Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

larri
16. lis 2009

Kraaaasne ciselko.Jdu koukat na telku s milackem,ma teplotku a rymecku. 😠 😉

janina83
16. lis 2009

jdu si dat to kafe tak se holky mejte hezky... jsem dost utahana pak hned spinkaat tak dobrou noc a zitra awojky 😀 😀

nadis.h
16. lis 2009

😀 Ooohh chudáček. Tak aby neumřínkoval. 😀

Tak paa Jani dobrou. 😉

larri
17. lis 2009

Nadi,ja se spis bojim,aby nas to jeho onemocneni nezastavilo pri IVF.My uz jsme to zazili,kdyz jsme nemohli skoro rok planovat rodinu.To jsem jeste nevedela,ze ja neotehotnim prirozene a myleli si,ze ma chripku. ☹

Zitra jde na krev,tak snad budou vysledky dobre.Ale dneska uz nema teplotu,spis ho boli cele telo,tak snad to bude dobry.
Ja jdu pracovat,tak se tady opatrujte a hezky den.

reny01
17. lis 2009

Dobré ráno holky.přeju krásný den 🙂

nadis.h
17. lis 2009

Larrus to se omlouvam. To jsem netusila. :-/
Snad to nic nebude,jen chripajzna co ted radi.

Jinak dobre dopoledne vsem. 🙂

petra49
17. lis 2009

Dobré dopoledne, tak co budete mít dneska k obídku? my svíčkovou, tak se moc těšim - pač ji miluju.

Odpoledne nám manželův bratranec přijde dodělat nábytek, tak jsem zvědavá jak to bude vypadat.

Jani, dneska je našim dětem týden, mají malé narozeninky.

petra49
17. lis 2009

čau holky, koukám tady i na bazárek a maj tak krásný věci, že až slintám, tak doufám, že už dlouho nebudu jen koukat a budu moct taky nakupovat.

Kde jste?

reny01
17. lis 2009

Mňamky svíčková.tak tu bych si taky dala 😵 a neboj petruš,brzy budeš taky nakupovat 🙂

reny01
17. lis 2009

nadi tak jak ti je?pořád ještě ta pachuť?

nadis.h
17. lis 2009

Mnaam taky bych si dala svíčkovou. Já dělala řízky včera a dost jich zbylo, tak budou i k obědu dnes. 😀 A večer udělám nějakou omajdu asi s knedlem.

Reny už ne. Mám chvílema šoky a blbý pocit zda je vše jak má. 😒

Jak se cítíš Ty? "je Ti něco"?

petra49
17. lis 2009

Holky klid, já taky nic necítím, břicho je dneska lepší - včera jsem to asi trochu přehnala.

Pořád piju jak duha, WC začíná být můj největší kámoš? 😀

Holky, taky mívám denně takový divný pocit v břiše, dřív jsem to mívala někdy, ale teď denně. Měly jste něco podobnýho? Jako takový tušení, nevim jak to popsat.

nadis.h
17. lis 2009

Péti jo já to měla od ET hned.NA to navazoval ten pocit, že to vyšlo. 🙂

reny01
17. lis 2009

nadi mě se zdá že mi začíná být líp.nevím jestli je to dobře nebo špatně. 😒 petruš ty buď hezky v klídku a hlaď si bříško,všechno bude dobrý.

nadis.h
17. lis 2009

Reny tak to bude vpořádku!!Mě právě je taky fajn. Vůůbec nic mi není až z toho mám strach. 😖 Jen večer vždy cítím trochu břicho,jinak nic.

petra49
17. lis 2009

To hladim a manža musí dát ráno pusu nejen mě, ale i našim broučkům v bříšku.

reny01
17. lis 2009

ty prví dny po ET jsou nejzvláštnější.nejhorší je to čekání.petruš ale je dobře když něco cítíš.

reny01
17. lis 2009

nadi já taky!večer cítim ty vaječníky a někdy ještě trochu tu mrchu.a mám chuť na sex.

petra49
17. lis 2009

Reny a kdy ty sis poprvé po ET udělala testik, mám strach testovat dřív, abych pak nebyla zklamaná.

reny01
17. lis 2009

petruš já ho dělala až 14den,ale jen proto že jsem posera.

nadis.h
17. lis 2009

Reny tak jsme se navzájem pěkně uklidnily a můžeme dál těhulit. 😀 Já na sex teda chut nemám. 😕 Ale asi proto že prostě bych nemohla kvůli tomu pocitu,že tam máme ty drobky (a) .. Ale prý chut je to jsem slyšela.Jak je vše takové nateklé a prokrvené. 😀

To jo pro mě byly také nejhorší ty dny po ET do prvního testu.To člověk neví jak na tom je.

reny01
17. lis 2009

podíve se nadis,ta to zkusila a měla je tam 7den 😅 ale někomu se třeba// ukážou až ten14den.mě by z toho praskli nervy.testni jak se budeš na to cítit

reny01
17. lis 2009

nadi to jo.teď můžeme být v klidu 🙂

petra49
17. lis 2009

no asi budu taky posera, jestli mě janča nevyhecuje - jsme nastejno 😖

nadis.h
17. lis 2009

Já jsem v tomhle ujetá. 😀 Já jsem věděla s jistotou, že tak do 12 dne plašit nebudu kdyby náhodou nic. Přece jen mám z jiných diskuzí zkušenosti,že ten 12-14 den je takový rozhodný. I holky s dvojkama měly // až třeba ten 12 den a 11 ještě pořád sněhobílo. Takže dřív když tam nic není tak to ještě o ničem nerozhoduje.

petra49
17. lis 2009

Ach jo holky, to je sranda, jak furt na něco čekáme.

nadis.h
17. lis 2009

Janča má v plánu testit snad ve čtvrtek. 😀 Se inspirovala mnou. 😀

Reny Ty jdeš ještě později na utz co než já? Mě už takhle klepne pepka ještě to mít později. 😝

reny01
17. lis 2009

to mě klepne,úplně ti závidim 🙂 ty 4.12. já 7.12

petra49
17. lis 2009

Tak holky, právě jsem zjistila, že mám v pátek třídní sraz se základkou.Tak uvidim, jak mi bude, že bych na chvilku skočila.

Říkám manžovi, jestli si nechce domluvit taky něco, že bysme jeli spolu domů a on a s kým. Já se z těch chlapů zbláznim - nejdřív vyčítá, že skoro nikam nechodí a pak když ho posílám, tak má takovýhle otázky.

reny01
17. lis 2009

to jo petruš.mužský,co by jsi po nich chtěla 🙂