Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina83
5. lis 2009

no ja nevim jak by mely byt velky mam jich zatim 6 a velky je mam 12,5mm to je asi malo ze jo devcata! 😖

janina83
5. lis 2009

ano jsou takovy zensky ja taky byla tak nez jsm poslechla meho gindare ale tohle nebyl jedinej pruser on jich mel vic a nakonec musel odejit!

meduna
5. lis 2009

to je dobrý,jak to máš,neboj,když budou malinkatý,zvedne ti dávky,tak jsem to měla já.Já měla jen 4folíky

nadis.h
5. lis 2009

Jani tak to máš dobrý na to že je to 1 utz. Já je měla na 100 % menší a taky to byli šikulové ve finále.

Medu on to nemá rád,když mu volám kdy přijede. 😅 Tak vždy čekám jako trubec. Ale já jsem ráda, že vypadne ven. Pořád sedí se mnou doma.

janina83
5. lis 2009

aha tak tedy nechapu co tomu dr bylo ja ho mela dnes poprve a chci spatky moji p dr bydzovskou protoze ona je fakt supr!mozna mel spatnou naladu!vis nadi kdyisi ho slysela jak byl nespokojen ja si pripadala jak kdybych neprinesla domaci ukol do skoly!

meduna
5. lis 2009

no je to potřeba,Roman je taky pryč a mám klid 😵

janina83
5. lis 2009

a kolik si mela bojovnicku?

meduna
5. lis 2009

jdu vybrakovat automat s cigárama 😝

janina83
5. lis 2009

nekur prej to skodi ale ja taky hulim jak cigos za parezem nejde prestat ale omezila jsem aspon majinko nooo 😀

nadis.h
5. lis 2009

Prej nehul a pak na sebe práskne, že sama hulí jako cikán. 😀 😀
Jo jo Bydžovská je zlatíčko i moje!!!!Jsem ráda,že jsem jí vždy chytila.

janina83
5. lis 2009

to jo 😀 ale dneska jsem mela prednasku vis ak proto!a co ty kouris?

nadis.h
5. lis 2009

Jani od koho přednášku??

Já nehulím. Ale mám hubu na křivo z toho jak mám chuť. 😖

janina83
5. lis 2009

noo od dr petra!!!to verim ja sem uz mela naplasti a inhalator a zvykacky a terapie a stejne hulim takze???to je ze nemam dost odvahy stim prasknout noo

nadis.h
5. lis 2009

Ano to je ono.Přítel hulil 60 denně a přestal z minuty na minutu.
No je pravda, že kouřit bys neměla teď. Odvíjí se u někoho od toho tvorba vajíček.

nadis.h
5. lis 2009

Jdu dodělat tu véču. Už mám hlad jako vlk. Budu později.

meduna
5. lis 2009

holky neřešte hulení,znám takoví co pálej jak cikáni za pařezem a vajuch maj tři prdele,pak zase jiná nekouří vše dodržuje a prd,určitě to zdravé není,ale co dneska je žejo 😝 všeho s mírou 😉

janina83
5. lis 2009

medu to je taky fakt!ja kourim a mam 6 foliku tak to mozna bude ok!u deti jsem taky kourila a jsou zdravy nekdy az moc 😀

meduna
5. lis 2009

takoví určitě ne,sorry a takové,překlep no 😕 😀

janina83
5. lis 2009

jdu si slehnout 😀

meduna
5. lis 2009

já už hulení neřešim,hulim,tak hulim.Zdravé to určitě neni,no ale umřeme všichni,ať kuřáci,tak nekuřáci.Hele některý holky hulej a maj jich 30,taky je to dané geneticky kolik máš a nemáš folíků,tak mi to vysvětloval doktor a je fakt,že dříve jsem nehulila a měla jsem taky 4 folíky a teď hulím už léta a měla jsem zase 4,takže?

meduna
5. lis 2009

jo jdu taky,tak zatím čau.
Nadi,dobrou chuť tobe,dětem a Karlovi 😵

janina83
5. lis 2009

ahojky medu 😀

petra49
5. lis 2009

Ahoj holky, jsem tu, ale průběžně si Vás čtu, akorát jsem musela dát trochu do kupy byt a pekla jsem palačinky. Teď čekám taky na manžela, chodí dlouho domů, snaží se vydělat korunky na tohle všechno. Už je na cestě 😵 .

Nadi břicho ujde, vždycky odpoledne a večer je horší a ráno zas v pohodě. Zítra dám zkontrolovat ještě tu moč a pak jdu na kontrolu. Doufám, že už bude lepší.

Počítám, že zítra jdu naposled do práce. Mám trochu víčitky, že budu na neschopence, ale chci pro to udělat všechno. Jedna moje kolegyně byla taky na IVF má teď holčičku, povedlo se na 1. pokus vůbec na neschopnosti nebyla a i po ET šla hned do práce - je to ale trošku karieristka.Já nechci nic riskovat a chci být radši v klidu i ostatní holky v práci mi to řikaj ať jsem doma.

janina83
5. lis 2009

ahojky to asi taky bych zustala doma ja pracuju v hospode a ma druha prace je ze prodavam nabytek tak uz taky jsem vic doma jak v praci a kdy jdes na odbery nebo uz to mas za sebou?me to teprve ceka 😅

petra49
5. lis 2009

Jo a jedna holčina ze špitálu, šla rovnou z práce rodit. Makala až do konce a to dělá na JIPCE, to nechápu.

janina83
5. lis 2009

to joo!to bych nikdy neriskovala

petra49
5. lis 2009

Jani, zítra mám kontrolu a odběr říkala pondělí nebo úterý. teď jsi jdu ďobnout.

dvojcata2
5. lis 2009

Ahojky všem teda Nadi moc gratuluju až jse mi chce brečet!!!Tak z nás tří co jsme tu byly a čekali jse to povedlo jenom tobě moc moc gratuluju !!!!!A co Jánˇa ta asi moc pracuje.Já čekám furt na potvrzení od pojištovny už je to tři týdny a nic a předtím to bylo do dvou týdnů nechávaj mně trápit i když po prvním nezdaru jse nějak bojím moc moc ☹

meduna
5. lis 2009

Dvojče ahoj,víš co se říká,co se vleče neuteče 😉 😉a neboj vlka nic,teď už to klapne!!!!!

nadis.h
5. lis 2009

Janičko zlatí nebreeč.Teď jste také na řadě!Ta pojišťovna to brzdí.Protože čekají pořád až budou mít více věcí a pak to posílají. Berundě to taky trvalo protože chytla nějaký omezený provoz kvůli nějaké dovolené. 😝