Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
16. lis 2009

Nadi a co budeš dělat?

nadis.h
16. lis 2009

Péti budu z domova obstarávat data pro ten server.Je to celý server jako je Seznam. Ale tohle je jen pro Liberec. Musí se to zaplnit, takže teď na začátku mám na starost inzerci,aby lidi zadávali inzeráty k nám.

petra49
16. lis 2009

Tak to je dobře, že jsi něco našla a že můžeš pracovat doma,hlavně když budou nějaký penízky.

nadis.h
16. lis 2009

Právě. Každá kačka dobrá. 🙂 Jsem moc ráda.

Ale co nejsem ráda, že trošinku špiním. Vždy mě to tak rozhodí.I když to není krev, ale stejně. 🙄

petra49
16. lis 2009

Nadi, to je asi normální, ne?

larri
16. lis 2009

Ahoj Nadi,vidim,ze to vyslo.Mocinky gratuluji a opatruj se moc,ju?

nadis.h
16. lis 2009

Péti no snad ju. Vždy si vzpomenu na Máju že jí Petr řekl,že špinit je normální a Janička Dovjce tak té se taky ptal zda špinila při IVF jejím a když prý ne tak je vidět že se tam nic nedělo. Tak doufáááám.

larruško ahojky a děkuji. Honem naskoč na těhuvlnu!! teď se celkem hodně daří všude kolem!!! 😉 🙂

petra49
16. lis 2009

Nadi a kdy si poprvé začala špinit po ET, začínám mít strach i kvůli tomu OHSS, aby byli mimča v pořádku.

larri
16. lis 2009

Jo,jo cekam na tu moji mrchu.Tento mesic ji citim skoro 14 dni.Nejak casto mne boli podbrisek a nevim proc,jizvy co mam po laparce.

Nas taky jde asi sest z diskuse,zatim to vypada,ze ja budu posledni.
Nadi,ja mam plan,vis.Na Mikulase budu mit OPU,8.12.mam narozeniny-to bude ET a n Vanoce //.Porod zari,rijen
-narozeniny ma pritel.
Ted nevim,jestli mi uz harasi z cekani na IVF nebo je to semnou moc spatne.

petra49
16. lis 2009

larri, jak může být po ivf mimoděložní těhu. když ti to daj do dělohy?

larri
16. lis 2009

Ja ten muj plan takhle vymyslela uplne nahodou v praci.Mame kolegyni a ta planuje pristi rok svatbu a hlasi-o prazdninach svatba,pred svatbou tri mesice vysadim antikoncepci a mesic pred svatbou otehotnim.
To bude jedno dite a pak bude dalsi.

Tak jsem uvazovala,jestli je tak naivni nebo blba. 😉

nadis.h
16. lis 2009

Péti to byly takové jen 2-3 kapičky světle hnědé až šedivé 14 a 15 po ET a dneska. 😒

Larri to je krásné!! Já mám 4.12. utz na srdíčko (a) a termín porodu mám zatím na den předem jak přítel narozky. 🙂

petra49
16. lis 2009

no larri, to se uvidí bud se jí to povede nebo taky ne.

petra49
16. lis 2009

nadi a mezi 6-9 dnem po ET jsi nešpinila?

Dneska jsem víc dělala a hejbala se a břicho zas mrcha bolí

larri
16. lis 2009

Ja to napsala spatne.Kolegyne otehotni mesic po svatbe.

No vidis Peto,mam nepruchozi oba vejcovody a stejne mi to vlezlo do praveho.Takze jsem o nej prisla.
Taky to nechapu,ale ted se spis bojim,aby to nevlezlo do leveho.

Povede se ji to,ona si to presne planuje.Kolikrat uvazuji,jestli je co se tyka neplodnosti trochu v obraze.Vzdyt si vemte,kolik je nas tady.

petra49
16. lis 2009

larri, jsem asi natvrdlá, ale vždyt to dávají do dělohy, mě Dr. říkal, že to vyklepat nemůžu, tak kde se vzaly ve vejcovodu?

seery
16. lis 2009

nadis.h No mě řekli že to nebolí ten transfer, ale neměli jsme peníze, protože se opozdili takže mi ve středu budou dávat pětidenní embrya a říkali, že to nevadí, že prý kdyby se jim něco stalo, tak to by se mohlo stát i ve mě, že to je to samé, ale já mám strach. A ty jsi těhotná byla hned teda?? Nepotratila jsi to?? A na jaký pokus na první??

petra49
16. lis 2009

seery mě trnsfer vůbec nebolel, trochu nechápu kdo se opozdil?

petra49
16. lis 2009

Naděnka se zatoulala a po janče ani stopa.

seery
16. lis 2009

petra49 Ále naše vejplata tak proto mi to budou dělat až ve středu ale mám strach když jim je už 5 dní

petra49
16. lis 2009

seery a na co prachy - na PK?

seery
16. lis 2009

petra49 ...... Dávala jsem zamrazit ty vajíčka, za to 7 tis. A ještě 7 tis na něco jinýho asi za to všechno no, mam to někde v papírech. Embrya zamrazit nemohli, jelikož tam byl nějakej problém u přítele

petra49
16. lis 2009

aha, ta to jo. já zaplatila za první pokus cca 10 000. seery neboj, vše bude v pohodě.

seery
16. lis 2009

petra49 ....... A tobě nevyšel ten první pokus jo?? A za jak dlouho dělaj ten druhý?? Nevíš?? A zajímalo by mě za jak dlouho je můžou rozmrazit. A myslím taky, že ty zmražená nebudou asi moc kvalitní

petra49
16. lis 2009

seery, dofám, že vyjde. na ET jsem byla ted v pátek, tak čekám co bude. rozmrazit si myslím, že můžou kdykolia určitě některá budou dobrá, tak mi to aspon mudr. říkal

seery
16. lis 2009

petra49 .......... Tak to jo, díky za podporu a Tobě přeji také aby Ti to vyšlo. No já jen vím, že do středy do osmi ráno budu nervní, protože mám strach, že to nevyjde, že tam chudinky umřou. No já jsem hrozná já vím, ale čekám na to tak dlouho, že už mi z toho hrabe ☹

janina83
16. lis 2009

ahojky devcatka jak se vam tu darilo?ja sem pred chvily dorazila z prace! 😠 nadi gratuluju k praci 😀 aspon naka kacka navic!!!!!!!! no peto uz me tu mas jak se vede mimiskum??boli jeste brisko me zase ne jen vajecnik levy trosku citim jinak jsem v poho

janina83
16. lis 2009

niceho se neboj seery mi taky mely strach a vsecko dobre dopadlo 😉 teda jeste nevime vysledek tehu po transferu to az pristi tyden ale moc se uz tesime a opravdu zadny nervy stoho 😉

seery
16. lis 2009

janina83 ............ A myslíš, že když jim je 5 dní, že budou o.k??

janina83
16. lis 2009

a proc by nemely byt v poradku?? vem si kdyz si nekdo da prodlouzenou kultivaci tak jsou jako vetsi tak si naopak myslim ze to je i lepsi opravdu se neboj....kdyz si jim volala co ti mudr rekl??