Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

slunickosedmitecn
5. únor 2010

Jen 14 dní starý jo?no,tak to se budu modlit,aby moje Dr.neměla zrovna dovolenou nebo nebyla marod,což u ní bývá časté.Ale děkuji ti za info.Tak to jsi měla opravdu na knop,to byly asi nervy co?

yaris
5. únor 2010

Ahoj babulky, zdravím Vás. Já dnes začala mít křeče jako na MS. Jsem 25 DC, 9 den od ET 😒

nadis.h
5. únor 2010

Sluni no nervy...Já kvůli špatnému hormonu chodila každý měsíc při mrše na odběr krve a když vyšel špatně tak jsem zas měsíx musela čekat. Takže jsem se tak nějak obrněla trpělivostí. 😝 Ale když už jsem měla dovoleno stimulovat tak by mě už švihlo to promrhat zas o měsíc. 😅

Yaris já měla bolesti břicha jako na mrchu cca od 4 dne po ET. A má to tak většina holek. Takže dle toho je těžké soudit zda je to ok či ne. Kdy budeš testit? 😎 9 den už je dost. Toto letí. 😎

yaris
5. únor 2010

Nadi, už se mi rozbíhá MS. Takže testovat nejspíš nebudu vůbec 😒

nadis.h
5. únor 2010

Yari nekecej!! 😲 😢 Ať tááááááááááhneeeeeee!!!!!!!!!! 😢 😢 😢

yaris
5. únor 2010

Docela brzy, ale bohužel. Musim se s tím holt smířit. 😖

nadis.h
5. únor 2010

ach jo. ☹

jindriska
5. únor 2010

ahoj holky, tak konečně chvíli čásek. Z LBC jsme přijeli až v pět, krevní testy v pohodě, levý vaječník se mi zmenšil, ale bohužel ten pravý zlobí a trošku povyrostl. Zítra ještě kapačka a v pondělí odběr krve na těhu 😝. Dnes mi bylo docela blbě, byla jsem dost unavená a celý den mě pálí žáha. Manža je zlatý a pečuje o mě jako o princeznu.

Vítám novou tvář a jinak všem moc děkuju za podporu.

Yaris ☹ to snad nééé, už je to jisté? No bojuj děvče, bojuj.

Jinak Petr říkal, že pokud nebudu těhu, ať mu neletu na oči 😀 Musím bojovat a věřit 🙂

reny01
5. únor 2010

zdravím holky 🙂
indru vítej mezi námi 🙂
yaris to mě mrzí ☹moc jsem věřila že to tobě a jindřišce výjde ☹je mi to moc líto 😢

nadis.h
5. únor 2010

Ahoj Jindři, tak paráda že je lépe. 🙂 Neptala jsi se dr na ten Pregnyl?To musí být ovlivněné tím. Já jsem měla na testu // z Pregnylu ještě 10 den ode den co jsem ho píchla.
Určitě bude krvka pozitivní.Je to jasný tím hyperstimulákem. 😎

Renuš cítíš prcka nějak často??

nadis.h
5. únor 2010

Dneska vypínám.Jdu děat boloňský špagetky.

Papapa holčinky. 🙂

ifet
5. únor 2010

Ahoj holky...tak jsem po OPU...z 10ti folíků...je 7 vajuch... 😀 jsem ráda...zítra voláme, jak se oplodňují, tak doufám že se budou držet... 😀

jastr77
6. únor 2010

Ahoj holky, tak jste se zas pěkně rozepsaly.
Yaris, je mi to líto ☹

Indri, vítej 🙂

Jindři, drž se, určitě to vyšlo a v pondělí ti to jen potvrdí 😉

Ifet, to je paráda, z toho určitě něco bude 😉

Sluníčko, tak už máš taky konečně schváleno, jupííí. Já mám léky doma od úterka a mrška pořád nepřichází. Už jsem si začala dělat legraci, že se moje tělo leklo injekcí a raději se postaralo o to, že jsem otěhotněla. Ale žádné příznaky nemám a zatím jsem to na sobě vždycky poznala, takže spíš stávkuje 😒

reny01
6. únor 2010

zdravím holky 🙂
ifet tak to je paráda 😵 určitě se udrží 😵
jastr to je jako naschvál viď?tak ti přeju ať mrška brzy přijde,ať můžeš začít píchat 😀 😉
nadi ne ne,prďolku necítim pořád.je to ještě dost nepravidelný.převčírem jsem ho necítila vůbec,ale vzbudila jsem se v půl druhý v noci a to jsem ho cítila nádherně 🙂
přes den ještě ani nějak nepociťuju.spíš večer,jak si lehnu,nebo po ránu.ale musím někdy pěkně dlouho čekat,než se začne něco dít.
píšu ti to podrobně,aby jsi věděla 🙂
nadi je ještě brzo na nějaký kopance,ale neboj,všechno přijde 😵 😵 😵

nadis.h
6. únor 2010

Dobré dopoledne, 🙂

Ifet super! Držím moc palečky ať to klape dál!! 🙂

Jastr to je skoro vždy když se čeká mrcha že nepříjde!! Mě se taky takhle zdržela o 14 dní jednou. A i pak chodila později.Ne tolik dnů,ale vždy když jsem už chtěla vědět na čem jsem tak nedošla jak měla. 😝

Renuš děkuju za uklidnění!! Já ho právě včera tak celý den necítila tak jsem zase jančila. 😀 Ale večer to je paráda. Vždy u večeři se ozývá krásně. 🙂

reny01
6. únor 2010

nadi 😠 jsem věděla,že zase jančíš 😉 😀
prďolky naše viď? 😉

nadis.h
6. únor 2010

Znáš mě. 😀 😀 Ale zas se ted nahlásil u snídaně. Tak jsem v klidu. 🙂 A v úterý už mám kontrolu.Jupí.

petra49
6. únor 2010

ahoj holky, hezkou sobotu. Přidala jsem fotečku z poslední kontroly, tak můžete nakouknout.

Yaris ještě snad není všechno ztraceno.

nadis.h
6. únor 2010

Jee Péti jak si tam klečíí. 😵 🙂 Taky si řeknu o fotečku ted v úterý.At mám nějakou aktuální.

reny01
6. únor 2010

petruško to je krááááásně vyvedená fotečka 😵 😵 😵 tak jsme se dočkali 😀
nadi tu kontrolu ti závidim 😉

reny01
6. únor 2010

nadi viď,prďolku tam má krásně 😵

nadis.h
6. únor 2010

Já si jí sobě taky závidím.Tentokrát mi přišlo že se to hrozně vleče. 😝

reny01
6. únor 2010

😀 😀 😀 se máš no 😉 mě to taky nějak neutíká ☹
ale tobě aspoň vždy dělá utz.mě né 😒

petra49
6. únor 2010

holky děkuju, dneska jsem mu taky zaktualizovala deníček- bude mít krásnou památku a za chvilku budeme mít svíčkovou-mám na ni strašnou chuť

petra49
6. únor 2010

holky stejně to je sranda v prosinci na UZ ještě taková tečka a za měsíc skoro člověk, je to zázrak a pořád nemůžu pochopit, jak mi to tam může růst 😀 😀 😀

nadis.h
6. únor 2010

Renuš já bych bez utz asi neodešla. 😒 Ale i dr si to hlídá za což jsem hrozně ráda. A nebo to dělá kvůli mě protože ví jak jsem vyjančená. 😀 I když je to třeba 10i vteřinový utz tak jsem za něj ráda.Kouknu že bije sdíčko a je mi dobře.

Já chtěla začít psát do deníčku co jsem dostala od našich a on je až od narození.

😝

petra49
6. únor 2010

já si koupila v podještědským knihkupectví, byl drahej stál 500Kč, ale je od těhotenství do 3 let a je úžasnej- dávám tam i fotečky z UZ, je opravdu supr

petra49
6. únor 2010

můžeš se podívat na web - Tvůj fotodeníček od Jana Abelson Tržilová

reny01
6. únor 2010

holky je to fakt zázrak. 😵 tak si to užívejte,co to jde 🙂 uteče to jako voda 😉

nadis.h
6. únor 2010

Peti nad tím stejným jsem přemýšlela zrovna včera. Že z takového kolečka co bylo při ET vyoste človíček. 😅