Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jindriska
26. led 2010

yaris, super zprávy. Moooc držím palečky. Já nemohla skoro vůbec spát a navíc v noci mi bylo hrozně zle a bolelo mě bříško, teď už je to v pohodě. Snídám a pak se půjdu natáhnout k televizi. Jen musím v průběhu dne trošku poklidit. Jak je manža doma, tak je bordel všude. No a pak si musím něco uvařit, budu dělat špagety, mám na ně obrovskou chuť. Tak holky, pěkný den 😉

murasek
26. led 2010

Jindrisko - tak ted at hezky bojuji a ty si uzivej klidecku a relaxace a dobre to dopadne 😵

yaris
26. led 2010

Murasek - chodíme do Lidových sadů 😉 Jenže 2x jsme teď nebyli, tak nevím, zda to ještě doženeme.
Jindřiško - asi už se mimínci zakousávají 🙂 Radši jen tu telku a špagety, manža poklidí 🙂 Dneska je to první den od soboty, co mě bolí míň břicho, hurá. Asi už se to konečně hojí.

murasek
26. led 2010

yaris - joj, to by se mi libilo, ja sice do tanecnich chodila, moc me to bavilo, pak jsem vymetala vsechny plesy, ale leta jsem uz netancila a ten muj neumi, tak to stoji za prtku 🙄 treba ase v budoucnu jeste dockam 😀

yaris
26. led 2010

Murasek - já se nejdřív bála, abych tam nebyla za kopyto, protože můj taky umí, ale sešly se tam páry všech věkových kategorií a naprosto v pohodě. Je to tam moc prima. Celkem 10 lekcí po dvou hodinách (poslední je věneček) a snad 2300,- pro oba to stálo My 😉 chtěli chodit ke Koškům, ale tam bylo věčně plno nebo nám do toho vždy něco vlezlo.

murasek
26. led 2010

yaris - tak to hned letos pujdete nekam na ples?

yaris
26. led 2010

murasek - kurzy mají končit v půli března, tak nevím, jestli to stihneme a jak to všechno bude 😉

murasek
26. led 2010

ale uz je to prvni krucek 😵 pres leto muzete pohonit tancovacky venku a v zime sups sup do kulturaku 😝

yaris
26. led 2010

V zimě bych už ráda miminkovský starosti 😝

Jinak jsem našla hezkou stránku, jak se embryo vyvíjí 😉
http://www.babyonline.cz/vyvoj-miminka/prvni-ty...

nadis.h
26. led 2010

Ahoj tanečnice. 😀

Já se přemlouvala abych spala,ale nešlo mi to tak jsem vylezla. 😝 Ted snídám a pak konečně musím doma uklidit. 😖

murasek
26. led 2010

Ahoj Nadi - s uklidem to neprehanej, nech to az nez muzik dojede, ne? 😝

murasek
26. led 2010

holky, ja jdu dnes prokonzultovat vysledky s Mudrou, ale co me dneska prekvapilo, byla kapka krve - a to jsem teprve 15den od zacatku MS - co si o tom mam myslet? 😕

murasek
26. led 2010

jo a neberu zadne leky, proste nic - ja to svoje zhuntovany telo nepoznavam 🙄

nadis.h
26. led 2010

Murasku no musím tady něco málo udělat.Pak už nemám kdy. O víkendu makám. 😝

Na kapku krve nehleď. To snad nic není pokud to byla jen kapka ne. 😕

murasek
26. led 2010

Nadi - uvidime, poptam se Mudry
do vikendu daleko, to toho jeste stihnes 😝

reny01
26. led 2010

zdravím holky 🙂
jindři jen se pěkně opatruj 😉 ať poklidí manža 🙂
dnes sem byla s malou u zubáka a malá nemá žádný kaz 😵 tak nás zubařka pochválila a dostali jsme pastu. 🙂
zítra tam jdu já,tak to už nebudou takový chváli 😀
jinak teď musím taky poklízet a žehlit 😝

murasek
26. led 2010

reny - tak to je super! treba zitra prijdes s druhou pastou 😀

reny01
26. led 2010

murasku tak to asi těžko 😀

murasek
26. led 2010

bolej zoubky? kam chodis?

reny01
26. led 2010

holky hoďte si tam nějakou fotečku 😅 ať jste přehlednější 😉 třeba jenom nějakou zdálky

reny01
26. led 2010

murásku tady u nás v lípě.ani mě nějak nebolej,ale dva roky jsem tam nebyla,tak určo bude něco novýho 😒

murasek
26. led 2010

no jo, jak je prevence v haji, tak to necekej zazraky 😀
s fotkou se budu snazit, snad do konce roku bude 😀

nadis.h
26. led 2010

Ble taky se musím objednat k zubákovi. A furt to odkládám. 😝

reny01
26. led 2010

murásku 😀 😀
nadi a už máš toho zubáka?

nadis.h
26. led 2010

Renuš mám zubáka - kamaráda od přítele.Trhal mi ten zub v listopadu nebo kdy mě to tam K bral.

murasek
26. led 2010

ja se loucim me damy, hodim si sprsku a mazu do toho mrazu, tak zatim paaaaaaaaaa a hezke odpoledne

reny01
26. led 2010

murásku zatím ahojky 😵
nadi tak to je fajn,aspoň že jsi nějakýho sehnala 😵

petra49
26. led 2010

Ahoj holky, musela jsem vás zapnout až teď jinak bych opět nic neudělala. Včera jsem totiž na nic nesáhla, bobísek nějak zlobil, tak to dneska dohánim.Jsem skoro hotová-peru asi pět praček a pak mě čeká ještě koupelna, ale než přijde manža, tak to zvládnu.

K zubákovi jdu ve čtvrtek a na kontrolu s bobískem až za měsíc, včera na UZ pěkně řádil-byl to krásnej pohled.

Gratuluju k úrodičce.

Jindři a ty hlavně odpočívej. Já 2 dny po transferu skoro nic nedělala-manžel mě nenechal.

nadis.h
26. led 2010

Peti ahojky,

jaktože chodíš po takové době až?

Holky mě asi 3 dny ted se začali dělat takové jakoby křeče do břicha.Na straně kde jsou kosti od pánve tak v to místě vždy na chvilenku mě začne bolet jako když máte křeč v lýtku. 😝 A střídají se mi strany.

nadis.h
26. led 2010

Joo a Yaris gratuluji k šikulkům! To bude na sto péro do mrazáčku.Mě se jich oplodnilo 7 z 10 a ani jeden neodpadl.