Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
27. lis 2009

petruš dobré chutnání 🙂

nadis.h
27. lis 2009

Ahoj Pindru a Seery,

jak se máte? 🙂 Pindru to je teda chuděrka malá. 😒 No a s tou cenou za léky...Ani mi nemluv. Já už nějaký rozčilování vzdala k čemu celý život platíme zdrávku,když si všechno stejně pak platíme sami. 🙄

seery
27. lis 2009

Ahoj Nadis, no já se mám i nemám to čekání mě zabije než budu vedet, že už to nedostanu. Cho a bolí mě to břicho trochu

nadis.h
27. lis 2009

Seery je to příšerně dlouhý co? 😝 Nejhorší to pro mě bylo přes víkend.To se tak táhlo. kdybychom si do těch břich viděly. 😀

reny01
27. lis 2009

to jo víkendy jsou nejhorší ☹

reny01
27. lis 2009

seery musíš věřit že to výjde 🙂

nadis.h
27. lis 2009

Pat a Mat tady stěhuje lednici venku.To se fakt tlemim. 😀 Já jsem holka, ale tak jak na to jdou oni 2 chlapi to by mě v životě nenapadlo. 😀

reny01
27. lis 2009

nadin co bys chtěla?chlapi 😅

nadis.h
27. lis 2009

Reny fakt jsem byla mrtvá. Od začátku až do konce než to dali do výtahu. 😀 😀

Je mi zas divně. 😝 To jsou stavy teda.

reny01
27. lis 2009

nadi tak já se chvílema taky cítim naprd,ale může to být i horší,tak jsem ráda za to,jak mi je teď. 😉

nadis.h
27. lis 2009

Reny no já jsem taky ráda,že mi je zatím takhle "jenom".. 🙂 Když čtu jak ostatní holčiny tráví celé dny u mísy...Ale už chci mít potvrzené,že je to dobře. 😠

reny01
27. lis 2009

to já taky .strašně se těším na ten utz.moc

venyska
27. lis 2009

Dobrý den děvčata.Mohu se zeptat?dělá se v gennetu i inseminace?

nadis.h
27. lis 2009

Reny i já na jednu stranu. Ale spíš mám větší strach než že se těším. Já vůbec nevím co bych udělala kdyby mi řekla,že to není v pořádku. A jít na revizi? To bych psychicky nedala. 😔

Ahojky Venys. Ano dělají. 😉

nadis.h
27. lis 2009

Jdu skočit do krámu. Hned tu jsem

reny01
27. lis 2009

nadi tak to taky nevím co bych dělala,ale nesmíme si takoví věci vůbec připouštět.musíme věřit že bude vše v popřádku

seery
27. lis 2009

Nadi spíš bych chtěla mít doma ultrazvuk 😀

nadis.h
27. lis 2009

Reny no jasné.Ale asi je tenhle strach "normální"... 🤐
Seery to já taky. 😀 Já mám přítele chirurga...škoda že není gynekolog. 😀

seery
27. lis 2009

Gravidita po in vitro fertilizaci, tedy oplodnění "ve zkumavce", může probíhat zcela bez komplikací jako těhotenství vzniklé bez metod asistované reprodukce. Zároveň ovšem má i svá rizika a specifika.

Pokud dojde po IVF k uhnízdění embrya do dělohy, lze již za 14 dní prokázat v moči a krvi těhotenský hormon (lidský choriový gonadotropin-hCG). V této době se hovoří o stadiu tzv. biochemické gravidity. Za další dva týdny se provádí ultrazvukové vyšetření, při kterém lékař zjistí, kolik plodů se v děloze vyvíjí a zda je patrná srdeční akce. Toto období se označuje jako klinické stadium těhotenství. Pokud je vše v pořádku, je těhotná žena předána do péče svého gynekologa................................Tak tohle jsem přečetla na netu. Tzn Nadi, že ty po utz už půjdeš ke svému gynekologovi.

reny01
27. lis 2009

nadi ale chirurg se taky může hodit 😀

nadis.h
27. lis 2009

Seery jojo já to vím.

Reny no momentálně se mi nehodí. 😀 😀

seery
27. lis 2009

Po IVF je asi dvakrát vyšší riziko časného potratu než v běžné populaci. Je to ovšem spíš důsledek vyššího věku a přidružených onemocnění neplodného páru než samotné metody IVF....................Tzn že my jsme ještě mladé takže to snad bude o.k 😀

seery
27. lis 2009

Nadi a neměl by i chirurg vědět něco o tomhle, když studuje medicínu tak se učí vše tak nějak aspon trochu ne.

nadis.h
27. lis 2009

Seery ne ne on není přímo chirurg. On je rentgenový laborant. A to je úplně něco jiného.

seery
27. lis 2009

Aha tak to pak jo 😀

petra49
27. lis 2009

Ahoj holky, takže Uz mám 14.12. jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí.

seery
27. lis 2009

ahoj Peti a v jakém jsi týdnu, že to tu nemáš napísaný víš?? Jak jsi psala že se nevejdeš do kalhot

reny01
27. lis 2009

petruš superrrrrrrrrrrrr

petra49
27. lis 2009

Jsem 14 dní po Et, do kalhot se vejdu, ale tlačí mě a jsou mi nepříjemný, protože mají vyšší pas a nejsou to bokovky

seery
27. lis 2009

Tak brzo už jo