Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jindriska
29. říj 2009

Ahoj holky, jelikož vás beru za velmi dobré přítelkyně, musím se s vámi na nějakou dobu rozloučit ☹ Tento týden začal dost hrozně, nejdřív jsem zjistila, že jsem se stala další obětí zdravotní pojišťovny Média, tudíž odpadá pokus IVF a dnes jsem se dozvěděla snad nejhorší zprávu mého života. Mám zhoubný melanom, takže pokusy otěhotnění jdou v tuto chvíli stranou. Všem vám přeju strašně moc štěstíčka a hlavně zdraví. Jediným pozitivm je, že jsme to zachytili v počátku, ale čeká mě řada vyšetření a nové vyříznutí. Mám vás všechny moc ráda, ale nechci vás trápit. Všem přeji kupu krásných dětiček. Držte se holky 😉

nadis.h
29. říj 2009

Jindřiško moc Ti držím palce ať všechno zvládneš a dopadne vše nejlépe! Drž se! Jsem teda v šoku. ☹

jindriska
29. říj 2009

Nadi, děkuju a moc přeju, aby jsi byla těhu 😉

dvojcata2
29. říj 2009

Tak když to tak čtu tak naše problémy jsou prd proti tvejm jindřiško je mi to moc íto držím pěsti aby vše bylo ok!!!!Nadi já myslím že je jedn u koho budu mně mimíse zavásěla primářka a nic.To je prostě osud já čekám okolo 10 na mrchu a začnu píchat a stříkat něco do čenichu a to já moc nerada.Tak Nadi drž se!!!!!
Ahoj Jani jak je??? 😉 😉 😉 😉

petra49
29. říj 2009

Jindřiško, cítím s tebou. Něco podobného jsem si prožila loni v říjnu. Měla jsem na stehně takovou pihu nepravidelnýho tvaru, měnila barvu. Byla jsem na vyříznutí a histologii, kde zjistili taky nějaký rakovinotvorný látky.Byla jsem z toho též úplně v šoku, ale máme to trochu dědičný, děda od mamky se léčil s rakovinou kůže a žije dodnes, máma taky nechodí na sluníčko a já to mám též zakázaný. Tady tím se zabývá v Liberci primářka kožního Frydrichová - specializuje se na to, je strašně příjemná. Já jsem se s tím nijak neléčila, ale chodím k ní stále na pravidelné kontroly. Držím palce a věřím, že bude vše v pořádku a časem přijde i mimísek.

Hooooooooooodně štěstí a určitě můžeš dát vědět, jak se vše má. Budem na Tebe myslet.

nadis.h
29. říj 2009

Jojo doktori ted uz jsou machri!

Holky me tak neprijemne tlaci kycle,ze jsem se az rozcilila sama nad sebou. 🙂)

nadis.h
30. říj 2009

Dobré ránko,
už zase straším od šesti ráno! Chjo,když můžu spát tak to nejde.Večer to byl hnus s těma kyčlema.Furt jsem s nima různě křupala a tak a stejně to nepomohlo. Bylo to hnusácky nepříjemný. 😝

Jani dvojce a pigára budeš mít Gonal? Počkej uvidíš,že to u Tebe taky zafunguje jako u mě zázračně. 🙂

petra49
30. říj 2009

Ahoj holky, tak mám za sebou opět odběry, doufám, že už poslední. Dneska večer se mám poprvé píchnout a mám z toho trochu strach, ale asi to nic není?

Nadis a jak se cítíš, kromě kyčlí, odpočíváš?

nadis.h
30. říj 2009

Péti na jakých odběrech jsi byla???Neboj nic to není. Ani to neucítíš. 😉
A je mi fajně. Břicho přestává po OPU bolet, ale střílí mě taková divná bolest ze spodku až s sebou vždy cuknu a K se mě ptal jestli mám tiky nebo co dělám. 😀

petra49
30. říj 2009

Nadis, opět na předoperačních. Ty minulé mi už neplatí. Nadis drž se, těšim se na tvoje 2//.

janik8774
30. říj 2009

Ach,jo holky.Já jdu v pondělí do práce. ☹
Nějak si to nedovedu představit,že zase budu dělat.Ještě že začínám odpolední a budu pánem své práce.
Zítra má "miminko" narozeniny. Už 3. Toto ale utíká.V 11.35h se narodil.Jsem nějak na měkko.

nadis.h
30. říj 2009

Péti ahá. V kolik budeš píchat? Večer?

Jani ahojky. Ať se Ti líbí v práci v rámci možností. 😉

petra49
30. říj 2009

V gennetu říkali, že je lepší večer, tak asi v osm.

Janiku, nebuť smutná. 😲 😀 😵

ma.ja
30. říj 2009

ahojky berušky 🙂

jindřiško držím palce!!!ať jsi brzy zpátky mezi námi 🙂

péťo- vůbec to nebolí, skoro jsem to ani necítila. Strach jsem měla taky, ale je to opravdu bezbolestné

Nadi- jak je?

petra49
30. říj 2009

Holky, jakej máte názor na prodloužernou kultivaci, jo či ne?

nadis.h
30. říj 2009

Péti já jsem kultivaci nechtěla. Nechala bych kultivaci v případě hoodně embryjek možná. Ale pořád si říkám, že v bříšku jim bude nejlépe. Je to přece jen přirozenější prostředí pro mimča než v nějaké misce studené. 😝

Jinak je mi není mí. 😀 Těžko říct. Každopádně na to pořád zapomínám,že mám takový poklad v bříšku.

petra49
30. říj 2009

Nadis a když jsi stimulovala mělo to nějak vliv na mrchu nebo jsi ji měla normálně?

hana.n
30. říj 2009

Ahoj holky potrebuju poradit, lecim se v gennetu v Liberci uz rok mam problemy z vajickama tak mne nabidli darovane vajicka ze prej je to hodne drahe. Jestly otom neco vite jak se dlouho ceka 🙂

nadis.h
30. říj 2009

Peti s mrchou jsem mela problem pri te moji 1 stimulce v cervnu kdy jsem mela fostimon. Pichala jsem 6 dni,7 den sla na utz a na nem mi tu stimulku zastavili kvuli vajickum,ze mi nerostli folici takze jsem prestala pichat. Ten 7 den uz jsem jen malinko spinila,8 den uz nic a 9 den jsem dostala regulerni mrchu znova a pak mela nejakych 15 dni zpozdeni. Ted uplne v pohode. Mrchu jsem mela 6 dni jako vzdy a zatim pohodicka. Mam to dostat pristi sobotu.

nadis.h
30. říj 2009

Hani ahojky. V Gennetu jsi v NEJ... rukou! A mas problem s Fsh nebo s cim? Ja jsem v Gennetu od 15 dubna a teprve ted se podarilo po te dobe me nastimulovat tak,ze mam u sebe 2 bojovnickya i dokonce 5 v mrazacku! Uz jsem jednu stimulku mela v cervna,ale stopli mi ji,protoze mi folici nerostli jak meli. Pak chodila na odber krve kazdy mesic,protoze mi porad to Fsh litalo jednou tak,jednou tak.Takze uz jsem to byla rozhodnuta vzdat a take zazadat o darovana vajicka. Myslim si,ze castka za vajicka dela nejak 39 tis kdyz mas jeste hrazeny pokus na pojistovnu. Ale nevim zda v te castce je ICSI apod nadstandarty nebo je jeste priplacis navic k tehle castce. To bych kecala.

petra49
30. říj 2009

Nadis, tak jsem si to píchla, ale myslela jsem, že umřu. Nejdřív mi to vůbec nešlo a to už jsem tam měla bodlou jehlu, šla ven. Pak manžel našel příbalový leták, který já jsem předtím vůbec neviděla. Podle toho jsme to nastavili a přišlo druhý bodnutí, který se snad zdařilo- Vůbec to nebolelo, ale ty nervy, že mi to nejde píchnout, normálně mi byla zima, klepala jsem se a byla z toho celá vyprdlá. Teď už budem aspoň vědět jak na to. Budeš mít asi ode mě zmeškanej hovor, chtěla jsem volat o radu, ale byla jsi nedostupná. Nadis po kolika dnech po stimulaci jsi cítila břicho? Píchám gonal 225jednotek.

nadis.h
30. říj 2009

Jo a Hani jak se dlouho čeká netuším. Ale kamarádka má také zažádáno o darovaná vajíčka a teď půjde někdy vyplnit dotazník s požadavky na dárkyni a na jaře by prý mohla jít.

Ale když si seženeš svou dárkyni a přivedeš jí do Gennetu, tak od téhle dárkyni kterou dovedeš Ty dostane vajíčka ta, která je 1 v pořadníku a pak hned jdeš Ty na řadu s další dárkyní.

nadis.h
30. říj 2009

Jeee Petruško to jsem obsazená protože já mám mobil jako modem a když jsem připojená k netu tak jsem občas obsazená. To mě mrzí!!!! A Tobě neukázala sestra v Gennetu jak to píchat???? 😲 Mě to musela ukázat i když jsem jí řekla, že přítel je z oboru. No hlavně že už to tam je! Ale píchnutí jako takové nebolí ne? Mě nejvíc vadí jak ten píst mačkáš tak jak postupně cvaká nebo jak to nazvat!Vždy to tak cuklo hnusně.

nadis.h
30. říj 2009

Jo a břicho jsem necítila nijak moc. Jen takové občas píchání ve vaječnících a nějak až ke konci stimulky.

petra49
30. říj 2009

Nadis, díky moc za rady, měly bysme zajít někdy na to kafe! Ne píchnutí vůbec nebolelo akorát se člověk bojí něčeho neznámýho, teď už to bude v poho. Sestřičky mi to ukazovaly dokonce 2x, ale jsem zmatkař. strašně jsem se bála, abych něco nezkazila a aplikovala si to správně.

Co dělá přítel, jestli se můžu zeptat? Nadis, kdy máš testovat?

nadis.h
30. říj 2009

Peti to musime kazdopadne na kavicku! 🙂
Pritel dela rentgenoveho laboranta na privatni chirurgii v Harrachove. Ale nejen rentgenuje. Je tam vzdy jen s doktorem tzn,ze sijou a dela vse ostatni co je potreba.

petra49
30. říj 2009

Tak to je šikovný.
Nadis a kdy máš udělat ten testik? Já už jdu spinkat jsem nějaká mrtvá.

nadis.h
30. říj 2009

Mam testit za 14 dni od vcera,ale uvidim. Zkusim to pristi vikend jestli driv nedostanu mrchu. Mam ji dostat pristi sobotu.
Hezke sniky. 🙂

petra49
31. říj 2009

Dobré ranko holky, jak jste se vyspaly?

Nadis, co hnízdílci, jaký jsou pocity?

Ještě jsem se Tě chtěla zeptat, jestli jsi při stimulaci a po nějak víc pila? Na jiných diskuzích píšou, že bys měla hodně pít jako prevence hyperstimulačního syndromu. Taky jsem se chtěla zeptat jestli jsi na tom odběru byla sama nebo ještě s někým?

Já musim doma radši pořád něco dělat, jinak nad tim furt přemýšlím a ráno už mě z toho bolela hlava. Zakázala jsem si na to myslet. Mám strach, že mi nic neuzraje.

nadis.h
31. říj 2009

Dobré dopoledníčko, 🙂
Já dnes spala do celých 7 hodin! Hahaha to jsem se přespala. 😀
Jinak se cítím dobře. Břicho už mě skoro nebolí po OPU.Jen mě pálí žáha a občas mi je špatně od žaludku z těch všech léků. 😝

Péti pít musíš aspon 4 litry denně!!! Hyperstimulák je hodně nebezpečný!!!! V horším případě skončíš ve špitále a voda se odsává a může se vrazit na plíce. Je to prý šílená bolest,když Tě to chytne! Na to fakt bacha teda!!!

Já piju hodně od začátku stimulky a i ted,protože hyperstimulák se může rozjet i po ET později. Bojím se ho jako čert. Kort když jsem měla tak vysoké dávky.

Na odběr myslíš na OPU? Odběr vajíček? Tam musí s Tebou chlap! Za prvé dát spermo,možná budete podepisovat ještě nějaké papíry důležité bez kterých se nedá pokračovat dál,když nejsou od obou podepsané a pak musíš mít doprovod domů po odběru kvůli té narkoze!! Pro mě dojela kamarádka. Jinak bych byla namydlená.

Péti neboj. Ty budeš mít vajíček hodně!!!! Kdybys měla problém s tím FSH jako já tak by to řešili a nedovolili by Ti stimulovat kdyby to nebylo v pořádku!!! Já byla taky strašně vynervovaná. Proto že jsem to vzdávala a nevěřila, že něco z toho bude. Však jsem šla na OPU s tím, že tam budou max 2-3 folíci a ne vždy je v každém folíku vajíčko. Až po ET se mi taaaak ulevilo. A teď srším strašně optimismem. 🙂