Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
9. zář 2009

Je jich víc těch vět...Ale mě naštěstí minou. 😀

semy.cz
9. zář 2009

to je dobře 😀
nějak mě bolí podbřišek ☹ v teďka při tom třetím IUI jsem to dost cítila, až bolestivě...i jsem trochu špinila, což předtím vůbec...a to nás čeká doma uklízení po oknařích.... 😝

nadis.h
9. zář 2009

Semy a kdo Ti ho dělal? Šiš úklid nezávidím. Nám zateplují barák už od června a to bych mohla uklízet pořád dokola. Teď to trochu šulim, že jsem sama doma... 😅

Holky já se tak těšíííím na tu stimulku. Vždy když jdu do lednice a vidím ty pigára tak se tak zasměju. Jsem jak harant mrňavej. 😀

semy.cz
9. zář 2009

nadi nějaká mladá doktroka..ještě jsem jí tam neviděla..jsem si říkala jestli tam vůbec pracuje 😀
jsme myslela že je tam jen primářka a dr. Petr....

semy.cz
9. zář 2009

a odkdy začínáš stimulku?

nadis.h
9. zář 2009

Jo to je ta 3,která určitě nemá žádné moc kšefty páč všichni chodí nejvíc k Petrovi a pak k prim... 😀 Já jí ještě asi neviděla tu mladou.

Měla bych začít 15.9. cca. Ale rozlousknu to v pondělí dle situace s přítelem.Když nebude ok tak to nechám na říjen. Aby se náhodou nestalo, že by nebyl OK při OPU. To je pro mě teď podstatnější, aby byl v pořádku on.

semy.cz
9. zář 2009

jo tak to je jasný že to je nejdůležitější 🙂 tak tfuj tfuj ať je brzo v pořádku 🙂))

nadis.h
9. zář 2009

doufááám.Je to depresivní tady bez něho... ☹ Ty dej vědět jak jste pochodili u mudra.

semy.cz
9. zář 2009

to věřím že je...

jj dám vědět...🙂

rina1
9. zář 2009

Ta dr. se jmenuje Johanova je mlada ale sikovna pry, jsem se ptala jinde, taky mi 1 IUI delala, kazdy IUI mi delal nekdo jiny jen Petr to delal pod utz a pry to delal, ze si neni jisty jestli je tam ta kanyla spravne jako ze asi nejmin praxe jsem tak pochopila.

semy.cz
9. zář 2009

tak mě to taky pokaždé dělal jiný..poprvé dr.Petr na sále..normál, pořád říká co dělá, příjemný byl ...🙂 ale že inseminaci moc nevěří že je malá úspěšnost....podruhé to dělala primářka v ordinaci, taky pohoda..oboí bez bolesti ani při ani po tom....a teďka teda dr.Johanová....s bolestí při i po..ale vůbec jsem tím nechtěla říct že za to může...ono tak asi prostě je..každý má z toho různé pocity...a je možné že to je i tím jak už to je potřetí....🙂

nadis.h
9. zář 2009

Rinuš já na Petra zanevřela. 😝 Je mi líto, že jsem dala na špatné reference na prim a nešla k ní hned na začátku.

nadis.h
9. zář 2009

Holky a jak vypadá ta Jhanová?

semy.cz
9. zář 2009

nadi a kvůli čemu jsi na něj zanevřela?...když chodíme na konzultaci tak jsem se vždfy objednávala k primářce...ale na utz teďka před iui mě to vyšlo na dr. petra...a docela jsem si s ním popovídala..ještě jsem se ptala na více věcí tak mě všechno pěkně vysvětlil a tak....takže z něj mám taky celkem dobrý pocit...přesto mě vadí že se nesnažili najít příčinu špatného spermia... 😝 na webovkách o tom mají rozepsaný že udělj všecka vyšetření, popsaný to tam mají..ale pak kde nic tu nic...no to je jedno...ten můj urolog je donrý a má i k běžné urologii poradu přesně na tyhle případy...takže snad pomůže..a manžel má jeho ordinaci kousíček od práce, takže na to to je lepší...

semy.cz
9. zář 2009

taková drobnější, hubená, vlasy tmavší asi na ramena...sympatický vzhled..🙂

semy.cz
9. zář 2009

tak končím, a jedu dom..tak papá 🙂

nadis.h
9. zář 2009

Semy vůbec ne ve špatném. Jen jsem se prostě vyprdla chodit k němu. S primářkou mi to příjde víc odborný. S ní jsem v ordinaci na konzultaci min půl hodiny a Petr mě vylifroval během 5-10i min. A taky jak mi prim zastavila ten cyklus tak řekla,že nebude se mnou experimentovat jako on..Petr je milej a pokecáš s ním to jo. Ale prim si mě teď více hlídá. I mi volala sama od sebe, aby se mnou probrala zda uděláme další pokus v srpnu nebo až v září a tak.

nadis.h
9. zář 2009

Holky já mám takový divný pocit v břiše... 😖

meduna
9. zář 2009

Ahoj holky,Nadi co je?proč ten pocit????a co lásenka tvoje,už je to s ním lepší?

nadis.h
9. zář 2009

Medu ahojda. Nevim. Ouplně mi to teď do toho břicha vlezlo. 😒 Snad ne předzvěst nějaký scheisse zprávy. 😝 No lásenka nic.Furt stejný...Musím tam vždy být jen chvilku, abych nebulela jak mi je ho líto. Na sto péro tam bude až do příštího týdne. A nevíme nic. Čeká se na výsledek biopsie..

meduna
9. zář 2009

a co se mu stalo?měl vředy

meduna
9. zář 2009

určitě žádná scheisse Nachricht nepřijde neboj,to máš asi z nervů,protože máš o něho strach 😔

nadis.h
9. zář 2009

Medu JO grosse scheisse vředy! Včera mi řekl, že to přecházel přes rok a dnes z něj vypadlo, že tak 3 roky!Já mu to říkala už dávno at jde na gastro. No byl chytrej a nešel. Jeden vřed obrovskej tam pořád je a druhý nejspíš prasknul, proto tolik krve zvracel. 😔 Ale ještě mu nikdo neřekl nic konkrétně.

A co Ty? Byla jsi v práci? Já už v práci nebyla ani nepamatuju. 😕

meduna
9. zář 2009

jo byla,ježiš teď jsem napsala omylem místo byla-blila 😀 😀 😀 no tak byla jsem v práci a vlastně bych z toho i blila,ale zítra mám volno a pak jdu v pátek naposled a začíná mi dovča 😉 no to je hrůza,hlavně,že je z oboru!!!!a nejde nikam,teda ty,ty,ty mu udělej až mu bude lépe.Teď si dá dlouhodobou dietku a vše se srovná

nadis.h
9. zář 2009

😀 Já bych taky blila být v práci. 😀 Prosím Tě on na mě nedá v ničem! Když jsem ho prosila kvůli spermoňům, aby aspon přestala lézt každý večer do vany na koupačku s neskutečně horkou vodou tak taky nic.O kouření jsem se ani nepokoušela, aby přestal. 😝 Ono je to právě nejhorší na tom, že on dobře zná ta vyšetření a např gastro ví jaký je a proto se na něj nehrnul...Občas je lepší fakt vědět kůlo...

meduna
9. zář 2009

no oni to nemaj rádi,když se jim něco DOPORUČUJE z naší strany 😀 Romana musít tahat taky heverem,když mu něco je.Taky bych ny gastro nešla,protože vím o co go 😝 😝 😝 😝 😝 Juknu za chvilku přišla souseda na pokec

nadis.h
9. zář 2009

Já byla taky na gastru. Ale uspali mě naštěstí jak viděli jak jsem vyjančená... 😀 A když jsem viděla tu mega tyč co se strká do zad... Strašný vyšetření! 😝 😀

rina1
9. zář 2009

Nadis ta Johanova je mlada, mensi, ma takovy vlnity vlasy zrz, me prijde sikovna, Petr prej neni donedavna byl obyc gyn se sem prestehoval ci co a dela toto, urcite vi dost, ja se na nej ptala moji gyn tak mi poreferovala prave, nevim, po IUI jsem brala Utrogestan mela jsem tu vyrazku tak mu rikam u 2. IUI at mi napise neco jineho a on dlouze premyslel nevim proc kdyz i ja jsem vedela ze je jeste Duphaston nebo Crinone, jeste se musel divat na pribalovej letak na davkovani tak nevim. Prim je dobra, vi co dela.
Nadis jeste ze ze zvracel a prasklo to dovnitr, kdyby to prasklo na druhou stranu do bricha tak je asi po nem, no ted bude mit dietku, hulit mu taky zakazou tak chvili bude sekat dobrotu 😉

rina1
9. zář 2009

Jo a kdyz mi rekl Petr, ze iIUI teda moc nefunguje, ze teda IVF ale ze se mi pravdepodobne nedelaji vajicka, ze uz jsem starsi 37 fyzicky i psychicky se citim na 30, ale to je jedno, ze bych mela zadat o darovana vajicka, zacal zase s tim zvysenym FSH jako asi u kazdyho, no jsem mu chtela rict, ze se pos.al, proste prachy prachy prachy, tak a ted to mam a zadarmoooo ma smulu. 😝

nadis.h
9. zář 2009

Hmm Rinuš tak tu jsem asi neviděla nebo si jí nevšimla. Prim je fajná. Fakt mě sedla moc dobře.

No a s přítelem mi o tom ani nemluv. V první chvíli mi ani nedošlo jaký hrozný následky to mohlo mít. Já myslím, že i on sám byl z toho vykulený a je rád, že v tom špitále je a že je na živu. A s tím kouřením by to bylo moc dobrý.I to jídlo. Jedl jen večeře a na lačno hulil jak komín a pil litry kafe. Takže když se dá do kupy a bude v pořádku a výjde nám OPU tak musí mít spermonky jako fík. Hlavně díky tomu jestli fakt nebude kouřit. S tím jídlem jsme se dnes domluvili, aby mu napsal nějaký doktor nebo kdo to píše nějaký stravovací program a já budu podle toho vařit.