Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
6. pro 2009

Máji přesně. Lepší když se na něco příjde a vyléčí se to než promarnit jen tak 2 pokus. 😉

larri
6. pro 2009

Nadi,je to věkem.Čím jsi starší,tím maš méně vajíček.
Čim jsi starší je menší šance otěhotnět.

My mame smulu,že nas je na diskusi par,kterým se nedaří.Zbytek tam je na chvíli,otěhotní a už tam nechodí. ☹
minule jsem měla 12,ale jak říkala dr.nezaleží na množstvi,ale na kvalitě.

Necham se překvapit,zitra jdu do prace,v utery dám vědět.

nadis.h
6. pro 2009

Larri držím moc palce ať je to šikula! 😵

seery
6. pro 2009

Ahoj Nadi, děkuji za podporu ale mě bolí často břicho jako ty menstruační bolesti. Taky tě to takhle bolelo? Nevim normalni to asi neni. A proč všichni tady jezdíte do Liberce na utz atd... Já chodím sem do Lípy. A ty už jsi 9 t tak bys už měla chodit jen na gyndu ne?

nadis.h
6. pro 2009

Ahoj seery,mě bolí břicho jako na mrchu stále. Je to prý z toho,že se roztahuje děloha tak bolí vazy. A na utz do Gennetu jedu poprvé od transferu. A musí se tam jet na kontrolu zda je vše v pořádku. A když je srdíčko tak napíšou zprávu pro mého gyndr a vyčutnou mě.

seery
7. pro 2009

Tak jsem si to zatím vyplnila, třeba to pak zase budu mazat, no ale furt mi nejde do hlavy proč tam mám 6tt když jsem teprve 3tt a to ve sředu.

nadis.h
7. pro 2009

Renuš tak co?? Čekám na hlášení. 🙂

Já uř to mám za sebou. Brouček je v pořádku. Dneska měl přehlídku. V gennetu mi dělali 2x utz aby mi pí prim mohla dát fotečku.Je zlatá. A pak jsem skákla ještě na gyndu ke svému a tomu vypadly nějaké ženské tak mě taky rovnou vzal na prohlídku a udělal další utz. 🙂 A mám termín porodu dle utz přesně na miláčkovi narozky. 🙂 To je krásný.

petra49
7. pro 2009

Ahoj Nadi, tak to jsou super zprávy a velká gratulace. No a musíš ještě do Gennetu nebo už budeš chodit jen ke svý gyyn? Dělala ti UZ i spodem nebo jen přes břicho.

Já jsem byla skoro celý den u kamarádky, která je na mateřský, bylo to fajn a mám u ní zamluvený těhu kalhoty a kojící košile.

taky jsem dneska udělala nějakou vánoční výzdobu ikdyž jsem myslela, že nebudu nic dělat, tak mi to nedalo.

Renuško, tak co?????

nadis.h
7. pro 2009

Péti ahojky,

dělali mi oba už utz přes bříško. Vaginální dělají jen když to není přes bříšo vidět. 🙂 Do Gennetu jdu 6.1. na velký utz na vývojové vady.To zas budou nervy. 😖

To máš fajn s těma věcma. Já to musím vše pokoupit. 😠

petra49
7. pro 2009

Nadi, myslíš, že tam pak půjdu taky na velkej UZ? Je ti ještě zle nebo už to je lepší?

nadis.h
7. pro 2009

Péti no jasně,že tam taky půjdeš. Je velká výhoda,že tenhle screening ve 12 týdnu není "povinný" a nehradí ho normálně pojišťovna a platí se za něj snad 1300 a my ho máme zadarmo.
Je mi pořád zle. Ale ne tak jako mi bylo předtím těch 5 dní. nebo jsem si už možná zvykla. 😀

Kde je ta renny? Jsem napnutááá.

petra49
7. pro 2009

To já taky a já to snad do toho pondělka nevydržim, mám strach aby byli bobísci v pořádku, když mi skoro nic neni. zítra provedu kontrolní testík.

Nadi a ty jsi nějak špinila nebo něco nebo kam zmizelo druhý mimi?

nadis.h
7. pro 2009

Péti špinila jsem 15ý den.Ale jako že úplně miniarturně.Ani bych to tak nenazvala.Byly to takové 2 kapky ani ne červené ale hodně světle hnědé. A ono se to vstřebá to co se nechytí,když se to nechytí. Některé se můžou chytit a můžou krvácet i hodně,ale přitom druhé mímo je v pořádku. Však teď má moje mimi teprve 1,62 cm. Na začátku to je třeba ve 4tt 3mm.To je jak nic.

petra49
7. pro 2009

No to máš už krásnýho obra. Naděnko, myslíš, že bude u mě vše v pořádku? Jsem hrozná, promiň, ale mám strach.

petra49
7. pro 2009

Jo a Nadi taky ta kámoška bude prodávat věci po dětech 0-2 roky má kluka i holku, tak bysme se pak mohly podělit podle toho co budem čekat, kdybys chtěla.

nadis.h
7. pro 2009

Péti neomlouvej se!!Vzpomeň na mě jak pořád plaším,že se něco stane.Myslím si,že je to naprosto normální tenhle strach. Po srdíčku se Ti uleví..trochu..nebo jestli nejsi janek jako já,tak už pak budeš v klidu. 😉

To by bylo super!!! To bys byla hodná. 🙂 Jee už aby to uteklo.At víme co tam máme. 🙂

nadis.h
7. pro 2009

Mám mimiňouska nového v profilu. 🙂

petra49
7. pro 2009

Naďo krásnej brouček, půjdem si teda v ten čtvrtek posedět, já bych šla. v kolik by se ti to hodilo?

nadis.h
7. pro 2009

Péti já bych nikam nejradši nešla. Můj gyndr mě dneska důrazně taky řekl at nechodím ven pokud nemusím.Tak nevím. Já mám strach mezi lidi chodit. 🙄

petra49
7. pro 2009

Proč bys neměla nikam chodit?

eloana
7. pro 2009

ahoj holky ahoj nadi🙂 -ja jdu na screening zitra -jinak normalne se pry za nej plati me nic nerikala ,tak asi ze jsme klientky tak to mame gratis🙂

petra49
7. pro 2009

Nadi, ale jestli nechceš, tak nepůjdem.

nadis.h
7. pro 2009

Péti kvůli prasečině mě varoval jakožto těhulu. Jako já bych šla to o tom žádná. Ale mám lepiky. 😅 Ale uvidíme.Já bych šla podrbat.

Eli ahojky. Jojo je to protože jsme "jejich"...Jinak cizý musí platit když ho chtějí udělat a nemají žádné doporučení,aby to šlo na pojišťovnu. 😉

petra49
7. pro 2009

Nadi, tak si to rozmysly, mohli bysme jít třeba kolem 13 a to je všude skoro prázdno si myslím, že jsou všichni v práci, ale jak chceš nechám to na tobě. Já taky trošku courám, né každý den, ale pořád doma bych to taky nevydržela.

eloana
7. pro 2009

Holky proti chripce je nejlepsi -myt sicasto ruce ,kloktat listerine a proplachovat si slanou vodou dutiny!!! dejte si trosku soe do vody neb vincentku a dejte si to na lzicku a snupnete a pak vysmrkate-ja to delam nekolik let pac mam operovane dutiny

petra49
7. pro 2009

Jdu se chvilku natáhhnout, ještě sem nakouknu.

eloana
7. pro 2009

nadi je fakt ,ze porad doma clovek byt nemuze a hlavne by musel zustat doma i druha polovicka🙂 loni manzel pritahnul hnusnou chripku -chytli jsme ji vsichni:((((

nadis.h
7. pro 2009

Tak jo Péti. Tak půjdem jak říkáš. 🙂 Ještě se domluvíme ju.

Eli no o mém ani nemluv. Však dělá ve zdravotnictví. 😖

seery
7. pro 2009

Ahoj holky malej měl od pátka horečku a já jsem to dnes chytla mám 38. Celej den mě bolí nohy a to děsně. Mám strach aby to nějak neovlivnilo tehu. ☹

nadis.h
7. pro 2009

Seery Tebe jsem se chtěla zeptat.Tebe bere doktor na utz tak brzy a vzal Ti vůbec krev?? 😕