Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
10. bře 2010

I když vlastně ovule kdyby nebyla tak nemám folíky v cyklu bez léků ne?

Za tu cytolku jsem ráda. Zaplat pánbůh.

ma.ja
10. bře 2010

ahojte berušky 🙂

sluníčko : ponožky na OPU na sál ne, taky jsem je musela sundat, oni ti tam dají takový "návleky"- v nich je teplíčko 🙂 a chlapa na sál taky ne. Župan taky není potřeba, sestřička mi dala ještě jednu peřinku a bylo dobře 🙂

janina79
10. bře 2010

Ahojky sluníčka 😉
tak já už jsem vyspinkaná a koukám, že vy už tu vesele krafete.

Nadi: tyjo chudáku, ty si musíš užít s tou virozou... zrovna když jsi těhu a ještě tohle že? bych se bála pšíknout.... jo a zima po narkoze mi byla strašná, měla jsem 2 deky..

Gabi: no vlastně kobro... 😀 ne já ti budu říkat Gabi, super pozitivní ovu... tak a co bude teď? zalezete pod peřinu? já nikdy ovulační testy nepoužívala... ale ovu má každá co má vajuchy ne?

Sluni: určo ponožky jsem měla a to ještě takový pletený tlustý růžový, sestřička mi řekla ať si je nechám i na sál, i naušnice můžet mít aprstýnky jen řetízek jsem musela na krku sundat, dokonce i piercing jim nevadil.... ale asi ho stejně brzy sundám. 😀 župan není potřeba, stačí kočilka a nějaký bačky... no a fusekle....
ničeho se neboj to nějak extra bolestivý zákrok... vydrží se to... těš se na úrodičku a na to, že brzy třeba budeš mít //
😀 😝

Holky já u vás snídám.
Dneska chci vykoupat toho našeho lumpa (jorkšíračku) nesnáší to... to zase budou drie...
😀 😀

ma.ja
10. bře 2010

ahoj Jani...já musela fusekle sundat...asi proto, že nebyly růžový 😀
hele a víš, že bys měla hajat!!! Pejskovou může vykoupat manža, ne?

mne dnes čeká žehlení a žehlení a žehlení....ráno ještě než jsme jeli do G., tak jsem pověsila na balkon prádlo, tak jsem na to zvědavá..ale včera jsme tam měli 17 stupňů na slunci 🙂 už to vypadá pozitivně 🙂

veverusa
10. bře 2010

Ahoj kočky. Tak mám nějak z toho všeho splín. ☹

Jani každý nemusí ovulovat - mě se vajucha tvoří, ale nemůžou se z vaječníků dostat do vejcovodů a dál.

petra49
10. bře 2010

Ahojky, Nadi gratuluju k negativní cytolce.

Holky, já jsem poslední asi 2 dny nějak naměko - pořád jen řvu a vlastně nevim ani kvůli čemu ☹

veverusa
10. bře 2010

Péťo to jsou hormony. 😀

gab.
10. bře 2010

Jani, včery byl pozitivní ovu test, takže za 24 - 48hod by měla být ovulace, takže teď se u nás bude pořád miminkovat 😀 Z práce rovnou pod peřinku 😀
A ovulovat nemusí každá, měla jsem taky anovulační cykly... ☹ O to víc mě těší, že teď to funguje...

Vever, copak? Smutno? Není tu smajlík na pohlazení, tak aspoň virtuálně posílám...

ma.ja
10. bře 2010

vever nesmutni, venku je tak krásně...dnes mam poslední den volno, i opalovat bych se šla, ale asi bych u toho zmrzla 😖

janina79
10. bře 2010

tak tojá si myslela, do přechodu ovuluje každá ne třeba pravidelně ale jo.... hmm.... tak to jsem zase mimoň 😉 😉

no jo, Ma.ji: jenže nemůže dělat všechno, cejtim se pak provinile, že se jen "válim" .....

Gab. tak já se s tebou musím pomalu rozloučit, protože pak z podpeřiny toho asi moc nenapíšeš že?? chápu chápu ehm.. maličkozávidim... my co už ... no dlouho ne... 😀 😀

Holky 1.4. jdu k zubaři, může mi zubař dát injekci, když jsem těhu?, kdyby mi něco dělal, jsem hroznej posera

nadis.h
10. bře 2010

Péti mě se to taky stává.Jsem v pohodě a najednou mi je hrozně smutno a nevím proč. 😝 To je nromální.

nadis.h
10. bře 2010

Jani já jsem byla na trhání zubu v prosinci a injekci umrtvovací jsem dostala a v poho. Jen jsem to nahlásila že jsem těhu a ani se nijak dr nad tím nezastavil takže to neva.

janina79
10. bře 2010

😀 NADI TAK TO MI SPADL KÁMEN ZE SRDCE... u zubáka jsem nebyla 2 roky OSTUDA.... tak se bojim bojim moc moc.

jo a s tim smutkem, v pondělí to se mnou bylo k nevydržení.... hrůza.... a taky z ničeho nic... všechno líto, smutný, prostě hormony jsou parchantíci.... 😒

veverusa
10. bře 2010

Holky díky za podporu. Nechci tu psát co a jak, protože nevím, jestli nečtou i z práce, tak jsem vám poslala IP.

A ven na sluníčko nemůžu. Jsem doma nemocná a mám PN. 😒 Proto tu s váma můžu být celý den.

nadis.h
10. bře 2010

Jani já jsem byla naposledy na základce u zubáka!! A až ted teda na tom trhání protože mi před 2 lety na Djerbě vypadla plomba a postupem času se mi ten zub lámal a odpadával až mě to začalo bolet a musel ten kořen ven. 🤐 Nesnáším zubáka. Jako ted už pohoda co jsou injekce... Ale bez ní bych ani neotevřela pusu. 😀

janina79
10. bře 2010

Nadi... jsi jako já v tomhle.... ach jo... na základce ve 2. třídě jsem kousla zubaře... 😀 😀 dal mi za to facku a v čekárně všem řekl, že jsem ho pokousala, všichni se mi smály.... a od té doby...

nadis.h
10. bře 2010

Vever a copa Tě trápí? Já žádnou IP nemám. 😨

veverusa
10. bře 2010

No to já kdybych nešla k zubaři pravidelně každých 6 měsíců tak mě vyškrtne z evidence a já pak neseženu jinýho 😠

nadis.h
10. bře 2010

Ty jo co si to dovolil? 😕 Já na základce byla ještě v poho. Ale až pak starší to na mě přišlo ten strach.. 😅

janina79
10. bře 2010

🙂 Nadi: máš,... jako poštu interní... 😉

no dovolil parchant.. a to přitom jsem ho kousla protože se mi strašně dlouho vrtal už v puse a já už nemohla držet a tak jsem tu otevřenou pusu pustila a tak ho kousla no.... idiot. ☹

veverusko: odepsala jsem ti.... nesmuť... koukej se teď podívat z okna na sluníčko a vzpomenout si na teplíčko, dovču někde u vody a na to, že brzo to příjde a budeš zase usměvavá v 🙂

veverusa
10. bře 2010

My na základce chodili k zubaři hromadně. Všechny nejdřív zkontrolovala a pak si tam nechala ty u kterých něco dělala a učitelka s těma ostatníma odešla. Vždycky jsme tam zůstávali ve stejném složení 😉 No byla tam docela sranda nebýt té zubařky. Pak jsme se děsně loudali při cestě zpátky do školy. Hlavně tak, abychom se už nemuseli učit a přišli jsme tak akorát na oběd a pak hurá domů. 😀

veverusa
10. bře 2010

Jani díky, asi jsem něco takového potřebovala slyšet 😉

janina79
10. bře 2010

veverus... to my taky.... uplně stejně jsme to měli 😀

veverusa
10. bře 2010

Holky jste zlatý. Jsem ráda, že jsem se rozhoupala na Koníka se přihlásila. Nadi díky.

veverusa
10. bře 2010

Tak a teď něco veselejšího 😀

nadis.h
10. bře 2010

Jani já vím že mám IP ale myslela jsem jako zprávu od Vever že jsem neměla. Ale už jí mám a odepsala jsem. 😎 My taky chodili hromadně. Ale i hromadně odcházeli. 😝 Ale vyšlo to vždy na celé dopolko než nás všechny odvrtala a prohlédla.

Nechodíte holky někdo ke Schroderovi zubákoj tady?

veverusa
10. bře 2010

Nene já chodím ke Šrollovi.

nadis.h
10. bře 2010

Jo něco veselejšího. Co mám dělat k večeři. 🙄 Já už FAKT nevim. Jedu pořád dokola.

gab.
10. bře 2010

Veveru, máš ode mě IP 🙂

Holky, zubaře radši necháme nebo omdlím, jen to slovo ve mě vzbuzuje paniku!!! 😲

Holky ,mě bolí břicho jak blázen, asi ovulka bude dneska, to tak cejtím...

gab.
10. bře 2010

Jo a Jani, zdravá žena by měla ovulovat pravidelně každý měsíc, střídavě z pravého a levého vaječníku.
Mě ovulaci rozházela HA a pak stimulace na IVF, teď už je to zase OK!!! 😎