Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

slunickosedmitecn
29. bře 2010

Nadi, já si to taky myslím, ale jsou lidi, kteří mne tím straší. Jako by toho člověk neměl takhle dost. 😲

murasek
29. bře 2010

tak jsem si zaplavcila a je mi malinko lip
Sluni - na lidi se vykasli, budme rady, ze vubec je tahle moznost, jinak bychom mely utrum uplne
o penezich radeji nemluvim, je to des

murasek
29. bře 2010

sluni - jak ti je? boli te neco? jdu si vysusit vlasy

petra49
29. bře 2010

nadi v Liberci, ale dneska končej. Nechceš jít zítra se mnou na to - těšíme se na miminko?

nadis.h
29. bře 2010

Sluni tak se strašit nenechej. 😉
Jinak u mě ty finance byly největší stres bych řekla. K sice vydělává hodně,ale já jsem takový pitomec v tomhle,že jsem se snažila to zaplatit vše sama. On platí dost.Jediný co si musel zaplatit bylo ICSI. Páč jsem částku za ICSI dala veškerou za další a další Gonal.. 😝 Jen ten mě vyšel přes 10 tis. Pak jsem to už nepočítala jak se to převrhlo přes 10ku. 🙄

nadis.h
29. bře 2010

Péti tak to bude asi ten krám u pojištovny jak jsem myslela. Je to kousínek od Šalďáku vid? A na mimi jsem Ti odepisovala,že půjdu moc ráda. Upřesním to ještě. 🙂

murasek
29. bře 2010

Holky, ja se loucim, jdu do toho pocasi ven, fuj.
rano sluni hodne stesticka, mrknu na zpravicky az zitra vecer, tak preju same pozitivni!!
pa

petra49
29. bře 2010

nadi, tak super, je to od tří, ale kámoška říkala ať jsme tam radši o půl ho ďky dřív. chtěla bych vyrážet kolem 2, počkala bych tě na tramvajce

janina79
29. bře 2010

ahojky holčinky, tak jsem se konečně dokopala a dodala 1. fotečku z UTZ do alba.

AHOJDA SLUNÍ: to budeš mít v krvi uvidíš.... jsou tam!!!
AHOJKY NADI, PETI: jé já už se tak těším taky na takový starosti
AHOJKY MURASKU, no tys toho už chudáku měla... no určitě doporučuju primářku taky a ví se proč to nejde? MUSELI JSTE PŘECI PODSTOUPIT DOST TESTŮ.

jinak já jsem včera opět byla na pohotovosti v JBC, naštěstí ne s mimi, ale s uchem, bolelo mě a od něj i zuby a hlava, hrůza ☹ doktorka mi řekla, že mám zánět zvukovodu, prášky ani antibiotika nesmim, tak musim vydržet 😉

na utz mi 21.3. doktor řekl, že mám dělohu zakloněnou dozadu, prej se to srovná ale proto mě občas bolí podbřišek, není tam místo.. jinak jsem OK.

holčinky tak jsem zvědavá hlavně na nový těhulky sluni a gab!! přeju jen to nej nej pozitivnější a mějte se krásně... zatím papa 🙂 🙂

nadis.h
29. bře 2010

Péti to by bylo akorát. Taky raději chodim všude dříve. Hlavně kvůli místu... 😀

Ahoj Jani, jsem ráda, že jste s mimi v pořádku. 🙂

Holky já jdu zítra do poradny! Naposledy jsem byla 2.3. typuju že mám nahoře min 3-4 kg 😝

janina79
29. bře 2010

3-4 kg je normál ne? 🙂 za skoro 4 týdny 🙂

nadis.h
29. bře 2010

No to by bylo celkem už dost na to že jsem teprve kousínek za polovinou,když to sečtu. 😅

gab.
29. bře 2010

Majdi, jak jako když to sečteš? Jako ty jsi za celý těhu (teda jeho větší půlku) přibrala 4kg a připadá ti to moc? 😲 To ne, to jsi asi přibrala víc, ne???

nadis.h
29. bře 2010

Gabi ne já od začátku přibrala celkem 9 kg když zítra budu mít 4 kg navíc. 😨

gab.
29. bře 2010

Tak ale to jde, vždyť jsi byla jak oteklá špejle! Kája musí přece z něčeho prospívat, ne? 😉

reny01
29. bře 2010

tak jsem si hezky odpočala 🙂

teď vykoupat a příprava večeře 😝

já mám nahoře dohromady 6kg 😉 moc teď nebírám.u prvního jsem nabírala kilo týdně.
ale ono to ještě přijde 🙂

jani to jsem ráda že jste v pořádku 😵 a fotečka mooooooc krásná 😵
zakloněnou dělohu mám taky.si pomatuju,jak mi doky říkal,že se to srovná,ale co vím,tak jí mám pořád 😕
tak se hlavně uzdrav 😉

janina79
29. bře 2010

dočetla jsem se, že na zakloněnou dělohu pomáhá v začátku ležet co nejvíce na bříškuu, ale to mi tlačí na žaludek a dělá se mi z toho zle... hm...
dočetla jsem se taky, že kdyby se nedostala ze záklonu do své normální přímé pozice do 15 tt tak to neni dobrý, protože miminko se nebude mít kam vyvíjet, ale většinou se odkloní sama. nebo tim spaním na břichu, ještě na to pomáhá cvičení kočičího hřbetu.

Peti: ty ji už máš určo srovnanou jinak bys nemola mít ani takový bříšo... 😉 🙂

jinak s tim přibýváním - začínám 3. měsíc a mám na kila stejně ale do kalhot ani podprdy se nevejdu 😀 😝

eloana
29. bře 2010

Ahoj holky🙂 sluni drzim pesti🙂 Jinak musim priznat,ze stejne jako nada jsem mela test o neco vyraznejis spis odpoledne nez rano.Rano slabsi nez predchozi den odpoledne a odpoledne zas silnejsi jeste o neco vic

rina1
29. bře 2010

Ahoj Eloan po dlouhe dobe nakukuju a koukam ze cekas mimi, to je parada ja taky zacatkem kvetna. Nevim jestli si na me pamatujes, chodily jsme spolu na IUI pred rokem nejak.

eloana
29. bře 2010

Ahoj rina🙂) pamatuji tak to je super gratulace🙂))

rina1
29. bře 2010

Ja nakonec otehotnela prirozene koncem srpna, tobe se povedlo IUI nebo IVF jestli se muzu zeptat?

reny01
29. bře 2010

jani tak třeba se to srovnává během těhu,nevim 😕
ale měla jsem to před prvním těhu a teď ještě před těhu mi to doky na kontrole zase říkal,že jí mám zakloněnou 😒
ještě jsem si pávě pro sebe říkala,že je to divný,když mi říkal že se to srovná 😕
no já jsem to nijak nezkoumala,tak fakt nevim 😒
prsenky budeš muset koupit nový 🙂
a co ti můžu doporučit,tak si kup na spaní nějaký lambády,ať ti ty prsa moc neplandají,aby se moc nevytahali 😵

eloana
29. bře 2010

rini-napsala jsem ti do ip

reny01
29. bře 2010

holky jdu zahučet k telce 😉

na fotečku od naděnky se holt kouknu zítra no 😀

přeji všem krásný večer

veverusa
29. bře 2010

Ahoj holky jdu jen nakouknout.
Murasku – já jsem o srazu psala, ale nikdo na to nereagoval. Já bych byla pro. Neuvažovala jsi o lázních? Odpočineš si a třeba to i pomůže.
Sluníčko kdo ti vystavil PN a jak to máš s vycházkama?

veverusa
29. bře 2010

Asi už tu nikdo nebude. Dobrou noc, zítra se ukážu brzo 😉

haaribo
30. bře 2010

Ahoj holky! Tak už jsem OK, mrcha dorazila a hormony se mi srovnaly... 😀
Sluni, dneska ti budu mooooc držet palce a koukej dát hned vědět, až budeš znát výsledek!!!! 😉
Já jdu v poledne k Dr. ohledně těch karpálů, tak to snad naplánujeme jak já potřebuju...uvidíme...

gab.
30. bře 2010

Hari, ahojky, super, že to klape a na karpály držím palce 🙂
Sluni, tobě držím palce jako blázen!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

haaribo
30. bře 2010

Jo, Gabi, musíme ty palce držet co to jde!!!!!!!!! 🙂
A jak se jinak máš???

gab.
30. bře 2010

Hari, čekám na čtvrtek na kontorlu u gyndr. a těším se, že něco uvidím na UZ, apoň tečku 😉
Jinak mě pobolívá břicho, prsa bolej fest, jsem furt unavená jak blázen... Tak snad to bude OK...