Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
29. čer 2010

Jo jo probere se jak dlouho se snazite,co mate za problem pokud vite,na nemoce v rodine.. Dr Vam rekne jaky jsou moznosti + vse k tomu (cena... aj.) muzou doporucit nejaka dalsi vysetreni (genetika...)

kapibara
29. čer 2010

Kamčo...to je super,to máte dobrý termín,fakt rychle 😉 teď jen pošetřit peníze 😠 ....ale hne se to někam už 🙂

kkamca
30. čer 2010

Kapi jj,šlo to až překvapivě rychle.I když to bude 1 konzultace,tak si myslím že dle našeho spermia to půjde celkově rychleji.Holky za jak dlouho by mohlo dojít ke stimulaci a 1 ivf?Když jdem v červenci-to budu akorát před mrchajdou,nebo v ten den přesně dojde. 😝
Myslíte,že to září by mohlo přijít v úvahu?Nechci to nějak uspěchat-ale....touha je silná.

A dělají imunologii a genetiku před?NEBO až po případném neúspěchu? 🙄

nadis.h
30. čer 2010

Kamco nekomu delaji genetiku i pri 1 ivf. Berusky manzel na nej byl kvuli spermiu ze mu spatne vyslo. A zalezi na plno vecech jak to poslape. Taky dle vysledku HP se to odvazuje. Jestli je neco potreba prelecit a tak.

nadis.h
30. čer 2010

Kamco nekomu delaji genetiku i pri 1 ivf. Berusky manzel na nej byl kvuli spermiu ze mu spatne vyslo. A zalezi na plno vecech jak to poslape. Taky dle vysledku HP se to odvazuje. Jestli je neco potreba prelecit a tak.

kkamca
30. čer 2010

Nadis.h díky.

kapibara
30. čer 2010

Kamčo...jak píše Nadis..Ty půjdeš na HP a dle výsledků se uvidí...stejně vám zřejmě navrhnou ICSI kvůli spermiu...ale Tvoje hormonální hladiny pokud nejsou OK budou muset upravit přeléčit...pak se taky čeká na schválení pojišťovny...pokus máte syna,tak si myslím imunologii dělat nebudou....

kkamca
30. čer 2010

Kapi takže to bude určo chviličku trvat..
Já bych chtěla aby číhly i na chlapa.Jestli to tam teda dělají-nejen spermio.

kapibara
30. čer 2010

Ty půjdeš nějaký 2.-3. DC na ten HP,výsledky si myslím mají do týdne..ale jak to je s chlapem nevím,my problém neměli...ale třeba taky nejprve navrhnou nějakou léčbu...trvat to bude podle výsledků,my měli v podstatě vše OK,takže to je celkem fofr...jen se čekalo na mrchu na HP a pak na schválení...

kkamca
30. čer 2010

Kapi dík. 🙂
Docela se začínám těšit..že se někam hneme.
JEDEM akorát po Brništské pouti..tak snad mi to přinese štěstí. 🙂

kapibara
30. čer 2010

Kamčo....ale určitě nejprve vyléčte co se dá a pak až se vrhněte na IVF 😉 budu držet pěsti 🙂

kkamca
4. črc 2010

ahoj.
No Kapi tak to je jasné,že se budem snažit vyléčit co se dá. 🙂

Tady je vedro to je fakt příšerný. 😝

kapibara
5. črc 2010

Kamčo....já to myslela tak,a´t na to IVF nespěcháte,třeba bude ještě léčba nějakou dobu trvat 😉 ale kdo si počká,ten se dočká 😅

Dneska to vypadá nadějně,tady už je zataženo,že by konečně sprchlo? 😀

kkamca
7. črc 2010

ahoj.

Kapi tak to každopádně nic nějak uspěchávat nebudeme.Tak nějak vše s rozvahou.

Chtěla sem se ještě zeptat na něco ohledně ivfka kdo by věděl.
Příklad půjdu na 1.ivf ,budu stimulovat,při troše štěstí vajucha budou ,odeberou mi je,ale nebude moc z nějaké příčiny proběhnout transfer.A tady nastává má otázka:počítá se i toto za 1 ivf nebo ne?Když nedojde k transferu a bude to přerušené.
A budu muset na transfer třeba až za 2 cykly.A tudíž to už bude jako druhé ivf?

Snad jste mě pochopily a díky za odpovědi.

primarka
7. črc 2010

Tady máte malého Kájinka od Naděnky.Pěkný den přeji.

kkamca
7. črc 2010

Velká gratulace,a hodně zdravíčka jak Kájovi tak mamince. 😵

nadis.h
7. črc 2010

Kamco kdyby se stalo co pises tak by se Ti to pocitalo a mela bys jeste 3 plna IVF. Pokud by se ale toto stalo i po 2 tak uz se Ti to pocita jako cely hrazeny pokus. A pokud bys sla pak na transfer mrazenych embryjek tak to se plati cele mam pocit 5200 a nema to co spolecneho s pojistovnou.
Za gratulku moc dekuji. 🙂

kkamca
13. črc 2010

Tak dnes..jedu. 🙂

Kam jste se všechny vypařily? 😝

nadis.h
13. črc 2010

Tak hodne stesti Kamco at to je spravny zacatek toho hezkeho. 🙂

kkamca
13. črc 2010

Nado dík. 🙂

Ted jsme akorát dojeli,něco už máme za sebou,ale hafo věcí před sebou.urolog\androlog objednat do jablonce.
genetika 4.8.a až bude vše hotovo,tak se objednat na další postup.
Bohužel nám zjistily azoospermie,takže uvidíme co nám navrhne urolog.
Snad nám to nějak vylepší aby jsme nemuseli na dárce.
Jinak p. primářka se zdá fajn. 🙂

kkamca
13. črc 2010

holky nebyla jste některá s partnerem ,nebo neznáte dr Všetičku z jablonce?má to být urolog.
dík za postřehy a názory.

kapibara
16. črc 2010

Ahoj Kamčo,
tak držím pěsti,ať vše dopadne tak jak má. Aspoň konečně víš na čem jseš 😉

kkamca
16. črc 2010

čauky.
Tak jablonecká nemocnice se mi líbí.Oproti té naší českolipské.

Na urologii taky prima,chlap je v pořádku. ☹ Tak ted už jen ta genetika jestli něco neodhalí.
Doporučily nám častější spermiogramy,vitamíny-co už zobem,no a kdyby nic tak tu operaci nebo dárce.

Tak už se docela těším na začátek srpna.až zas pojedem. 🙂

Kapi a co u vás nového?

kapibara
16. črc 2010

Ahoj Kamčo,
jablonecká nemocnice je super,zatím mě nikdy nezklamala. Já jsem si dala pauzu od veškerého snažení a pozorování se, už mě to nebavilo. Takže to jsou novinky u mě 😉 .

zanet2009
20. črc 2010

Ahojky!
Jenom jsem se chtěla zeptat: můj gyn.dr. mě na NT screening nechce poslat, ale já na něj chci klidně i jako samoplátce. Nevíte zda se v Liberci Gennetu dělá, případně kolik to stojí a kam se obrátit?

Díky za odpovědi. 😉

nadis.h
20. črc 2010

Ahoj Zanet. Ano v Gennetu ho delaji a budes spokojena! Pro me to byl nejhezci utz za cele tehotenstvi! 🙂
muzes se objednat telefonicky na cisle 483 101 300. Zavolej hned rano. Maji casto delsi objednavaci lhuty.

nadis.h
20. črc 2010

Ahoj Zanet. Ano v Gennetu ho delaji a budes spokojena! Pro me to byl nejhezci utz za cele tehotenstvi! 🙂
muzes se objednat telefonicky na cisle 483 101 300. Zavolej hned rano. Maji casto delsi objednavaci lhuty. Cena cca 1400. Mozna mene. A mezi nama... O co Tvemu Dr jde?? Staci 1 veta od nej,to mu snad nemuze byt za tezko.:-/

zanet2009
20. črc 2010

@nadis.h Moc moc moc děkuji. Ještě tento týden si tam zavolám. 😉

nadis.h
20. črc 2010

Zanet neni za co.🙂

petrajda
28. črc 2010

zdravím holky, včera jsem byla prvně v gennetu v liberci, mám hlavi jak škopek. Kdyby to šlo tak dobře jak říkala ta doktorka... První co jsem dělala,když sem odtamtud vylezla,hledala sem lavičku,abych si kecla a vše to vstřebala. Všichni mluvili strašně rychle, přišla jsem si tam jak velký pako,ale jsou tam velmi příjemní 🙂 Ale mám pocit,že určo na něco zapomenu...

kkamca
28. črc 2010

čau petrajdo..
Já jdu brzy na druhou návštěvu do gennetu ,tak se docela těším. 🙂