slepak 3x a ve finale zkazila na nem co se dalo a ja dopadla jak dopadla. A mamku pro zmenu nechali chodit se zlomenou nohou. Takze pro nasi rodinu je Bulovka fakt "prima" spital!

nadis.h
13. dub 2010

No kde jste kdo? 😲

gab.
13. dub 2010

Já jsem tu, ahojky 🙂

nadis.h
13. dub 2010

Ahoj těhulko, 🙂 tak jak se máte s Emičkou?

gab.
13. dub 2010

Emička je prej už velká jako ostříhanej nehet na malíčku ruky 😀 Mi choděj chytrý maily 😀
Jiank je mi v podstatě už permanentně blbě, sice neblinkám, ale žaludek mám jak na vodě a pomáhá jen jíst a jíst a jíst... Ale to zase pak krkám a tak... Pak mám taky problém s peristaltikou, už jsem nebyla 4 dny... Už bych potřebovala jak sůl...
Jiank dobrý, užívám si to! Hodně odpočívám, MM mě rozmazluje a hlídá, dneska budu muset jet sama domů autem a to jsou teda proi něj nervy 😀 Je sladkej.
Co u vás? Už se to uklidnilo? Občas je K. na tečku, co? 😠

nadis.h
13. dub 2010

Ty jo to je stejně neskutečný co?? 😕 Takový "nic" a za chvilku z toho vyroste člověk.
Tak to máš stejný průběh jako já. Taky jsem nezvracela,ale bylo mi imr vére šoufl. A o WC ani nemluvim. Taky jsem nešla třeba týden.. 😖

Jojo u nás už zas dobrý. To je vždy taková bouře a pak min. půl roku klid. Teď tu chrupe. 🙂

gab.
13. dub 2010

Nadi, je to neskutečný, přišel mi mail, že má mimčo asi 8 mm, že uběhl měsíc od oplodnění a že se od té doby zvětšilo desetitisíckrát! Umíš si to představit? Za měsíc desetitisíckrát větší! Chudinka Emička, má práce jak blázen, hodím jí tam raději další sušenku 😀 Ještě, že se ten růst zbrzdí, co? 😀

nadis.h
13. dub 2010

Já takhle nad tím dumám pořád. Mám před očima ta " 2 kolečka" co mi ukázali na TV a teď mě jedno to kolečko div nevymáčkne žaludek očima. 😅

gab.
13. dub 2010

A počkej, až mu bude 18 😀

janina79
13. dub 2010

😀 Nazdárek těhule... 😀

jsem včera myslela že pokecám víc a ono houbec... volali mi z práce , kamarádka, ať přijedu se podívat a na obídek a tak... tak jsem sedla do cáry a jela.... a strávila jsem v Liberci 4 hodiny... to je na mě obrovský výkon protože od transferu jsem skoro furt doma max. do krámu a nebo procházka atd. a najednou sama autem a hned do Hypru do CA pak dát dvoje kalhoty opravit,pak do práce, obídek pak ještě něco v práci jsem jim pomohla a najednou bylo skoro šest, docela mi ta akčnost za těch několik týdnů chyběla...... ale večer jsem se pěkně bála že se mi to "vymstí" v noci jsem čučela do půl druhý a převalovala se... ale DOBRÝ VŠECHNO V POŘÁDKU - tak jsem si naordinovala dnes odpočinek.....!! 😝

S tim sexem já plánuju se doktora zeptat teď, jdu tam 26.4. to už budu 13 tt, tak uvidíme.

GABI: já taky nezvracim jako na blinkání je mi furt až do večera ale náběh jsem měla asi 3x jako že už jsem běžela na záchod a už jako že to ze mě pude a nic a zvracela jsem za celou dobu 2x... tak zatim docela dobrý.

To jsem se rozepsala...... jdu vlás dočíst holčiny... Z A T Í M 🙂

dvojcata2
13. dub 2010

tak dnes je to 10 den po KET a na testu bílo já už jsem úplně hotová

janina79
13. dub 2010

ahojky dvojce: a špiníš? asi ne žejo... tak to nech ještě zítra..... vydrž... já vím špatně se to říká,.... a jaký jsi si dělala test??? hodně jich je na 10 den necitlivých

dvojcata2
13. dub 2010

ne nešpiním právě že vůbec nic

janina79
13. dub 2010

no tak to je dobře.... a jaký test jsi dělala??

dvojcata2
13. dub 2010

nějaký 2v1 a dnes ten co dávají v Gennetu ten má vysokou citlivost

kapibara
13. dub 2010

Ahojky...

Dvojce...je ještě brzo...buď v klidu 😉

dvojcata2
13. dub 2010

od pátku mně hrozně bolí prsa mám je zase nateklé ale to mívám vždy.

dvojcata2
13. dub 2010

je to jak nedávno když mně Nada říkala že mně závídí že jdu na IVF že ona ještě nemůže a vydíte zachvilku bude rodit to tak strašně utíká.A kdepak je ta mamka?? 😉

janina79
13. dub 2010

kup si mamatest, já jsem i na tom z gennetu měla slaboučkou čárku a to jsem byla 11. den po

janina79
13. dub 2010

TADY TO DNES NĚJAKO VÁZNE....... 😔

gab.
13. dub 2010

Nikde nikdo, co?

janina79
13. dub 2010

🙂 halooooo kde jste všichni..... vylezte medvědi... !

kapibara
13. dub 2010

Holky,já ryju na zahradě 😉 jen jsme se s prckem odběhli najíst 😀

Dopoledne jsem se byla objednat v nemocnici na laparku...nastupuju 9.5. a 10.5. se jde na věc 🙄 normálně na mě v té nemocnici padl strach ☹