Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kkamca
16. čer 2010

bbberusak:no vzhledem k věku 30 -chlap 34 neni to tolik,ale jako už se dost dlouho snažíme bez výsledku. 😔
Takže asi někde ta chyba je..
A ten spermio se nelepší,vůbec je skoror na stejné urovni jako byl předtím.
Ještě až uvidim přesná čísla.Tak to posoudim.Ale vypadá to na ivf+isci..

bbberusak
16. čer 2010

a ty jsi byla na laparce? jsi v pořádku? takže nikde viditelná příčina?

kkamca
16. čer 2010

BYLA V DUBNU LETOS A JSEM OK..až na anovulační cykly a štítku.
a už mám i spermio v ruce.. 😖

bbberusak
16. čer 2010

tak se pochlub🙂

kkamca
16. čer 2010

Již se ti chlubím..

bbberusak
16. čer 2010

jsem si nevšimla, už to vidím a odepisuju...

kkamca
16. čer 2010

🙂

kkamca
21. čer 2010

ahoj.
Kapi kdy testuješ?

kapibara
21. čer 2010

Ahoj Kamčo...testy mám za sebou dva,samo že negativ ☹ čekám na mrchu...pak nový HP a pak se uvidí...co Ty? jak jste se rozhodli s CAR?

kkamca
21. čer 2010

ahoj ..Kapi chjooo,tak bude další pokus?
No já jedu v pondělí k dr..takže se uvidí co dál.

HOLKY JESTLI NĚKDO ČTETE..a víte o dobrém andrologovi-urologovi--písněte bud ip nebo sem.Díky moc.

kapibara
22. čer 2010

Kamčo...další cyklus dávám pauzu na zregenerování, až příjde mrcha tak půjdu na HP a podle toho se uvidí....buď půjdu ještě do IUI,ale musím říct,že clostilbegyt mi úplně nesvědčí a nebo se konečně rozhodnu ke KET...
Tak v pondělí buď neústupná a doporůčo z něj vytřískej 😠 😀 😀 😀 jinak o urologovi já nevím, nepotřebovali jsem 😅

kkamca
22. čer 2010

Kapi já ho taky nepotřebuju.. 😀 tak přímo,ale je v našem případě nezbytně nutný!!
Doufám že už se to hne..doporučo.A když ne-jdu tam,kde to není potřeba a vyhlídla sem pronatal-jako případ nouze. 🙄

kapibara
22. čer 2010

Kamčo...no,myslím,že teď by bylo na čase dostat doporůčo,když mu tam doneseš výsledky spermio,jinak je to doktor na prd 😖 máme to ale trable 😠

kkamca
27. čer 2010

ahoj.
No uvidím..jsem rozhodnutá.Bud bude doporučo nebo ne. 🙂

Tady je vedro. 😝

petrajda
28. čer 2010

Ahoj holky, možná těchto dotazů tu asi je spousta,ale nemám sílu dočítat.
Jsem poprvé objednaná na Gennet v Liberci a nemám ani potuchu co se tam bude dít co mo mě budou chtít.
Snažíme se o mimčo přes rok a zatím přes rok,tak už jsem si doktorky vyprosila nějaké to vyšetření. Moc mi toho neřekla,ale já v tu chvíli ani nevěděla na co se ptát. Můžete mi k tomu vy něco říct,respektive napsat?

kapibara
28. čer 2010

Ahoj Petrajda...www.gennet.cz....jukni,je tam v podstatě vše napsané 😉

kapibara
28. čer 2010

Jinak Vás čeká...Tebe hormonální profil....partnera spermiogram...a podle výsledků se uvidí co dál 😉

petrajda
28. čer 2010

kapibara-děkuji za info. Jsem z toho nervozní, u ž ze samého snažení se nedaření se,ale to je asi normální. Já se samozřejmě u doktorky zapoměla zeptat jak je to s manželem. Teď tam půjdu jen já,tak sem nevěděla kde se má třeba i on někam objednat. Ale tam asi řeknou víc,co?

nadis.h
28. čer 2010

Ahoj Petro. Manzela objednej na spermiogram staci telefonicky na recepci. Ty pujdes v rozmezi 1-3 den menses na krev a v dobe kdy menses nebude,tak dones moc. Pak az budou vysledky,tak pujdete na dalsi konzultaci a dle toho jak to vsechno vyjde Vam navrhnou dalsi postup. Hodne stesti a at se brzy zadari! 🙂

nadis.h
28. čer 2010

Aha ja nedocitala a Kapibarka krasne odepsala. 🙂)

petro manzela musis objednat na ten spermiogram. Delaji ho take v Gennetu. Vysledky jsou za hodinku.

petrajda
28. čer 2010

nadis- děkuji, každé info se cení. takže manžela mohu objednat hned? Já jdu až koncem července.

nadis.h
28. čer 2010

Petro,klidne. Budete mit o starost mene.

kkamca
28. čer 2010

Oni chtějí své spermio ,nebo můžeme mít to naše z 14.6???

kapi:zítra se objednávám..

petrajda
29. čer 2010

Holky nějak sem ke své tuposti nevyčetla zda se tam( gennet) platí a cca kolik za nějaké vyšetření nebo je to hrazené?.. Já sem fakt trupka..ani na to sem se nezeptala. 😕

kkamca
29. čer 2010

petrajdo:ceník tam mají,ale mě nejde pro změnu otevřít.Nevím proč.. ☹

nadis.h
29. čer 2010

Petro plati se jak co. Spermiogram a zakl.vysetreni ( krev,moc,ultrazvuk... ) jsou na pojistovnu. Pak jsou ale nadstandarty u IVF ktere si hradis v plne cene. Pokud si vyberes "lepsi" leky,ktere jsou jen se spoluucasti pojistovny,dale pokud bude spatne spermo tak se hradi tzv ICSI injekce,pak mrazeni zbyvajicich embryi.... No je toho dost a zalezi co vyuzijete a co ne. Pak Vas to vyjde na takovych 15-20 tisic. Ale taky to muzete mit jen za par korun.

kapibara
29. čer 2010

Kamčo...super 😉 myslím,že spermio jim možná bude stačit to co máte....ale asi budou dlouhé objednávací lhůty teď přes prázdniny

kkamca
29. čer 2010

Kapi první konzultace 13.7 😀

kkamca
29. čer 2010

Jo a děkuji za odpověd--- 🙂

jsem normálně nějak hotová..Co nám tam budou říkat poprvé?

petrajda
29. čer 2010

kkamča - jojo taky mi nejde otevřít

nadis - děkuju..já jen na co se mám prostě připravit. 🙂
A také jsem zvědavá co bude asi poprvé..nějaké vyslíchání? 😅