Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina83
9. lis 2009

holky moc diky a na zitra moc drzim palecky reny a tobe krasne vyditelne // nadi ty vlastne taky vit? a my zitra peto sraz gennetu 😀

janina83
9. lis 2009

jejej nadenko ja mam strach jako blazen zitra vkolik tam budes?

nadis.h
9. lis 2009

Jani ja nejdu zitra. Volala jsem tam a muzu prijit az ve ctvrtek.

janina83
9. lis 2009

tak se du na to vyspat tak se tu mejte hezky a hned zitra napisu co a jak a na zitra holky hodne uspechu s testovani 😀

janina83
9. lis 2009

aha tak se tedy neuvidime a proc jdes az ve ctvrtek?

nadis.h
9. lis 2009

Jani to mi rekli v Gennetu dnes,ze muzu az ve ctvrtek. Tak tfuj tfuj tfuj.

petra49
9. lis 2009

Nadi a nevíš koho bysme mohly mít na sále, řeknou nám to ráno? To bude hrozná noc.

janik8774
9. lis 2009

Nadi,
ty si už testovala?
Něco mi uniklo?

nadis.h
9. lis 2009

Jani počkej Ty to nevíš????? Já testovala už 7 den po ET a byly tam a teď už jsou silnější a silnější. Dnes jsem 10 den.

Péťo já se právě taky ptala jestli víte koho tam budete mít. To zjistíte až na sále kdo tam je. 🙂 To je takové překvápko.

dvojcata2
9. lis 2009

Ahoj Jani to je vid Nada nám utekla a to nám nedávno záviděla že na to jdem .A ted už je maminkou to to letí.Tak se nám hezky opatruj mamko to budou vánoce krásný štastný vid??
A co ty jani jak je v práci???

nadis.h
9. lis 2009

Jani dvoj já se ještě moc neraduju. Budu se radovat až po krvi trošku. Teď asi tomu ještě nevěřím pořádně.Ale chvilkama se přistihnu jak si bříško hladím. 🙂
Jani dvoj a jak Ty s akcí?Kolik zbývá?

janik8774
9. lis 2009

Nadi.
tak to blahopřeji. A trochu i závidím. 🙂
Aby tam nakonec opravdu nebyly dvojčátka.Jak silné čárky si měla?
Já jsem je měla v uterý hodně slaby a to jsem byla asi 11den.

Jani DVOJČE - no v práci to docela vzládám.Je to dost změna.Spíš psychycká než fyzická.Práce je pohoda,žádná makačka.Víc sedím u počítače.
Malej chodí docela rád do školky.Minulý týden se ještě počůraval při spaní a dneska už jsem si domů prostěradýlko a pyžámko na praní nenesla.

nadis.h
9. lis 2009

Jani děkuji. 🙂 mám je v albu. Ty slabší jsou ze 7 dne po ET a ten jeden je z 10ého dne odpolko.

Malej je šikulka. 😎

nadis.h
9. lis 2009

A ten 7 den jsou první co se ukázaly. 6 den jsem testila taky a bylo tam prd.Proto jsem začala s těma dvojkama,když se to ukázalo takhle brzy.

janik8774
9. lis 2009

Tak to já jsem je takhle silné neměla.To co ty máš 7den tak já měla 10den.
Aby si neřikala "malý jsou šikulkové" 😀

nadis.h
9. lis 2009

Já myslela Tvůj malej,že je šikulka. 😀 Ne ti moji nebo můj. Ježíš to bude překvápko. Hlavně pro taťku. 😀

janik8774
9. lis 2009

A já testovala ráno - asi po 8hodinách spánku a byla jsem ráda že jsem je tam viděla.
To jsem teda zvědavá jestli si obě myslíme stejnou věc.Budu stále "v kontaktu" s koníkem abych měla přehled. 😀

nadis.h
9. lis 2009

No ty první ten 7 den je jedna z rána a druhá z dopoledne. 🙂
Jo jo jsem teda napnutá. 😝 Kdy mě vezmou na utz od krve? Tak za 14 dní co?

dvojcata2
9. lis 2009

počkej ono se to jedno vajucho rozdělí na dvě a budeš mít čtyřčata proto máš takovou dálnici!!! 😀 😀 😀
Jani já taky závidím a vůbec né tiše kdo by tady nezáviděl???Ale moc jí to přeju jako i tobě u dalšího pokusu!!!
Já to mám ted kolem 10 dostat ale pojištovna zatím nic zítra budu volat ale přemýšlím nechat to na prosinec abych našetřila když mně ted nechávaj v práci brygádničit.

janik8774
9. lis 2009

Jani,
aha.Tak já ti zase někdy cinknu a pokecáme.
Dálnici má pěknou. 😀 😀

nadis.h
9. lis 2009

Woe Jani nechej toho. 😀 To by mě Karel asi odstěhoval do garáže nebo já nevím. 😀
Ta pojišťovna je divná, že to tak trvá. Mě to schválil prvně když jsem na pojišťovnu volala už ten stejný den co to tam z G donesli. 😝

Holky nedělejte si legru. Dvojky ještě zmáknu, ale s trojkama už bych měla hrachy. 😨

dvojcata2
9. lis 2009

určitě budu se těšit a můžem někam na kafíčko to platí pro všechny s dálnicí i bez dálnice 😀 Dobrou noc

nadis.h
9. lis 2009

Já chci na kávuuu. Domluvíme se ju holky?! 😉
Karel maluje celý večer! Rudou červenou obývák. Je to hezké. Ale už bych šla spát tak čekám a popoháním očima aby to už dodělal.Je mi trapný jít spát, aby on tady makal. 😀

nadis.h
9. lis 2009

Už skončil..Jupííí jdu do spršky a jdeme s dětma hajat. Dobrouky. 🙂

nadis.h
10. lis 2009

Dobré ránko,

Všem na dnešek držím palečky. 😉

ma.ja
10. lis 2009

dobré ráno, teda spíš už dopoledne 🙂

zrovna odešel opravář na pračku a ještě teď mám spadlou čelist !!! Platila jsem pouhých 2500,-kč. To je v pr.....

No nic, i to patří k životu, ale jsem v šoku. ☹

ma.ja
10. lis 2009

a zapoměla jsem taky všem držím palečky 🙂 🙂 🙂

mne zas včera bolel břich, večer jsem malinko špinila a na noc jsem si málem brala kyblíček k posteli, až tak mi bylo šoufl ☹

reny01
10. lis 2009

Tak jsem si des udělala testík a byli tam//.ta druhá není ale tak výrazná,tak nevím.zítra jedu na krev,tak uvidíme jestli se to potvrdí.moc tomu nevěřím. jsem zvědavá na holky jak dopadli.držím palečky

nadis.h
10. lis 2009

Reny super! To bude dobre,uvidis! 🙂 ja Ti psala ze ten test z Gennetu je divny,ale jsou tam proste a krev Ti to jen potvrdi! 🙂

Maji to jsou soky. Ja jedu zrovna do Prahy a musim si najit praci tam. Tady v Lbc nemam sanci.

Holky mozna jeste chrupaji ted. 🙂 jsem zvedava s jakou prijdou.

reny01
10. lis 2009

nadi díky,snad to bude dobrý.teď by jsi si asi neměla hledat práci.měla by jsi být v klidu.já taky nemám práci a ted do mateřský bych taky nic nebrala.měla sem jen samí brigády a na černo,protože jsem nic jenom na raní nesehnala.na vícesměnný provoz jsem s malou nemohla. maji držím palečky ať je vše dobrý