Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

meduna
13. srp 2009

tak určitě,proč jinak, normálně to míváš pravidelné?

dvojcata2
13. srp 2009

než jsem šla do Gennetu tak mně dr ládoval Clostylbegytem a po něm jse mi to upravilo dostávala jsem to na den přesně ale před práškama jsem v tom mněla taky bordel.Tak jenom doufám že budu mít vajíčka protože před clostíkem jsem je nemněla vajca po clostíku jo a pravidelnou mrchu a jestli se ted mrcha zbláznila tak třeba se mi zase netvoří vajca,ach jo ☹ no uvidíme

dvojcata2
13. srp 2009

Tak jsem ted byla na spolubojovnicích chudák Papuš ta to má s chlapem těžký.Pokouší se io IVF a když otěhotní normálně tak on na ní sere.Ty chlapy jsou ale parchanti.Já vím né všechny zaplat bůh za toho mýho miláčka hodnýho.

dvojcata2
13. srp 2009

holčičky všem dobrou noc jdu si zaplavat do vany a šup do hajan zítra do práce ještě že je už pátek.Tak pa pa 🙂

meduna
13. srp 2009

dobrou noc a neboj,vše dopadne dobře 🙂

nadis.h
13. srp 2009

zeny ja mela chlapa ve meste s kamaradem v jednom baru,tak jsem skakla za nima a ted jsme az dojeli. Uz jsem vysprchla a lezim v pelechu. Boli mne haxny z podpatku.
Medu oraz si dej. Naprosto vim co mas v hlave. Vsak jsme to psaly.
Jani nekoukala. Uz jsem ani nepustila Pc jak jsem mrtvon. Ale zitra urco hned mrknu. Vojtik je super! Hlavne ta ocka velka! 🙂
Jani dvojce bylo to super! 🙂) budu chodit casteji! V praci moc nejsem,ale kdyz jsem tak mam vzdy takove leharo. 🙂 akorat to teda bylo dlouhy dnes prvne takhle.

Holky padaj mi dekly uz tak dobrou noc! 🙂

Jo a Jani dvojce kdyz to ctu,tak mam taky radost,ze mam doma super chlapa a neresime neco takoveho.

2910
14. srp 2009

Dobré ránko holky,
Včera jsem byla už jak mátoha, něco na mě asi leze a manža to není 😀 .tak píši až dnes. Jak se máte? Je u vás nějaká novinka, nebo posun ve snažilkování?

nadis.h
14. srp 2009

Dobré ránko,
já byla tak hotová včera, že jsem si vyměňovala simky do mobilu a tím jak jsem vyndala baterky tak se mi zrušily hodiny a mě to nedošlo a ráno jsem krapet zachrupla tak jsem měla fofra po ránu. 😅

Snad jen udělám snídaně a půjdu domů... 😕 Dnes tu nechci smrdět.

meduna
14. srp 2009

Ahoj holky,přeji všem pěkný den 🙂 Nadis,tak snad se dnes pan Pšong nadlábne a už odfrčí 😉

nadis.h
14. srp 2009

Medunko dobré dobré. Jak je vychrupáno? 😉 Dnes máš volňase? Se mááš. Pšongovi jsou už dávno po snídani a já si nadějně myslela, že půjdu a ono kůlo hůlo. Šéf mi dal úkoly tak tady klapu a datluju a vůbec mi to nemyslí. 😝

meduna
14. srp 2009

jo tenhle týden byl dobrej,moc jsem toho nanamakala 😀 To víš krize a dovči,dělaj svoje,no mě to ale neva,alespoň se mi narovná můj zhuntovaný hřbet.Přijdou doby,kdy budu mít pazoury vytahaný a na zem z práce. 😝 Vychrupkáno nic moc,ten můj zase chrápal,tak jsem půl noci promlaskala a prostrkala 😀 😀

nadis.h
14. srp 2009

Já byla včera taky v práci po více jak týdnu.Naposledy jsem byla předminulý pátek... 😀 Ale platí mi pořád stejně páč makám doma. Ježiš chrápání nesnáším. Jednou za čas když to přijde na Karlose mojeho tak jdu spát do obýváku. Nemám to srdce ho budit kvůli tomu, když maká pořád... 😕 Ale je to děs teda. Nic horšího neznám na púrobuzování... 🙄

meduna
14. srp 2009

Jdu si namalovat nějaký obličej na ten můj ksicht a razím něco nakoupit,doufám,že se vyhrabu,to já často takhle vyhrožuju a pak se zaseknu a nedojdu nikam 😝

meduna
14. srp 2009

Roman nechrápal,tak jsem si mnula ruce,jak jsem se to ale dobře vdala 😀 ovšev teď 😕 😕 😕 Tak vzteklá rvu ve dvě ráno deku do obýváku na gauč,pak stěhuju morče,protože to je zrovna kolem 2 nejživější a má nejvíc chuť skákat a hryzat co mu přijde pod tesáky 😖 Tak tady rvu klec ještě v noci do koupelny,obouchám futra to mě nasere ještě víc a mám po spaní úplně 😀

nadis.h
14. srp 2009

Medu no to mi poser nohy. 😀 😀 Tak to je drsný. Nevybereš si jestli tam nebo tam. No můj nechrápe. Ale jen tak jednou za delší dobu,když je unavený mrtvolně tak to je pak orchestr... 😝

Dneska se nějak přehání tady s tou prací jako... 😝 Chci si obarvit hlavu... 🙄 A zítra taky v háku.

meduna
14. srp 2009

jako v práci si chceš barvit hlávku?jakou barvu?

nadis.h
14. srp 2009

Nee v práci. Doma. Proto už bych šla. Páč jsem škeble líná a než se k tomu dostanu tak bude večer. A musim si jít koupit vložky do bot nějaký. Koupila jsem si tenisky a neměli o půl čísla menší tak jsem si vzala ty větší a trochu mi to vadí jak mi jsou větší. 😝 Ale musela jsem je vzít. Už si tenisky kupuju asi 4 měsíce a žádné se mi zatím nelíbily... 😀

Barva je špinavá blond. Mám to hodně tmavé z předchozí barvy. Tak to chci trochu zesvětlat.

meduna
14. srp 2009

já jsem si zase koupila a číslíčko menší 😀 holt si musím hodně ostříhat nehty na nohou 😀 ale musela jsem je mít a větší jsem nesehnala 😝 S vlasama to je sraní,barvím to taky,jinak to mám nijaké a ještě už začínám šedivět 🙄 😝 😝

nadis.h
14. srp 2009

Medu tak to já se zděsila právě u kadeřnice předevčírem!!Mám pačesy taky už sem tam šedivé. 🤐 Jsem myslela že mám nějaké halušky a kadeřnice mi to potvrdila... 😲

meduna
14. srp 2009

to jsem si myslela taky,že mám halušky,ale bohužel,mám tam takové prameny,že to bych musela konzumovat lisohlávky,abych si myslela,že to jsou jen halušky

nadis.h
14. srp 2009

😀 😀 😀 no mě to tam svítilo v tom umělym světle jak dědovi vševědovi... 😔 😀

Ty woe já chci domů a šéf mě zdržuje koukáním na televizi... 😖 Jde tam pořad o Malajzii či co a on to furt něčím komentuje a tak čumim a nemakám...

meduna
14. srp 2009

hele třeba se z nás stávaj baby vševědky 😀 😀 ale teda já jsem na tom líp jak ten dědek z pohádky,já jich mám tři prdele 😀 Hlavně,že ti to čumění platí,to je důležitý 😀 😀

nadis.h
14. srp 2009

😀 😀 Jo jo my děláme furt něco jiného než že pracujeme. teď mi zas vykládal o nějaké zahradě a krásnym altánu... 😝

Jen ho vůbec nevnímám a jen chvilkama na něj kouknu zasměju se zakejvu hlavou a zas si jedu své... 😀

meduna
14. srp 2009

no a to stačí,hlavně,že on si myslí jak ho vnímáš 😀 😀

nadis.h
14. srp 2009

Ale mě to sere..Páč mě rozptyluje od práce... 😝

meduna
14. srp 2009

😀 😀 😀 ,tak mu to řekni,že máš právě pracovní zápal,přijdu později,mám taky zápal,tak toho musím využít 🙂

nadis.h
14. srp 2009

Už vypálil pomáhat ukáčkům na terasu..Ale furt tu bloumá a hledá sikovky ztracené... 😀

Dnes jsem si vzala fakt super kalhoty. Jak jsem zaspala a pospíchala tak jsem popadla nejbližší džíny ze skříně a on se mi na nich rozjíždí zip jak mi ztloustlo břicho..Takže fajn..Chodím furt z rozcapenym poklopcem a ani triko přes to dát nemůžu protože je krátký... 🙄

nadis.h
14. srp 2009

Tak jsem řekla, že na to pšoukám a jdu domů... 😝 😀 Tak šéf volá hostům že budou mít klíč v kasliku... 😀 To to mám hezky zařízené.... 😀

nadis.h
14. srp 2009

Už jsem doma. 😕

meduna
14. srp 2009

Nadi,tak barvíš hlávku?Teď jsi už určo krasavice nesmírná. 😉