Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
6. lis 2009

Jani to máme všechny, ale pustily jsme se do boje, tak musíme bojovat a vyhrát. Jani to jsme fakt nastejno, já začala stimulovat minulý pátek. Když se zadaří budeme mít stejně starý děti - den početí

petra49
6. lis 2009

Nadi už máš hotovej ten buřtguláš?

reny01
6. lis 2009

nadi já jsem nemohla odepsat dříve,protože mi přišel přítel domů z práce a do toho moje malá 5letá dceruška si vyžadovali mou pozornost.dnes je to tedy 11.den po transferu.je to můj první IVF.malou máme přirozenou cestou.bolí mě břicho hned od 1.dne.mám pocit že to každou chvíli dostanu.

petra49
6. lis 2009

Reny nedostaneš, ještě jsi netestila?

reny01
6. lis 2009

ješte né.mám jen jeden test.říkám si že se nebudu stresovat dřív,kdyby se to nepovedlo

ma.ja
6. lis 2009

ahojky berušky, teda vy jste toho napovídaly, jdu to dočíst 🙂

janina83
6. lis 2009

to by bylo skvely!reny ty jsi po transferu?

reny01
6. lis 2009

jani už jo.moc vám drží všem palečky,aby vám to všem vyšlo.

nadis.h
6. lis 2009

Reny to je super příznak!!! Já se takhle taky děsim,že to dostanu,protože mě bolí břicho jako na mense. 😉 Mám to dostat zítra tak snad nedostanu. 😝 😉

Holky to budete mít fajn. Sejděte se v recepci dole a řekněte at Vás dají spolu na pokoj. JInak když Vás bude málo tak půjdete každá samostatně na cimru. 🙂

Já už dovařila a už se i provalilo doma ty moje testy... 😉 Ale musela jsem je vyhodit. Přítel je strašný pořádník a vadilo by mu mít tady počůrané papírky. 😀 Ale má radost brouček můj. 😵

reny01
6. lis 2009

nadi gratuluju.držím palečky aby bylo všecičko o.k.můj přítel by taky nechtěl abych to doma skladovala

ma.ja
6. lis 2009

Nadi a není on trochu cimprlína??? Máš si je schovat na památku 😀 😀 😀

reny tak to mne taky bolí břich jak na mrchu od 1 dne po ET. Dnes jsem 3., když jsem v klidu, tak je to dobré, ale jak chvíli něco dlám, tak se jim to asi nelíbí 🙂 aspoň mám pocit, že se uvnitř něco děje, snad 🙂

reny01
6. lis 2009

majo já to samí.ale ležet člověk pořád nemůže.já si ale myslim že to doopravdy dostanu.tobě ale držím palečky

nadis.h
6. lis 2009

Máji je to víc jak cimprlína!!! 😀 Je šíleně na pořádek. 😅 Já si schovám ten poslední co jsem dostala v Gennetu. Ten si udělám až hodně později,aby byly pořádné dálnice tam. 😉

Holky je to dobře,že to cítíte. Aspoň já si myslím,že to je příznak, že se povedlo. Já to cítila od ET,že se tam cosi děje.Proto jsem asi byla v klidu. Jančila bych možná,kdybych necítila vůbec nic.Ale nemusí to mít každá.

Reny děkuji!!! Tobě držím palečky moc na testík aby vyšel!!! 😵 Ke komu do Gennetu chodíš?

reny01
6. lis 2009

nadi k doktorce Bydžovský,ale transfer mi dělal doktor Petr.a ty?

petra49
6. lis 2009

Nadi, kolik už si jich počůrala?

Tady chodíme skoro všechny k primářce Bydžovsky. Je skvělá.

petra49
6. lis 2009

Nadi, nevíš kdo nám to v úterý bude dělat?

janina83
6. lis 2009

reny tak vam vsem mopreju aby se mimiskum u vas libilo a hodne stesticka 😀 nadi neboj se uvidis ze to nedostanes!

reny01
6. lis 2009

je dobrá,ale doktor Petr je zaky moc dobrý.s ním se cítim lépe.mám radši chlapi při prohlídkách než ženský

petra49
6. lis 2009

jo jsou šikovný určitě všici. Jdu spinkat, jsem nějaká hotová. pa a dobrou

janina83
6. lis 2009

peto podle me dr.petr celou dobu jsem mela dr.bydzovskou a tet dr.petra a vsechno uz resim jen snim tak si myslim ze to bude delat dr.petr!vcera mi nejak nesedl ale dneska sem mela z neho dobry pocit ale on ze me taky vcera me sprdl a dneska chvalil a mel ze me radost! 🙂

reny01
6. lis 2009

díky moc jani.všem vám to musí vyjít,protože držet potom to malí v náručí je něco neuvěřitelnýho.nádhera

janina83
6. lis 2009

reni a kdy testikujes? 😀

reny01
6. lis 2009

jani petr je super uvidíš.při transferu byl úplně skvělej.byla jsem nervozní,ale on mě tam rozesmál a všecko mě tam hezky vysvětlil,i když jsem nic kromě transferu nevnímala.

reny01
6. lis 2009

jani v úterý.

janina83
6. lis 2009

aha tak moc drzim palecky at to dobre dopadne kolikaty den se testi po

reny01
6. lis 2009

jani řekli mi abych si je udělala po 14dnech

larri
6. lis 2009

Nadi,ja jsem zjistila az ted,ze mas pozitivni test.

Mocinky gratuluji a at je vse v poradku az do uplneho konce. 🙂

reny01
6. lis 2009

půjdu si už lehnout holky.není mi moc dobře,pořád mě bolí to břicho.mějte se krásně a dobrou noc

janina83
6. lis 2009

aha a neni to pro tebe strasne dlouha doba ? hlavne aby to vyslo a citis neco?jak ti je?

janina83
6. lis 2009

holky ja si jdu taky lehnout boli me bricho nemam naladu tak zitra pa devcata a dobrou 😀