Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

isaosa
1. únor 2010

eloana: Šrámek je můj gyndař. Je takový zvlášťní, občas ne úplně milý, ale jinak je to opravdu odborník, to jo.

dvojcata2
1. únor 2010

Ahoj děvčátka hlásím 8 vajec přesně jako minule.Minule tamponáda ok ale ted no hrůza představte si že se mi to v půlce seklo ,tahala jsem jako blázen a když jsem to vytáhla tak jsem zjistila že tam normálně uděělali uzel jako krávu(pardon) 🙂 🙂 🙂 Ráno budu volat ted jse jen modlit aby se toho oplodnilo víc jak minule. 🙂 🙂 🙂

nadis.h
1. únor 2010

Jani supeer!! 🙂 Mě se tamponáda taky zasekla..Právě kvůli uzlu. A málem jsem chcípla bolestí jak jsem musela zabrat. 😝

isaosa
1. únor 2010

dvojcata: nadis: jaká tamponáda? Co se vám to seklo? 😲

petra49
1. únor 2010

Ahojky, tak Jani gratululuju a dali jste si ICSI? Jani do kdy mám zaplatit zbytek na ten kočárek. díky a držim palečky.

isaosa
1. únor 2010

Tak jsem se dnes konečně objednala do libereckého Gennetu ... jdeme 23.2., a vetřela jsme se přímo k paní primářce, když si jí tu všichni tak pěkně chválíte 🙂

isaosa
1. únor 2010

Ještě holky .... jak je to s gonalem ... před těma třema rokama tady nebyl, muselo se jen do Prahy. Jak je to teď? Dávají ho přímo an klinice, nebo už mají nějakou "svou" lékárnu, kde je k dostání?

nadis.h
1. únor 2010

Isi tamponáda se dává po OPU (odběru vajuch) kvůli krvácení. Je to asi 10i metrový obvaz narvaný do ... 😀 😀
S primářkou jsi udělala nejlépe jak jsi mohla!!!! 😵
A jinak Gonal Ti vydají přímo u nich v CARu. 😉 Jen Utrouš a prednison si vyzvedneš v lékárně,ale ten je normoš dostupný.

isaosa
1. únor 2010

nadis: V iscare se žádná tamponáda nedává 😕

nadis.h
1. únor 2010

Tak v Liberci se dává... 😀 My si z toho děláme legraci.neboj není to takový jak o tom mluvíme. 😀

dvojcata2
1. únor 2010

Petruš ten kočárek chce doplatit co nejdřív já myslela že jste se s kolegyní domluvily.Asi na to zapomněla.Až bude doplacenej můžeme ho uklidit a zabalit na půdu.
No poprvé jsem uzel neměla ani krev ted jo.
ISCI jsem si ted dala i prodlouž.kultivaci po prvním nezdaru jsem si dala vše doufám že mám na účtě nějaký prachy ☹ Dělala mi to primářka.Holky mám prsa nateklé a bolavé jsem jak Dolly Buster 🙂 au au

yaris
1. únor 2010

Ahoj holky,
Jani gratuluji k vajíčkům! Také mě bolela prsa děsně. A jak máš v albu ten kočárek Peg Pegero, tak to je i můj favorit, moc se mi líbí. Pěl na něj chválu šéf vašeho krámku se kterým se můj chlap zná 🙂 Říkal, že je to špička, taky za ty prachy 😅
Jinak mně už v pátek začalo být nevolno a to dva dny po tom, co mi mimi dali, snad je to na dobré cestě 😉

jindriska
1. únor 2010

Ahoj holky,
Yaris, tak to jsme na tom stejně, nevolnosti mám každý den a navíc mě bolí bříško jako když jsem celý víkend posilovala. Mám stále křeče v oblasti vaječníků a bolesti kolem pupíku, navíc mě dneska začli neuvěřitelně bolet prsa, tak věřím, že je to dobré znamení 😉
Teď jsem přišla z kosmetiky, úžasně jsem si to vychutnala a zítra jdu na pedikuru, tak se těšim.

yaris
1. únor 2010

Jindřiško, mně nějak břicho nebolí. Tak nevím, ale od pátku na zvracení. Ani jít nakoupit nemůžu, vadí mi ty pachy. V krku furt jakoby knedlík. Nejdřív jsem myslela, že jsem něco špatného snědla, ale to by snad netrvalo od pátku do teď. Nechci si radši nic vsugerovávat, abych pak nebyla zklamaná 😉 Každopádně tohle jsem nikdy neměla. Třeba je to ještě následkem hormonů.
Taky bych šla na pedikuru, ale ta, kam jsem chodila, odešla z LB a teď nevím, kam bych se vrtla.

jindriska
1. únor 2010

no já chodím u nás na Smržovce ke kamrádce a jsem spokojená. Určitě budeme maminy, uvidíš 😀

yaris
1. únor 2010

Tak na Smržovce znám akorát sjezdovku Filip a ta je super 😉
Jsem na nás zvědavá, akorát mě to překvapilo, že za dva dny po tom, co mi je dali, už mi bylo šoufl?! To jsou věci 😀

jindriska
1. únor 2010

No uvidíme, msíme věřit a přát si to a ono se to splní 😉

reny01
1. únor 2010

zdravím holky 🙂
jani gratuluju 😵 😵
petruš koukala jsem na kočárek a je moc pekný 🙂
yaris a jindři musíte věřit.určitě se vám to tentokrát splní 😵 😵 😵
já jdu zítra do poradny,tak se docela těším 😉 prcka ale zítra neuvidím ☹ asi mi nebude dělat utz.
jsem zvědavá,co jsem zase nabrala.mám doma váhu,ale nechám to na zítra 😕

nadis.h
1. únor 2010

Renuš já váhu nemám doma naštěstí. 😀 Já jdu do poradny za týden v úterý. Mám zas nějaký nervy jak nic necítím ani mi nic není. 🙄 UTZ mi naštěstí dělá pokaždé.Předtím ho dělal důkladně,ale posledně měl nějaký fofr,ale udělal ho taky.Jen ho zapnul,mrknul na srdíčko a bylo. 😝

kkamca
1. únor 2010

AHOJ HOLKY..
Tak já jdu zítra odpoledne k tomu svému dr..a chci na něm to doprůčo a pak bych se chtěla objednat.Na tu konzultaci je jedno -jaký dr tam bude,nebo se dá vybrat?
Máte tam nějaké oblíbence?

ma.ja
1. únor 2010

ahoj berušky 😵

jsem slaměnka tak jdu za vámi 😵

ma.ja
1. únor 2010

Péti koukala jsem na kočárek- je naprosto úžasnej!!!!

Dvojče gratuluju k vajuchům, držím palečky. My jsme taky tentokrát zaškrtli prodlouž.kultivaci, teda jestli bude co kultivivat...

ma.ja
1. únor 2010

co jsem to zas napsala 😀 mělo být kultivovat 😀

nadis.h
1. únor 2010

Ahoj Kamčo,

jdi k primářce.Je nejlepší!!Ale jinak ostatní doktoři co tam jsou,tak jsou taky fajn.

Ahoj Maji.Jak se máš? 😉

Kecala bych ale dělám véču.

Mnami mnami.Steaky se šunkou,sýrem,broskví a krokety. 😉

ma.ja
1. únor 2010

Ňami ňami, já myslela, že Karlík je ve světě, tak to neruším 😵

dvojcata2
2. únor 2010

Ahojky tak hlásím 6 miminek doufám že vydrží zítra ráno zase volám.Břicho bolí jsem jak v 6 měsíci za chvilku mažu do práce.Ve čtvrtek nebo pátek jsi snad půjdu pro mimíse.

petra49
2. únor 2010

Ahoj holky, Jani gratuluju a určo vydrží. Zítra se stavim a doplatim ten kočárek.

Nadi taky mi nic neni a nic necítím a kontrolu mám až na konci února 😒

Renuš já se vážim skoro každý den ráno, ale zatim moc nepřibírám

petra49
2. únor 2010

Jani od kolika prosím máte v krámě otevřeno? díky

lemurka.m
2. únor 2010

Ahooj kobylovničky moje 😀 😀

lemurka.m
2. únor 2010

Barvím si lebku,už na mě vykukovala stříbrná liška... 😉 😎