Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
3. pro 2009

Dobré ranko, já zas budu převlíkat postele a vytírat byt a chci upíct ještě jeden štrůdl po tamtom se jen zaprášilo.

Teda holky, včera jsem koukala po městě po nějaký těhotenský módě a musím říct, že pěknej hnus, těhotenství je tak krásný obndobí, ale to co prodávaj se fakt nedá, pokud teda zato člověk nedá majlant. Asi si něco koupím z netu.

nadis.h
3. pro 2009

Ahoj holky,

Jani dvojce aháá. Já měla za to, že už jen čekáš na mrchu. Tak tfuj tfuj tfuj. 😉

Reny s oknama opatrně. Prý by se mýt neměla.Kvůli tomu,že nějak zvedáš ruce nahoru. 😕

Péti já jsem nakoukla do těhu mody jak je v té ulici jak se jde k všeobecné pojišťovně. Fakt nic moc teda. 🤐 Asi nejlepší vyzkoušet velikost v krámě a pak si to objednat z netu.

petra49
3. pro 2009

Naděnko, co že tak dneska brzy?

reny01
3. pro 2009

to jo holky,s tím oblečením je to děs ☹ u nás taky nic není.
okna udělat musím,jelikož vypadají otřesně.chci je ještě vyzdobit a už se těším až budu mít hotovo 😅
to jo nadi nějak brzy dneska 😀
petruš štrůdl bych si taky dala mňam.pošli mi kousek 😉

nadis.h
3. pro 2009

Péti koukla jsem přes mobil na email a byla tam zpráva od šéfové.Tak jsem musela vylézt a jít jí odepsat. 😀

Holky snad prý v CA by měli mít něco nositelného z těhu oblečení. A do HM hodně chodí holky kupovat těhu kalhoty.

reny01
3. pro 2009

nadi jaký CA a HM?

reny01
3. pro 2009

teď do těch tří měsíců to jde,ale potom už ná bříško vileze rychle

nadis.h
3. pro 2009

Reny no C und A já nemám takový ten znak mezi těma písmenkama a H und M to samé. 😀 To jsou obchody s oblečením.Většinou ve velkých centrech. CA je v Globusu tady v Liberci a taky ve Forum na Fugnerce.Ale HM netuším zda je v Nise?

reny01
3. pro 2009

nadi já jsem právě nevěděla co myslíš 😒 do nisi i do globusu jezdíme,tak bych tam mohla skouknout.ale ještě né,ještě je brzy.do 3měsíců nic

petra49
3. pro 2009

No v CA jsem byla a vůbec nic nositelnýho v HM nevim. No já jsem chtěla něco univerzálního co by se dalo nosit když nejseš těhu i kdýž seš. Mám většinu triček na tělo a ty se mi teď moc nosit nechce. Mam asi teď jen 3 vršky co se daj nosit.

nadis.h
3. pro 2009

Péti já CA taky už nemám ráda. Příjde mi to hadrárna. 😖 A když už někdy za čas něco objevím,tak ta cena neodpovídá té kvalitě. 😝 A mám stejný problém. Já mám samá trička krátka,nebo tílka. Dloouho jsem si nekoupila na sebe nic nového na zimu. V Praze to nebyla tak potřeba a ted poslední 2 zimy jsem byla bud doma nemocná a nebo pak zahrabaná v práci. Takže zatím to řeším miláčkovou mikinou doma a na ven mám jediný takový svetr,zežmolkovaný,že se raději nikde nesvlékám. 😀

Holky ale můžete pak mrknout na buď www.aukro.cz a nebo na www.mimibazar.cz

reny01
3. pro 2009

no já toho taky nositelnýho moc nemám ☹ ale teď přes zimu mi budou stačit na ven nějaký teplý roláčky a hlavně teda džíny.ty jsou fakt potřeba

nadis.h
3. pro 2009

Já bych chtěla nějaký pěkný kalhoty víc než džíny. A pak až budu mít pupendo větší hodně tak nějaký krtkáče-lacláče. 😀 Ty se mi na těhulkách líbí.

Holky já asi zajedu do špitálu na utz.Co myslíte? 😅

reny01
3. pro 2009

nadi já mám právě taky ty svetryˇúplně žmolkovaný. 😀 já když vím,že se někde budu svlékat,tak radši mrznu a jedu v tryku a bundě 😀

reny01
3. pro 2009

kdy teď?

nadis.h
3. pro 2009

Reny jsi to samé!!! 😀 Já ten svetr nebo něco co se "dá nosit" ale je ve hrozným stavu beru jen když jedu někam kde se nebudu svlékat. 😀

No ted jsem myslela odpol.

reny01
3. pro 2009

a oni tě někde vemou bez obědnání?u nás by mě teda nevzali ☹ ale nadi já se teď už toho utz taky pěkně bojim.pořád na to musim myslet,hlavně večer,když si lehnu. ☹

nadis.h
3. pro 2009

Reny no právě,že v nemocnici tady je ambulance gynekologická. A jede nonstop. Jde jen o to,že když tam bude hodně lidí tak si počekám,ale to zas neva. Budu vědět na čem jsem. Tohle už se nedá a bolelo mě bříšo včera dost divně k večeru. 😒

reny01
3. pro 2009

nadi já vim,do pondělka je daleko ☹ ale mě to břicho taky někdy tak divně bolí.a někdy cítím v břiše takový zvláštní teplo 😕 já se bojím toho srdíčka,protože to se stává,že netluče ☹

reny01
3. pro 2009

nadi tak jestli se ti chce,tak jdi. 😵

reny01
3. pro 2009

a já se tady do pondělka zblázním 🙂

petra49
3. pro 2009

Holky vydržte to, je to za pár.

nadis.h
3. pro 2009

Reny já mám právě šílený strach ted od úterý.Tak jak mi bylo šíleně zle,tak je to čím dál lepší.Proto mám strach zda se něco nestalo. ☹

reny01
3. pro 2009

nadi mi se tady akorát pěkně vystesujem to je hrozný.vůbec ti není špatně od žaludku?

reny01
3. pro 2009

já si myslim,že zbytečně plašíme.všechno určitě bude v pořádku

nadis.h
3. pro 2009

Jako špatně mi je.Ale ne tak hodně a ne tak často jako bylo.

petra49
3. pro 2009

Nadi vždyť ti nemosí být pořád zle. Holky, tak jsem si objednala pšes mimibazar 2 krásné tuničky, jestli se mi to podaří přidám do albíčka.

petra49
3. pro 2009

Tak holky mám je v albíčku, tak jukněte a kritizujte, ale mě se moc líbí vyjdou obě na 800Kč, coč si myslím, že za 2 kusy jde, proti té hrůze co prodávaj

reny01
3. pro 2009

petruš tak pak řekni,juknu 🙂
nadi taky si myslim že ti pořád nemusí být stejně.buď ráda že je ti líp 🙂

nadis.h
3. pro 2009

Péti ten mimibazar je fajn. 🙂 Dají se pořídit různé věci tam za pár korun,když si trochu pohledáš. 😉

Teď jsem si oblékla takové úzké tričko a přes něj je krásně vidět bříšo jak vylejzá. Holej pupík tak vidět není,ale přes to tríčo jsem se teď úplně rozplývala. 😅