Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
14. led 2010

nadi tak já tam můžu přijet mezi 20.1.-3.2.
to jo,hlavně ať to máme v pořádku 😵

nadis.h
14. led 2010

Musí jinak půjdu skočit do zdi. 🙄

eloana
14. led 2010

holky ,ale kdybych podstoupila tripel jinde a nesla pred tim na screening ,ktery byl v pohode -tak nevim jake priserne cislo by vyslo.
ale hodne koukaji na ten utz ve 13tt-to mi vysli hodne dobre.
A to hcg vzhledem k tomu ,ze tam hral hodne roli utros a spineni ve 15tt -tak prilis neresila
Ja na amnio -stejne jit nechtela -a ani mi to nevnucovali a ba naopak -mi ho geneticka nedoporucovala

eloana
14. led 2010

ale vlastne -blbe mi to vyslo jen kvuli tripul,ale celkove -to vyslo negativne s poznamkou atypicky screening kvuli zvysene hodnote HCG

petra49
14. led 2010

Ahoj holky, tak to máme za sebou, byla jsem taky u Šrámka a vše by mělo být v pořádku, ale byl u mě taky nějak zmatený. Ptal se mě kolik jsem měla těch hyperstim. sy, já jsem říkala, že mi nikdo neřekl přímo, že ho mám, že jsem měla jenom podezření. Pak prý že jsem po KETU a já, že jsme měli normální ET. Tak nevim.Každopádně taky toho moc nenamluvil- na vše jsem se ptala, i na pohlaví a to řekl, že to ještěb nemůže být vidět. Na další mě chtěli objednat zase k němu, tak jsem se zeptala jestli nemůžu k Bydžovský a vyšlo to a jdu k ní, tak jsem ráda. Jinak byl brouček krásnej dám fotečku.

reny01
14. led 2010

zdravím petruško 🙂
no tak vidíš,máš to taky vˇpohodě 😵
fotečka je krásná 😵 😵 😵
petruško ty jdeš taky ještě ve 20 týdnu na screening?

nadis.h
14. led 2010

Co se to rozjelo za Šrámko vlnu? Já do Gennetu už nejdu na ten druhý screening.Chce si ho udělat můj dr. Jdu mrknout na fotečku. 😵

nadis.h
14. led 2010

To je brouček. 😵 😵

reny01
14. led 2010

šrámko vlna 😀 😀 😀

nadis.h
14. led 2010

😀 😀 No jasný
Na něj máte "štěstí"... Já ho nikdy neviděla. 😝

reny01
14. led 2010

já ho taky ještě neviděla. 😕 ale určo ho teď potkám 😉

petra49
14. led 2010

holky děkuju. Reny taky jdu tam, objednali mě automaticky.Taky se mi ulevilo a jsem moc ráda, že je vše v pohodě. Taky jsme bobíska odměnili dobrou véčou 😀

nadis.h
14. led 2010

Je to vždy obr úleva co? Hlavně pro mě první vteřina kdy najede utz na bříšo.Hned hledám zda tluče srdíčko pak mi je vždy už dobře.

reny01
14. led 2010

petruš určo si to zaslouží 🙂
hlavně holky,že jsme všichni v pořádku 😵 😵 😵
teď nás čekají další testy 😒
jdu čučet na telku,tak se mějte hezky po zbytek večera 🙂

eloana
14. led 2010

🙂-Jestli-onnebyl-zmateny-ze-me 😀

nadis.h
14. led 2010

Hehe. 😀

Holky hezký večer. 😉

ma.ja
14. led 2010

ahoj holky 😀

co to "šrámkovlna" já chci zůstat u Petra!
Jdu kouknout na Péti mimíse 😵

nadis.h
14. led 2010

Ahoj Maji,

já ho taky nechcu,když vidím jakje zmatený. 😀 Ale mě už automaticky dávají k mému zlatíčku,tak snad se ho vyhnu. 😕 😀

ma.ja
14. led 2010

Nadi na pigára si ještě počkám...
jsme objenaní na 28.1. nejdřív k MUDr Křečkové a pak k Petrovi. Tak uvidíme. Ale třeba když dopadne dobře imuno i genetika, tak by mohly pigára klapnout. Petr říkal, že teď zkusíme stimulaci "pozměnit", tak nevím jestli měl na mysli dlouhý protokol....buchví... už jen 14 dní ☹ strašně se to vleče....

dnes jsem byla v Liberci, šla Pražskou, koukala jsem po tom kočárkovým krámu, co má Dvojče a neviděla???
Kde je?

nadis.h
14. led 2010

Maji nojo vlastně Ty to máš s tou genetikou apod. Buď Ti změní léky a nebo fakt protokol. To je fuk. Hlavně ať je to úspěšné! 😵

Prosím Tě Petto od Janči je když jdeš zespoda tak na pravé straně a musíš projít průchodem.Je tam mám dojem drogérka a vedle hned průchod a tam to je.

ma.ja
14. led 2010

aha, tak to je jasný. Já šla rychle, byla mi zima, fuj, už aby bylo léto nebo aspoň jaro 😵

včera si Jirka natloukl na schodech, tak jsem mu večer mazala hřbet, holky sranda, jak malej kluk. Mazala jsem ho chladivou koňskou mastí a on začal skučet, že mu je zima a pálí ho to...až musel pod sprchu..pak zabalit do deky a pod peřinu...a dnes, když jsem kupovala jiný mazání, tak prodavačka říkala, že příroda ví, proč roděj ženský 😀

nadis.h
14. led 2010

Já hodila málem tlamu u Plazzy.. 😝

ma.ja
14. led 2010

Nadí musim končit, uvolnit židli u PC a ohřát večeři.
Pa a dobrou noc

reny01
15. led 2010

krásné ránko děvčata 😵

jindriska
15. led 2010

zítra ráno 7.30 hod. kontrola na UTZ, jsem zvědavá jak rostou, ale asi jo, protože už to začíná poboĺívat.

reny01
15. led 2010

jindřiško budu ti držet palečky 🙂

jindriska
15. led 2010

děkuju 😉

nadis.h
15. led 2010

Ahoj holky,

tak jsem udělala první nákup na mimiaukci. 🙂 Koupila jsem 3 bodýčka,5 overálků a 1 dupajdy. Za 180 korun i s dopravou. 😵

petra49
15. led 2010

Ahoj holky,

Jindři všichni samozřejmě držíme palečky.

Nadi to jsou krásný věcičky, viď. Já včera v tescu koupila 3 bodýčka za 70Kč, něco málo pokoupim, aby mělo taky něco novýho a zbytek popůjčuju.

Holky já jsem dneska tak líná, že bych celej den jen spala.

nadis.h
15. led 2010

Péti já jsem taky lemra. Až ted jsem vyluxovala a utřela prach co jsem chtěla udělat už 4 dny. 😝 😀
Věcičky jsou krásný.Ještě uvidím jak budou vypadat na život. Ale ty mrňavé ani nemůžou snad být nijak moc zničené. Já koupím taky nové takové ty fešnější. Jinak na normoš nošení a na domu to "jeté" stačí.Stejně je to na chvilku.

Co v tom tescu mají?Prý jsou tam nějaké slevy na pidi věci.