Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina79
26. dub 2010

Ahojky holčičky,
GAB: no jo, chudinko naše, to já vim, jak ti je..... ale věř, za dva týdny budeeš mít OKA už.. 🙂 drž se a foto si řekni to je jasný...
PS: když ti je takhle hodně zle už od vínekdu měla bys možná odpočívat doma.... 😕

Holky my jsme v sobotu grilovali a byli celý den u mamky na zahradě,... po tom grilování jsem se pěkně posr...a.. a to jksem měla jenom 2 kuřečí prsíčka a hodně zeleninovýho salátu, ale byl to prů.... naštěstí mě to do večera přešlo a pak OKa.
No a včera jsme s miláčkem byli v ZOO. Bylo to nádherný, tam bylo takových maminek s miminkama a těhotných holek fakt spousty, nemohla jsem se na t kočárky a mimísky vynadívat... dojímalo mě to. No a zvířátka taky krása.. 🙂
Dnes jdu k tomu Šrámkovi a mám docela strach ☹ ☹ vůbec nevim co mu řeknu, snad nebude fakt tak uraženej jak říkala Bydžovská. MJ. dívala jsem se na ty stránky znamylekar.cz a ona tam má teda hodnocení jedny z nejhorších.... 🙄
Jinak mi je holky OKa, občas ještě šoufl, ale dá se to už... 😉 až zázračně dobře mi je.

Holky jdu v 11,30 tak mi držte palce... !

GAB: kdy jdeš?

kapibara
26. dub 2010

Gab....jen ať se snaží 😀
Jani...nestresuje se,kdyby něco měl,tak mu to pěkně vysvětli,ale jinak to neřeš...ty jsi mamina a navíc po KET,tak je jasný,že máš obavy!!!!!

janina79
26. dub 2010

jo snad mu to dokážu vysvětlit..... myslim, že horší než s tou prim. to nebude,.... 😉

Kapi: děkuju 😉

gab.
26. dub 2010

Holky, všechno je v pořádku, viděla jsem zase tlouct srdíčko, hlavičku, nožičky, ručičky... skoro jsem tam plakala...

nadis.h
26. dub 2010

Ahoj brouci,

já mám rozbitý počítač. ☹ Vůbec se mi nechce zapínat,když ho vypnu. Teď jsem to pořád zkoušela od půl 9!! 🙄 Tak snad mi to nevypadne.

Jani kašli na to. At si jsou nepříjemní. Hlavně že víš že mimi je OK. 🙂

Gabi chudinko. 😔 Ale za chvilku Ti bude dobře. Až moc a budeš jančit zda je vše OK. 😀

nadis.h
26. dub 2010

Gabi krásný brouček. 😵 Já občas brekla taky. 😅

kapibara
26. dub 2010

Gab...to je super,že je vše,jak má být... 😉
Jani..držím pěsti!!!!
Nadi...ahoj

nadis.h
26. dub 2010

Ahoj kapi, 😉

máme se?

gab.
26. dub 2010

Kapi a Nadi, dík moc, holky 🙂
Jani, co je s tím Šrámkem? Nějak mi to uniklo... 😒

nadis.h
26. dub 2010

Janča asi zase zahání depku z návštěvy DR a nakupuje.. 😀

gab.
26. dub 2010

Jako za odměnu? 😀

kapibara
26. dub 2010

Gab...někde jsem slyšela,že existují nějaké kapky proti nevolnosti v těhu 😕 mně tenkrát doktor odkázal pouze na zázvorová lízátka...ale bylo mi tak blbě,že jsem jen na ně pomyslela a šla jsem rovnou 😀 😀 😀

Nadis...mám se fajn,venku je hezky,tak ani nemyslím na "blbosti".....a snažím se zahánět myšlenky na blížící se laparku 😒

nadis.h
26. dub 2010

Za odměnu ne. Na uklidněnou. 😀

Kapi já si koupila tabletky Emesin na nevolnosti a celkem dobrý. Sice žádný zázrak, ale často z toho nejhoršího pomohly. 😝
Neboj za chvilku to budeš mít za sebou a bude dobře. 🙂

kapibara
26. dub 2010

Nadi...jojo,já vím...jen mě to někdy přepadne 😝 ...a jak je Tobě?

kapibara
26. dub 2010

Holky,taky jsem myslela na Maju,copak asi dělá 😕

nadis.h
26. dub 2010

Kapi je mi fajně, ale občas mi je na zvracení což je dost hnus páč to na mě příjde nečekaně vždy.. 😲

Já myslím taky na holky. Na Janičku a spol...

kapibara
26. dub 2010

Nadi....ještě cca 2 měsíce a bude klid....teda klid....haha...ale už ho budeš mít u sebe,Kájouška...to už bude o něčem jiném 😉

nadis.h
26. dub 2010

Konečně jsem dala prát první várku těch pidi věcí. Vůbec jsem se k tomu nedostala od posledně jak jsem psala, že to udělám.

Kapi ěším se už. 🙂 Zrovna včera ve zprávách ukazovali reportáž o inkubátorech a byl tam narozený chlapeček ve 29 tt.Tak jsem si udělala aspon malou představu jak je Karlík "velký" cca teď. 🙂

janina79
26. dub 2010

ahojky holčinky, ... nakupovat jsem byla ... 🙂 jen jídlo....
U DR. to bylo naprosto v pohodě... vysvětlili jsme si to, vůbec se na mě nezlobil, prohlídl mě i na UTZ, vzal krev, moč OK, změřil tlak - docela vysokej... ☹ ale říkala jsem si, že to bylo tim strachem, aby nebyl fakt hodně uraženej, ale i přesto mám př. týden nějak se stavit na přeměření, a byl fakt v poho.
Prcínek má už 6,89 cm a byl čiloučkej... 😉 př. kontrola až 26.5. a do gennetu půjdu ještě na tripl testy 19.5.... to jest vše...
JO A UŽ MÁM TĚHUPRŮKAZKU KONEČNĚ 🙂 🙂

GAB: krásnej mimineček.... 🙂 to jsi pyšná co? jen buď... 😉

Tyjo nadi: ty jsi už ve 29 tt 🙂 🙂 to to letí.... nemysli na to, Karlíkovi se u tebe LÍBÍ.... !

Kapi, ahojky, je dobře, že myslíš pozitivně 🙂

janina79
26. dub 2010

to už se toho 26.5. určo dozvim co to je..... jestli chlapeček nebo holčička... to bude krása teprve... 😉

haaribo
26. dub 2010

Ahoj holky, tak jen jedna zpráva pro vás - máme poslanou žádost na pojišťovnu!! Osobně si myslím, že květen už nestihneme, páč je to hodně hraniční, ale červen to jistí!!! 😀 😀 😀

kapibara
26. dub 2010

Jani...tak vidíš..musím říct,že primářka to trochu přepískla 😠 ....takhle tě zbytečně vystresovat

Haari....tak jupí....se to hne někam,viď? 😉

nadis.h
26. dub 2010

Jani no konečně. 🙂 Čekala jsem na Tebe. Tak supr,vidíš dopadlo to fajně. A v Gennetu neviděla primářka co by to mohlo být? To jen já mám takového sprosťáka, že to ukazuje na požádání jo? 😀 Ten vysoký tlak ať se hlídá pořádně!!!!! 😕
Jani letí to. Počkej, za chvilku tady budeme diskutovat o tom jak se nám daří či nedaří 2 kolo až si půjdeme tady všechny pro sourozence našim prckům. 😉 Jani a typuju Tě na holčičku. 😎

Hari ahoj. Tak super. Kdy to máš dostat? Kdyby se hejbli na pojišťovně tak do 14i dnů je to zpět. Já měla kliku v tom. Ale musí být štígro. holky čekaly některé pěkně dlouho. 🙄

janina79
26. dub 2010

no přepískla no... což je pravda, zbytečně.... ☹

Nadi:!!!!! na holčičku jo? jakto? tak já se rozhodnu že chci chlapečka a ty mi napíšeš holčičku?? 🙂 🙂 no uvidíme v květnu...
jo říkám si, že zatím jsem nazažila nic tak strašnýho na to, abych řekla že nechci druhý.. vždy jsem chtěla 2 dětičky.... 😝

Hari: no super... fakt jestli sebou hoděj mohla bys stíhat teoreticky květen...

haaribo
26. dub 2010

Ahooooj!!!! Tak mám si zavolat 10.5., ale moje ms je jaksi nevyzpytatelná a měla by dorazit někdy 14.5., takže je to hoooodně hraniční a i kdyby se žádost toho 10. vrátila, nemám jistotu, jestli by mě ještě ten den Johannová vzala...

haaribo
26. dub 2010

Jako docela se už těším, a věřím, že to nějak konečně dopadne. U nás dělala doktorka, která co si ji pamatuju (cca 11 let) nemohla otěhulit, měla problémy se štíťou, no a teď je konečně 9.tt a zatím čeká dvojčátka, ikdyž původně byly 3....

nadis.h
26. dub 2010

Jani já nevím proč. 😅 Ale nějak prostě mi ta holčička jde pořád na mysl u Tebe. 🙂 Já teda na začátku těhu v nejhorší chvilce kdy mi bylo špatně jsem řekla, že druhý ani náhodou. 🤐 Ale už mě to přešlo. 😅 To bylo to samé s laparkou... Než jsem se dostala z nejhoršího, tak jsem říkala že už nikdy bych na ní nešla, ale teď bych šla klidně znova, kdyby to muselo být.
Já jsem zvědavá až s tím jednou příjdu, že jdeme pro mrazáčky. Doma jsme o tom vůůůbec nemluvili a já fakt nemám ani krapet představu, jaký má na druhé mimi Karel názor.

nadis.h
26. dub 2010

Hari uvidíš. Ono o nic nejde v podstatě.Jen Ti dr vytiskne papír s protokolem,řekne co a jak,kolik,kdy..dá Ti recept s kterým už pak jen jdeš na recepci pro léky a to je vše. Žádná zdržovačka. 😉

haaribo
26. dub 2010

Nadis.h a ty léky mi dají tam nebo musím do lékárny??

nadis.h
26. dub 2010

Hari stimulační já dostala přímo v Gennetu. Gonal, Synarel, Ovitrelle.
Pro Prednison,magnesium a utrouš jsem musela do normoš lekarny. Víc jsem toho neměla, tak nevím co dostaneš Ty.